ספרים חקלאיים ישנים

ספרים חקלאיים ישנים

תחביב או מחלה אוהב ספרים ישנים ומיוחדים ספרים בנושאי חקלאות גינון צמחים קרקע מים זרעים וסיפורים ישנים סופרים שכתבו סיפורים על ציפור או נבט סלע או מעין עץ אהוב עץ זקן נביטת חיטה סיפור חקלאי על אמת חיבורו של אדם ואדמה וכל פעם שבית מחליף דור אני עוצר ליד ערמת סמרים ומוצא מציאות כאלה אני רואה שם תמונות משפחתיות זרוקות מזכרות מהסבא והסבתא ואני גולש אל הספרים ואתם רגע לפני שזורקים את הספר אני הכתובת תחביב או שיגעון בית ספר כל ספר כזה בית ספר ומורה לכתיבה בברכה עודד יפה מנהל המעבדה לחקלאות ולסביבה

שלום עודד

רגשת אותי מאד בתגובתך....אכן מעטים האנשים ששומרים ספרים ישנים במיוחד בנושאים שהזכרת . הכותרים החדשים דוחקים הצידה את הישנים. אם תכתוב אלי למייל , אשמח לכוון ולעזור לך למצוא את האוצרות שכתבת עליהם. אתה מוזמן להצטרף לקהילה שלנו ולספר לנו על האוסף שמצוי ברשותך

משרדית

New member
שלום, אני מבקשת למצוא ספר..

אור הירח על המלחין דביוסי פעם היה לי את הספר לפני שנים נתתי בהשאלה ואיני זוכרת למי אם תוכלו לעזור לי אודה מירי

אני מבקשת למצוא שני ספרים

בסדרת הספרים שנקראת "הדוד אלברט" . בחנויות הספרים הגדולות לא ניתן להשיג את הספרים. תודה וערב נעים

שוקלד תארגנו מפגש בעכו באחד בשבת

שבת שלום. הנה אני מציע לארגן מפגש בעכו באחד השבתות הקרובות. אני אומר לך שאני וחיים כהן נבוא למפגש. כן מה אתם מתפלאים שאני דוברו של חיים כהן. מאיר כרמיאל

cohen chaim1

New member
כמוך כמוני

בין שאר הדברים שאני אוסף (הרגל מגונה - שאלו את אישתי) יש לי נטויה לאסוף ספרים ישנים בעיקר מתולדות הישוב, וכחקלאי בן חקלאים גם ספרים העוסקים בענפי חקלאות. לדוגמא: ספרו של אליעיזר יפה שהיה הוגה רעיון המושב בא"י וממקימי נהלל ואח"כ העורך הראשון של בטאון "השדה" -" תורת הבהמות" (ב בסגול). הספר כתוב בעברית ארכאית בסגנון של הימים ההם. מעניין לקרא ולהשוות לנהוג בימינו בנושא גידול הבקר. כמה שנים מאוחר יותר יצא ספרו של כבשנה איש כנרת על גידול הבקר וגם הוא מעניין מאד. ויש עוד בענפים שונים.

למעלה