ספרי לימוד משומשים

ספרי לימוד משומשים../images/Emo63.gif

רעיון שעלה בפורום בת ים, חולון ואזור. מכיוון שיש פה בני נוער רבים ורובכם כמעט באותו גיל למה שלא נבצע מכירת ספרי לימוד משומשים? לשם כך פתחתי לוח חדש בלוחות של הפורום, מי שרוצה מוזמן לכתוב איזה ספרים יש לו או לחילופין איזה ספרים הוא צריך. אם תרצו אתם יכולים לבצע זאת גם תחת השרשור הזה ואח כך לעדכן בלוחות בכדי שישאר שם תמיד. אז קדימה, תתחילו למכור/ לקנות.

badboy3919

New member
אני כבר קניתי את כל הספרים ומכרתי

את כולם,ת'אמת הרעיון הוא לא לבצע את המכירה אדם מול אדם,אפשר לקחת לדוגמא את הישוב מעלות (ועוד הרבה כאלו) שהבית ספר משכיר את הספרים לשנה תמורת ססכום סימלי ובסוף הנה מחזירים אותם לבית הספר,השיטה הזו חוסכת הרבה הוצאות והיא נראת לי ממש טובה והללואי שבשלב מסויים יבצעו אותה פה בכפר סבא,רק חבל שהשנה אני מסיים ללמוד...טוב נו,לדורות הבאים.

ba r2 0 1 0

New member
האמת שמכרתי בשליש מחיר!../images/Emo2.gif

מכרתי וקניתי אצל יפת הזה והוא קונה את הספרים בשליש מכיר ומוכר אותם בחצי מחיר! (חוצפן...!
אבל הוא חייב להרוויח משהו...)

ככה זה הוא קונה בשליש מחיר כדי למכו

ר בחצי מחיר ממה שקנית, אל תשכח שהוא לוקח על כל ספר רווח מכירה.

ba r2 0 1 0

New member
כי

אני לא מחובר הרבה.... אין לי כוח לזה! חחח אני לא מסוג האנשים שיושבים כל היום על המחשב ומדברים במסנג'ר/ ICQ

האמת שאני מסכימה איתך לחלוטין

קניית ספרים מסתכמת כל שנה במעל 500 שקלים וזה אפילו אם קנית משומשים כי חלקם אתה חייב פשוט לקנות חדשים. בתי הספר צריכים לקחת לעצמם את היוזמה הזאת ולחסוך את ההוצאות חסרות ההגיון האלו.

למעלה