"סקופּ
" : שלוחה של קו 370 עד אילת
...

מצב
הנושא נעול.

olli3

New member
מנהל
נו, עדיין הוא פועל מב"ש לירושלים.

שים לב למה שכתבתי, מבאר שבע לירושלים,
והיו שנים שהוא לא פעל בכלל, לא מבאר שבע ולא מנתיבות, פשוט לא היה קיים
נו, עדיין הוא פועל מב"ש לירושלים.
פעם אחת בשבוע הוא יוצא מבאר שבע ביום ראשון בשעה 6:25 ומסיים את נסיעתו בירושלים. וידוע לי שהיו שנים שהוא בוטל.

GoldenEyes

Well-known member
אני דווקא בעד שאגד תמשיך לזכות בבלעדיות
על קווי אילת ולתת שירות מעולה ואמין, ובתנאי שתפעיל קו ישיר מת''א לאילת שמאוד חסר היום והיה קיים בתקופת הקיץ (790 אאל''ט)
היה פעם קו ישיר 390 מת"א לאילת
היה ואיננו

אלון 58

New member
זה לא כל-כך פשוט למיטב ידיעתי...,

אמן שכך יהיה
ואגד תאבד את הבלעדיות שלה בקוים לאילת הגיע הזמן שגם חברות אחרות יזכו לנתח מהקו הזה
זה לא כל-כך פשוט למיטב ידיעתי...,
אבל לגופו של ענין,נראה לי שאוטובוס זה היה כאן בנסיעה מיוחדת,וקשה להבין למה הושאר השילוט האלקטרוני עם מספר קו.

orensaab

New member
צילום

"סקופּ
" : שלוחה של קו 370 עד אילת
...
כפי שנצפה ביום שבת ה-26/11/2011.
צילום
הי אלון, על מנת לתפוס את שילוט הקו האלקטרוני באופן ברור, אתה צריך לעבור לקביעת מהירות ידנית ולאפשר חשיפה ארוכה יותר. הפיצוי בדמות סגירת צמצם (ערך גבוה יותר) ימנע חשיפת יתר ("שריפה") של התמונה. הדרך הנכונה היא לצלם במצב "S" (עדיפות מהירות), והמצלמה תפצה בעצמה בצמצם. אורן

אלון 58

New member
תודה אורן...,

צילום
הי אלון, על מנת לתפוס את שילוט הקו האלקטרוני באופן ברור, אתה צריך לעבור לקביעת מהירות ידנית ולאפשר חשיפה ארוכה יותר. הפיצוי בדמות סגירת צמצם (ערך גבוה יותר) ימנע חשיפת יתר ("שריפה") של התמונה. הדרך הנכונה היא לצלם במצב "S" (עדיפות מהירות), והמצלמה תפצה בעצמה בצמצם. אורן
תודה אורן...,
יתכן ואתה צודק,אבל עוד לא הצלחתי להפנים את מצבי הצילום כמו "S",או "M",ולא את "P" ו-"A",שגם בהם יש כל מיני מצבים שלא ברורים לי.

מצב
הנושא נעול.
למעלה