סקיצות

shoohy

New member
סקיצות../images/Emo93.gif../images/Emo129.gif

אני לא יודעתאיך לנסח ככ את השאלה הזאת אבל שיהיה... אני אנסהP: יש לי המון רעיונות לעיצוב.. הבעיה שאני לא מצליחה להעביר אותם לסקיצות. כאילו, זה לא יוצא בדיוק כמו שאני רוצה..[לא "יושב" טוב על הדמות(בעיקר בגלל שהיא לא פרופורציונלית...)] מישהו יודע איפה אני יכולה ללמוד איך לצייר סקיצות או איך אני יכולה ללמד את עצמי לשפר אותן? טנקיו^.^" [BTW. אני חדשה כאן:] שחר. 16. מהמרכז]

Topro

New member
זה אולי ישמע נדוש, אבל...

פשוט להתאמן ולהשתפר. מה שכן, אם את מציירת גם את הדוגמנית [דמות הבסיס], ומפה נובעת בעיית הפרופורציות, אז פשוט קחי דמויות מוכנות [יש מסתובבות באינטרנט] וציירי עליהן... אגב, אם תסתכלי על דוגמניות למשל, או אפילו על עצמך במראה עם בגדים וכו', זה נורא יעזור לך להבין איך כל חלק יושב. חוץ מזה, תמיד יש מחק.

בקבצים ובעמודים הקודמים תוכלי למצוא סקיצות

לדוגמא ומעבר לכך צריך להתאמן על ציור סקיצות וישנם קורסים לכך, אני אישית למדתי במכללת מרים כזה קורס וישנה שיטת חישוב לפרופורציות. ישנה גם שיטת העתקה עם דמות קיימת מעיתון שניתן לשקף לדף בנייר פרגמנט.
לינוי

shoohy

New member
חשבתי על האופציה השניה../images/Emo93.gif../images/Emo129.gif

נראלישאני אנסה אותה.. את יכולה לספר לי קצת על הקורס הזה?

בקורס מלמדים לחשב לפי מידות ולצייר אופנה בצבע

מים ובצבעי עיפרון, זה די מטיש ויש נוסחאות למידות של הגוף, משתמשים בטריגון לחישוב ולסימון, יותר קל לקחת דמויות קימות ולהתיק בניר פרגמנט או על דף A4
לינוי

למעלה