סקירה- Los Angeles -The Brilliant Green album

Omer Kun

New member
סקירה- Los Angeles -The Brilliant Green album

מתנת יומהולדת ממני לפורום D:

Omer Kun

New member
על הלהקה.../images/Emo65.gif

the brilliant green הם להקת רוק. שירה- טומוקו קאוואסה (שבהמשך הקריירה שלה תהפוך ל Tommy february6 ו- Tommy heavenly6. גיטרה חשמלית\מובילה - Ryo Matsui גיטרה אקוסטית ובאס - Shunsaku Okuda המוזיקה של הבריליאנט גרין מושפעת מאוד ממוזיקה מערבית, במיוחד מהמוזיקה של הביטלס. כמו כן, בכל השירים שלהם הם משלבים אנגלית. הפריצה הגדולה שלהם הייתה ב- 1998 כאשר הסינגל "Their Will Be Love There" שלהם נבחר להיות שיר הפתיחה של הדרמה הפופולארית "Love Again", ששודרה בימים אלה. מאז הם הספיקו להוציא 14 סינגלים ו-4 אלבומים. בשנת 2002 הלהקה התפרקה. טומוקו קוואסה פתחה פתחה קריירת סולו בתור "Tommy february6" ו- Tommy heavenly6. ריו הקים להקה חדשה בשם "meister” . ב-22 בנובמר 2003, טומוקו ואוקודה הכריזו שהם מתחתנים. אני בחרתי לסקר את האלבום השלישי שלהם Los Angeles

Omer Kun

New member
על האלבום.

Los Angeles הוא האלבום השלישי של הבריליאנט גרין. הוא יצא ב-1.1.2001 רשימת השירים: 1.THE LUCKY STAR 2.YEAH I WANT YOU BABY 3.angel song - eve no kane 4.SAYONARA summer is over 5.HIDOI Ame 6.FALLING STAR IN YOUR EYES 7.IT'S UP TO YOU! 8.kuroi tsubasa 9.LOS ANGELES 10.Hello Another Way 11.I can hold your hand baby סינגלים מתוך האלבום: ·2000-05-31 - Hello Another Way -Sorezore no Basho- ·2000-10-15 - Angel Song -Eve no Kane-

Omer Kun

New member
על השירים ../images/Emo65.gif

The Lucky Star שיר מצויין לפתיחה. הוא מתחיל בצלילים עדינים מאוד של גיטרה חשמלית והקול של טומוקו חלש, אבל בהמשך הכל מתגבר. השיר לא רועש מידי ולא רגוע מידי. הוא באמצע כזה, אבל הוא עדיין הצליח לעשות לי משהו. הפזמון שלו "נמתח" כזה.. (אין לי דרך אחרת להסביר XD) וזה שיר ממש טוב. YEAH I WANT YOU BABY השיר הזה נפתח לגמרי אחרת. הוא הרבה יותר מהיר למרות שגם הוא לא עד כדי כך רועש. את השיר הזה לא כל כך אהבתי אז אין לי ממש מה להגיד עליו. שיר רוק ישן ורגיל.. אין הרבה מה להוסיף. Angel Song -Eve no Kane אחד השירים היותר יפים שלהם. הוא מתחיל שטומוקו שרה כמעט ללא מוזיקת רקע, רק בפיזמון המוזיקה מתגברת ונשארת לאורך כל השיר. הלחן מצויין לדעתי. יש קטע בשיר שטומוקו שרה בליווי של הבס בלבד ואני ממש אוהב אותו. הקליפ שלו נחמד. לא מספר הרבה לדעתי, אבל השיר עצמו ממש מצויין. Sayonara Summer is Over השיר הזה מתחיל לגמרי אחרת ממה שהיה עד עכשיו. השיר הזה קצת מזכיר לי את הסגנון של Tommy february6. הוא רגוע וכשאני שומע אותו אני מרגיש שהוא לא זז לשום מקום. הלחן לא ממש משתנה בפזמון וזה נראה כאילו כל השיר מורכב מבית אחד גדול. לא ממש אהבתי את השיר הזה. Hidoi Ame לשיר הזה יש לחן מיוחד. המוזיקה ממש טובה והוא רגוע. בסכ"ה שיר נחמד וטוב. FALLING STAR IN YOUR EYES אחד השירים היותר מיוחדים באלבום הזה. הוא רגוע ומרגיע. הלחן ממש יפה, המוזיקה מדהימה. שיר טוב שכיף לשמוע תמיד. אהבתי והתחברתי אליו מאוד. IT'S UP TO YOU! שיר קצת יותר רועש ומשוחרר מכל אלה שהיו מקודם. הוא נחמד מאוד. הבתים לא ממש אהבתי. אבל הלחן של הפזמון עשה לי את זה P: Kuroi Tsubasa לא ממש התחברתי לשיר הזה... הוא יותר מידי רגוע ודיכאוני. ואני ידוע בתור אחד שאוהב קצב מהיר. השיר הזה פשוט זוחל. למי שאוהב בלדות מרגשות ואיטיות, ממש יאהב את זה. אני לא פוסל את השיר הזה.. יכול להיות שהוא ממש טוב, פשוט, מרוב שהוא איטי אין לי סבלנות להקשיב לו עד הסוף ><' לכו תבינו. LOS ANGELES זה קטע מעבר ללא מילים. חבל כי המוזיקה ממש מגניבה. אהבתי + Hello Another Way ~Sorezore no Basho~ (Album Mix ללא ספק השיר הכי טוב באלבום. הלחן פשוט מדהים. פשוט אהבתי אותו. זה בעצם השיר הראשון ששמעתי שלהם ורק בגללו אני אוהב אותם כל כך... הפזמון ממש יפה ואני יכול לשמוע אותו שעות, לא משנה כמה הוא איטי ורגוע, הוא פשוט טוב ואין לי עוד מה להוסיף. I can hold your hand baby השר האחרון באלבום. עוד שיר שזוחל ולא זז. אני לא ממש אוהב את הסיגנון הזה של השירים שלהם. כי רובם באמת לא זזים. אבל זה רק הטעם שלי והוא די מוזר.

Omer Kun

New member
לסיכום ../images/Emo65.gif

The Brilliant Green היא להקה מצויינת. מי שאוהב את הסגנון של הרוק הישן והרגוע יתאהב בהם. מומלץ לנסות גם למי שלא אוהב... ~ פורום מוזיקה יפנית, מזל טוב אחוקים שלי!!!!

מ א י י ק

New member
עומרי אחוקי סאמה!!XD../images/Emo19.gif

סקירה מעולה..!! נהנתי לקרוא בעיקר את "על השירים" שהיה מפורט =] הם מזכירים לי את הלהקת רוק הקל/קלאסי Savage Garden (זו לא להקה יפנית). תודה

pRiNcEsSa 10

New member
סקירה מעולה.

תודה רבה.. אני אלך לשמוע אותם.. ^_^ אני לא מכירה אותם, אבל עשית לי חשק לשמוע..

תודה רבה[=

אני לא מכירה אותם... אבל נתת לי חשק לנסות[= כל הכבוד על ההשקעה!!

nadav1232

New member
תודה!!

אף פעם לא שמעתי שיר שלהם אבל אני אשמע D: על הלהקה שמעתי הרבה ולא ידעתי שטומי שרה.. מגניב XD שוב תודה ^_^

tenshichan

New member
תודה על הסקירה!^_^

אני מכירה אותם!!! ואני מכירה את השיר הראשון שאיתו הם התחילו את דרכם D::: אני מתה עליהם ולסולנית יש כל ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש יפה!!!!!!!!!!!!! (הייתי אומרת שהיה מתאים לה ולמאיה סקמוטו להתחרה על הקול הכי יפהXD) את טומי פברוארי אני גם כן מכירה אבל אף פעם לא שמתי לב שהיא אחת מהם O: (מוזר@@' עכשיו כשחושבים על זה...) סיקור מצוין ואני גם ממליצה עליהם! זו להקה ממש טובה עם שירים ממש יפים!

oracle

New member
תודה על הסקירה המעולה!! ../images/Emo140.gif

אחלה מתנה ליומולדת~ ^_^ אני אוהבת את angel story כבר מזמן...

ayumi3000

New member
תודה רבה על הסקירה ^_^

אף פעם לא שמעתי את האלבום או אותם כהרכב אבל אני בהחלט אוהב את טומוקו ^_^. אחלה סקירה ופירוט!

למעלה