סקירת אלבום - FAREWELL- Tomiko Van

nadav1232

New member
../images/Emo41.gifמידע../images/Emo41.gif

טומיקו ואן (伴 都美子) נולדה ב – 9 בינואר בשנת 1979. טומיקו הייתה הסולנית של הלהקה היפנית המפורסמת Do As Infinity שהתפרקה ב - 2005. למי שלא יודע, טומיקו שרה את שיר הסיום השני של האנימה אינויאשה שנקרא Fukai Mori. מאז פירוק הלהקה, טומיקו יצאה בקריירת סולו והוציאה את אלבומה הראשון – FAREWELL ב – 29 למרץ 2006 והוא מכר כ - 36,591 עותקים. ב – 7 ביוני 2006 טומיקו הוציאה את הסינגל הראשון שלה שנקרא Flower. ב - 27 בספטמבר 2006 טומיקו הוציאה את הסינגל Senko. וממש לפני יומיים (29.11.06) טומיקו הוציאה את הסינגל השלישי - Yumeji.

nadav1232

New member
../images/Emo41.gifתעודת זהות../images/Emo41.gif

כינוי: Van-chan. מזל: גדי. מקום הולדת: Yamato, Kumamoto סוג דם: A. זמרים אהובים: Cyndi Lauper, Sheryl Crow, The Corrs, Meja, Natalie Imbruglia. אוכל אהוב: עגבניות. משקאות אהובים: Shochu, Wine, Oolong chuhai סרט אהוב: Moulin Rouge! ספר אהוב: Kamisama no boat - Ekuni Kaori היא מעריצה את: Nicole Kidman, Jane Barkin יום אידיאלי: לצפות בסרט בבית. שיר אהוב של Do As Infinity: We are.

nadav1232

New member
../images/Emo41.gifאלבומים וסינגלים../images/Emo41.gif

אלבומים: FAREWELL סינגלים: Flower Senko Yumeji

nadav1232

New member
../images/Emo41.gifרשימת שירים - FAREWELL../images/Emo41.gif

1. farewell" – 4:06 2. "morning glory" – 4:37 3. Urara. (うらら。 Glorious.?) – 4:03 4. Essence – 4:26 5. horoscope – 6:14 6. complacence – 4:09 7. Nue no Naku Yoru (鵺の鳴く夜 Night of Chimera's barking?) – 3:59 8. HOLY PLANET – 5:13 9. Before Sunset – 5:35 10. Hold Me... – 4:54 11. A Dream is a Wish Your Heart Makes (Bonus Track) – 3:19

nadav1232

New member
../images/Emo41.gifקליפים מה-YouTube../images/Emo41.gif

1) farewell: http://www.youtube.com/watch?v=R3LX0rw__JQ 2) Hold Me...: http://www.youtube.com/watch?v=gu9HCo5JcHA

nadav1232

New member
../images/Emo41.gifעל השירים - FAREWELL../images/Emo41.gif

farewell 1) שיר שמתחיל באווירת מוזיקה יפנית אמיתית כמו שאומרים XD בשיר טומיקו הכניסה מילים באנגלית: In my heart, Hold me tight, Don’t say good-bye. 2) morning glory שיר יפה שמכניס אויירה של חופשיות ^_^ (לפחות ככה אני מרגיש XD). ומוזיקה מרעננת ויפה ^_^ 3) Urara שיר עם תופים ועוד כל מיני שזה עושה את המוזיקה מאוד יפה. שיר ממש נחמד ויפה. 4) Essence שיר חמוד ונהדר~ ^^ 5) horoscope שיר בלדה מרגש ומקסים D: מאוד אהבתי אותו ^_^ 6) complacence שיר עם מוזיקת רוק מאוד יפה וזה שיר יפה מאוד *_* 7) Nue no Naku Yoru טומיקו הכניסה שוב מוזיקה יפנית עם חליל שזה מאוד יפה ופזמון טוב ^_^ 8) HOLY PLANET שיר מאוד יפה ^_^ מוזיקה משחררת והפזמון ממש יפה לדעתי. 9) Before Sunset גם פה את הפזמון מאוד אהבתי והשיר מעולה ^^ 10) Hold Me... שיר מרגיע וממש מקסים ^_^ 11) A Dream is a Wish Your Heart Makes שיר בונוס באנגלית מאוד יפה ואני ממליץ עליו אפילו שהוא באנגלית ולא ביפנית XD טומיקו שרה מעולה באנגלית ^_^

nadav1232

New member
../images/Emo41.gifלסיכום ^_^../images/Emo41.gif

אני ממש מקווה שתשמעו את טומיקו כי היא זמרת מצויינת ואני בטוח שגם רובכם שמעתם אותה מאינויאשה שהיא שרה את השיר Fukai Mori וגם עוד כמה שירים משם ^_^

מ א י י ק

New member
אחלה סקירה../images/Emo140.gif../images/Emo211.gif

תודה

oracle

New member
המון תודה על הסקירה ^_^ ../images/Emo24.gif

כשתתעייף מהסקירות תגיד לי~~ =]

nadav1232

New member
תודה ^^ ואני לא אתעייף ^_^

זה מאוד כיף לי לעשות סקירות אז אני אמשיך XD ^_^

sonaku

New member
../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif קבל זר פרחים^^

nadav1232

New member
הנה גם לך: ../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif

XDD תודה ^_^

sonaku

New member
למה לי? אני לא משקיעה כמוך!

תראה איזה יופי,איזו השקעה על הסקירה ^^ ואני...אני בקושי מסוגלת לפתוח דיון כמו שצריך X: האמת,שתכלס יש לי המון מה לומר אבל אני מפחדת לפתוח דיונים בעצמי כדי לא לצאת טיפשה. ואם תגלו שאני טיפשה זה יהיה איום ונורא OOO: חבל שאין הרבה דיוני ג'יירוק. אבל אסור לי להתלונן כי אני דיי אשמה בעיניין^^''''

ayumi3000

New member
סחתיין על הסקירה!!

לדעתי עדיין טומיקו הייתה יותר טובה כשהיא הייתה ב Do As Infinity, עכשיו היא בסדר ^_^.

nadav1232

New member
תודה רבה ^_^

זה לא משנה לי אם היא הייתה ב-Do As Infinity ^^" העיקר שהיא ממשיכה לשיר D:

למעלה