סקס בצבא!!!!

Josman

New member
סקס בצבא!!!!

חבר'ה, תגידו, סקס בצבא זה אסור יענו? אם יש איזה אחת מאותו בסיס ואנחנו צ'יק צ'יק ביחד איפשהו במקום מוסתר ואז יתפסו אותנו מה יקרה? זה כנס? ואם אתה קצין? יש מקרים שיש סקס בין חייל רגיל למפקדת או מישהי בסגנון??? בקיצורררר מה קורה אם תופסים?? חייב לדעת!!! (עדיין לא התגייסתי)

eXtreM1

New member
יש אחי הכל בשושו מה ת'ה דואג

קצינות מפקדים פקידות מה שת'ה רוצה יש הכל מהכל אבל בשושו ולא לקפוץ על הראשונה שתבוא .

חחחחחח מצחיק...בין חייל למפקדת זה

נראה לי אסור. אבל בין חייל לחיילת,או חיילת לחיילת,או חייל לחייל,או חייל חייל וחיילת או חייילת חיילת וחייל אם זה בבסיס לא נראה לי שתצאו בזול...תנסה מה ישך להפסיד

KOBINET

New member
הופהההה צ'יק צ'יק

זה נשמע כאילו אתה הולך לתקתק את כל הבסיס. עצה שלי...דברים כאלה תשאיר מחוץ לבסיס.

demoloc

New member
אני יודע מהורים של חברים שלי

אחד מפלס"ר גולני שבזמן הקורס קצינים שלו התעסק עם מישהי מהסגל של הבסיס (לא מפקדת או מדריכה,פקידה) , אז העיפו אותו מהקצונה. מצד שני זה היה לפני איזה 20 ומשהו שנה

לקצינים לא עושים כלום

אז יאללה, לך תהיה קצין
תתגייס קודם, ג'יזס
כל מקרה, אסור... לא לחיילים, לא לחיילות, לא למפקדים ולא לקצינים ולא לאף אחד. יש דבר כזה שנקרא "השילוב הראוי". עוד תשמע על זה המון בשירות שלך. אתה יכול לצאת עם מי שבא לך, ולהראות סימני חיבה מחוץ לבסיס. גם על מדים בכלל, ברחוב, אסור... אבל זה לא באמת קורה
הכל קורה בתכלס.. אב"כ, מחזור אוג' 02, או מרץ 02, אני כבר לא זוכרת - תפסו חיילים במהלך אורגיה בכור באחת מעמדות השמירה. זה מה שאני יודעת אצלי

2inaroad

New member
ברור שאסור, אתה חי בסרט!

תחשוב איזה בלגן יכול להיות אם לא יקפידו, כי מה זה בסיס צבאי בתכלס- הרבה נוער רחוק מההורים. ואם בזה יתעסקו אז ידפקו כל השמירות וכו'. קראתי פה על אלה שדפקו שמירה- אם הייתי המפקד שלהם הייתי תולה אותם ברחבת המסדרים כדי ללמד אחרים לקח. זה הרי סכנה, כי זה כמו להפקיר שטח צבאי שכולל אמל"ח! אגב- מישהו פה כתב שאסור מחוץ לבסיס כל עוד אתה נראה כמו חיל (על א'), זה נראה לי לא בר ביצוע לאכיפה...

Josman

New member
איפה יותר קל להשיג זיון בקרבי או ב.

סתם ג'בניק, משטרה צבאית.... מה בקרבי אפשר לתפוק ולעשות אורגיות איפשהו בצפו ביער אם המםקד ירשה

aureliano1

New member
אספר לך סיפור

היה היה נער ושמו X. אותו נער אהב מאוד את הרגע, ונהג לחיות את חייו באופן מלא. הוא שירת ביחידה קרבית ושם את עינו על הפקידה הפלוגתית שלו. אחרי זה הוא שם עין על הסמבצית ואז על אחת החובשות בתאג"ד ויום אחד הוא כבר לא יכל יותר - שלף את מלפפונו מהמכנס באמצע השמירה והחל לדרבק אחושרמוטה - ואז נכנס המ"פ. משמעות - תחזיק מעמד (במיוחד אם אתה קרבי). לא יקרה כלום אם לא תזיין שבועיים

נו אמרתי...

שלא ממש שמים על זה, ואין מישו שיכול לתפוס אותך...
זה אמור להיות משו שאתה מבצע עצם היותך חייל, לשמור על השילוב הראוי.

IrIsH BaBe

New member
חחחחחחחחחח

בטח שיש ואפילו יש פרס: אם אתה עושה קצינה, מעניקים לך פלאפל שתשים על הכומתה

TISAN1234

New member
חבר שלי היה בחיל הים בשמירה בשבת

בלילה ובאה לו המדריכה שלהם משו מהקורס והתחילה ללטף אותו ולהגיד לו כמה היא מחבבת אותו וכל מיני כאלה...אוקצור הם נכנסו לתוך איזה מבנה שהיה ריק והכל טוב...אם אתה עושה בשושו אז הכל טוב...אם היו תופסים אותם אני לא רוצה לחשוב מה היה קורה{גם שבר שמירה וגם עושה את המדריכה...לי זה נשמע כמו כלא...}

למעלה