סקרסקר

Crazy Snail

New member
סקרסקר

מה אתה מעדיף הופעה אינטימית / הופעה פרועה
בריכה / ים
נחל / מפל
הכנרת / ים המלח
הים התיכון / ים סוף
אילת / תל - אביב
תאילנד / הודו
ניו יורק / פריז
אירופה / אסיה
לישון / להיות ער
לקרוא / לכתוב
לשתות / לאכול
מי אמר יאיר לפיד ולא קיבל
1. מה מצחיק אותך
2. מה מרגש אותך
3. מתי בכית בפעם האחרונה
4. מה אתה לובש עכשיו
5. תלמיד טוב
6. השלם את המשפט: אני נער\ה מאוד_____ 7. השלם: אני מפנק\ת את עמצי ב__________ 8. בגד אהוב
9. תחביב אהוב
10. שחקן אהוב
11. להקה אהובה
12. השלם: אני נער\ה חסר\ת __________ 13. אני נער\ה עם הרבה___________ 14. מה היית רוצה להחליף בעצמך
15. מה לא היית מחליף בעצמך

•No¥a•

New member
נמנמנמ

הופעה אינטימית / הופעה פרועה? תלוי במצב רוח.. בריכה / ים? כנ"ל נחל / מפל ? ממ.. מפל
הכנרת / ים המלח? אפאחד הים התיכון / ים סוף ? סוף אילת / תל - אביב? תלוי תאילנד / הודו ? תאילנד ניו יורק / פריז? ניו יורק אירופה / אסיה ? אסיה לישון / להיות ער? תלוי לקרוא / לכתוב ? תלוי לשתות / לאכול ? לשתות מי אמר יאיר לפיד ולא קיבל 1. מה מצחיק אותך? אנשים סטלנים
2. מה מרגש אותך? שירים 3. מתי בכית בפעם האחרונה? אתמול 4. מה אתה לובש עכשיו? מכנס קצר וחולצה קצרה 5. תלמיד טוב? נראלי שכן 6. השלם את המשפט: אני נער\ה מאוד מאוד 7. השלם: אני מפנק\ת את עמצי ב ב 8. בגד אהוב- מכנס דייגים ^^ 9. תחביב אהוב- נגיד מוזיקה 10. שחקן אהוב- ג'וני דפ
11. להקה אהובה- ממ.. לד זפלין, דיפ פרפל, הדורז, מוניקה סקס ויש עוד.. 12. השלם: אני נער\ה חסר\ת חסרת 13. אני נער\ה עם הרבה הרבה 14. מה היית רוצה להחליף בעצמך? לא'דעת 15. מה לא היית מחליף בעצמך? עיניים

|:

מה אתה מעדיף? הופעה אינטימית / הופעה פרועה? הממ תלוי של מי, מתי וכאלה.. בריכה / ים? ים
נחל / מפל? מפל הכנרת / ים המלח? נראה לי שהכנרת.. הים התיכון / ים סוף? תיכון אילת / תל - אביב? אילת. תל אביב מקום מסריח
תאילנד / הודו? תאילנד. ניו יורק / פריז? ישראל|: אירופה / אסיה? ישראל|: לישון / להיות ער? ערה. לישון זה בזבוז זמן. לקרוא / לכתוב? הממ לקרוא.. אבל גם לכתוב. לשתות / לאכול? לא יודעת.. לשתות? [מים] מי אמר יאיר לפיד ולא קיבל?? 1. מה מצחיק אותך? לא יודעת.. אלעד, חברים. 2. מה מרגש אותך? שירים בעיקר. 3. מתי בכית בפעם האחרונה? עכשיו
4. מה אתה לובש עכשיו? חולצה ג'ינס חזייה תחתונים וגרביים 5. תלמיד טוב? בערך. 6. השלם את המשפט: אני נער\ה מאוד_____ רגישה
7. השלם: אני מפנק\ת את עצמי ב__________ לנוח, לא לעשות כלום, לאכול משו טעים
8. בגד אהוב? ג'ינס. 9. תחביב אהוב? לנגן, לקרוא. 10. שחקן אהוב? עזבו אותי באמכם]; 11. להקה אהובה? איפה הילד, תיסלם וכאלה|: 12. השלם: אני נער\ה חסר\ת __________ חיים. 13. אני נער\ה עם הרבה___________ אהבה
14. מה היית רוצה להחליף בעצמך? תגובות לדברים?
15. מה לא היית מחליף בעצמך? חברשלי.

גם אני!

מה אתה מעדיף הופעה אינטימית / הופעה פרועה: הופעה פרועה! בריכה / ים: בריכה נחל / מפל: מפל הכנרת / ים המלח: כנרת הים התיכון / ים סוף: ים תיכון אילת / תל - אביב: אילת תאילנד / הודו: הודו ניו יורק / פריז: פריז אירופה / אסיה: אירופה לישון / להיות ער: לישון! לקרוא / לכתוב: לכתוב לשתות / לאכול: לשתות מי אמר יאיר לפיד ולא קיבל 1. מה מצחיק אותך: שחר ושוקי מיאיר לפיד! שהם היו 2. מה מרגש אותך: סרטים רומנטים 3. מתי בכית בפעם האחרונה: אממ...לא זוכרת 4. מה אתה לובש עכשיו: פיג'מה 5. תלמיד טוב: כן 6. השלם את המשפט: אני נער\ה מאוד חמודה 7. השלם: אני מפנק\ת את עצמי באיזה מיקלחת טובה 8. בגד אהוב: ג'נסים 9. תחביב אהוב: מוזיקה 10. שחקן אהוב: ריצ'רד גיר 11. להקה אהובה: תיסלם 12. השלם: אני נער\ה חסר\ת תקנה 13. אני נער\ה עם הרבה שינה טובה 14. מה היית רוצה להחליף בעצמך: כלום 15. מה לא היית מחליף בעצמך: כלום

AndreaCorr ©

New member
../images/Emo26.gif

מה אתה מעדיף
הופעה אינטימית / הופעה פרועה בריכה / ים נחל / מפל הכנרת / ים המלח הים התיכון / ים סוף אילת / תל - אביב תאילנד / הודו ניו יורק / פריז אירופה / אסיה לישון / להיות ער לקרוא / לכתוב לשתות / לאכול מי אמר יאיר לפיד ולא קיבל
1. מה מצחיק אותך? שטויות 2. מה מרגש אותך? מחוות קטנות 3. מתי בכית בפעם האחרונה? אתמול בלילה 4. מה אתה לובש עכשיו? שרוואל וגופיה 5. תלמיד טוב? אפשר להגיד 6. השלם את המשפט: אני נער\ה מאוד_____ עצלה 7. השלם: אני מפנק\ת את עצמי ב____ מקלחות ארוכות
8. בגד אהוב? ג'ינס וגופיה 9. תחביב אהוב? כתיבה 10. שחקן אהוב? לא סגורה על זה 11. להקה אהובה? היהודים 12. השלם: אני נער\ה חסר\ת __________ חריצות 13. אני נער\ה עם הרבה___________ טאקט 14. מה היית רוצה להחליף בעצמך? כל מיני דברים 15. מה לא היית מחליף בעצמך? כל מיני דברים

T S F1

New member
עכשיו אני.

מה אתה מעדיף הופעה אינטימית / הופעה פרועה - פרועה בריכה / ים - איפה שיש פחות אנשים נחל / מפל - מפל הכנרת / ים המלח - אני שונאת את טבריה, אז ים המלח. הים התיכון / ים סוף - איפה יש יותר ליטרים? אילת / תל - אביב - ת"א תאילנד / הודו - אף אחד. בשניהם אוכלים כלבים. ניו יורק / פריז - ניו יורק. צרפתים הם לא משו.. אירופה / אסיה - אוסטרליה לישון / להיות ער - איו מן שאלה זאת?! ברור שלישון! לקרוא / לכתוב - לקרוא לשתות / לאכול - לשתות מי אמר יאיר לפיד ולא קיבל 1. מה מצחיק אותך - אמא. כשהיא רוצה. 2. מה מרגש אותך - הרבה 3. מתי בכית בפעם האחרונה - לא זוכרת. 4. מה אתה לובש עכשיו - בגדים? [טי שירט ומכנס ברמודה] 5. תלמיד טוב - מספיק טוב. 6. השלם את המשפט: אני נער\ה מאוד - מי אמר שאני נערה? 7. השלם: אני מפנק\ת את עמצי ב - אני מזוכיסטית. אני לא מפנקת את עצמי P: 8. בגד אהוב - ברמודה!!! 9. תחביב אהוב - מוסיקה 10. שחקן אהוב - כרגע, שון פן וג'וני דפ. 11. להקה אהובה - תיסלם 12. השלם: אני נער\ה חסר\ת - חיים! 13. אני נער\ה עם הרבה - חיים! 14. מה היית רוצה להחליף בעצמך - את הטחול ואת הריאות 15. מה לא היית מחליף בעצמך - את כל השאר יום משובח לכולכם!!

kaktusa

New member
../images/Emo67.gif

מה אתה מעדיף הופעה אינטימית ים נחל הכנרת הים התיכון תל - אביב תאילנד ניו יורק / פריז -לא זה ולא זה. אירופה לישון / להיות ער -תלוי בסביבה לכתוב לאכול מי אמר יאיר לפיד ולא קיבל 1. מה מצחיק אותך? אנשים טיפשים 2. מה מרגש אותך? מוזיקה 3. מתי בכית בפעם האחרונה? לא זוכרת 4. מה אתה לובש עכשיו? פיג'מה 5. תלמיד טוב? וול דהה.... חח סתם 6. השלם את המשפט: אני נער\ה מאוד "שפויה" 7. השלם: אני מפנק\ת את עמצי בגיטרה. 8. בגד אהוב ג'ינס מרופט שגנבתי לאחי. 9. תחביב אהוב גיטרה. 10. שחקן אהוב? תבחרו... 11. להקה אהובה? כוורת..... ועוד הרבה
12. השלם: אני נער\ה חסר\ת חיים? 13. אני נער\ה עם הרבה הפרעות 14. מה היית רוצה להחליף בעצמך? נושא רגיש
15. מה לא היית מחליף בעצמך? את הבוהן.

Crazy Snail

New member
טוב נו, גמני

מה אני מעדיף הופעה אינטימית / הופעה פרועה תלוי במצברוח בריכה / ים נחל / מפל הכנרת / ים המלח הים התיכון /
ים סוף
|הריאדום| אילת / תל - אביב תאילנד / הודו ניו יורק / פריז אבל בא לי את שתיהם אירופה / אסיה אבל לא הייתי מתנגד לכמה מאסיה... לישון / להיות ער אבל לישון זה כייייייייף לקרוא / לכתוב לשתות / לאכול מי אמר יאיר לפיד ולא קיבל 1. מה מצחיק אותך
עדי מרביצה, וכמה חברים 2. מה מרגש אותך
יש כמה שירים.. 3. מתי בכית בפעם האחרונה
לפני חצי שנה בערך.. 4. מה אתה לובש עכשיו
בוקסר וחולצה 5. תלמיד טוב
6. השלם את המשפט: אני נער מאוד_____ אין לי שמץ... עדי?
7. השלם: אני מפנק\ת את עמצי בים
8. בגד אהוב
בוקסר? 9. תחביב אהוב
יותר מידי 10. שחקן אהוב
דובי גל
יותר בכיוון של ג'ים קארי 11. להקה אהובה
שיגעצ, איפה הילד?, תסלם, הנה הילד, היהודים אולי.. 12. השלם: אני נער\ה חסר שכל 13. אני נער\ה עם הרבה שיער 14. מה היית רוצה להחליף בעצמך פשווווווווווווווווווו 15. מה לא היית מחליף בעצמך את המרפקים שלי טוב נו.. בסוף התחלתי לחרטט..

"עדי מרביצה"?!

אתה תקבל מכות. תיזהר. - אתה נער מאוד... דפוק
- מפנק את עצמך בים? כן בטח. יום ראשון לא רצית... |מגלגלעיניים| - מה כלכך טוב במרפקים שלך? - פשו?!|: תתחיל לדבר שיבינו אותך כפרות :]

למעלה