סקרררר

L a L i

New member
סקרררר../images/Emo124.gif

מלכהה אוכלת ברגע זה קציצות עם לחמניה.. זה לא נשמע לכן מגוחך?! כאילו,מה קשור? זה כמו לאכול... אורז בפיתה!!! כמו לאכול בננה
בטוסט!! זה לא מסתדרררררררררררררררררררררררר!!! מה אתן אומרות?

L a L i

New member
וגם תגידו

מי פה אכלה את זה אי פעם.. שאני אוכיח לרוני שהיא היחידה!!!

inbalance

New member
ברור

שקציצות ולחמניה הולך ביחד!! עם קטשופ זה מצוין! רוני
תמשיכי כך!!!!!!!!!

מלכהה

New member
חחחחחחחח הילה

הוצאת אותי ממש אהבלה ברמות חח עלק בננה בטוסט או אורז בפיתה חחחחחחחחחחחח!!!!!! הילה את היחידה שלא אוכלת לחמניה עם קציצות ובטוח כבר אמרת לאמא שלך להכין לך למחר לצהריים לחמניה עם קציצות....... תאמינו ליי תטעמו את זה עם חומוס ומלפפונים חמוצים שולט
מי שתצביע לי אני יכין לה לחמניה עם קציצות*מהמשכנעים* חחיחיחיחי הילה

L a L i

New member
הסקר מכורררררר

מזה זההההההההההה... גם אני יכולה להציע למי שתבחר בי הטבות מיניות ואז אני אנצח.. נו לא חוכמה... :))) וענבל.. אין לה טעם,זו לא דוגמא..

שודדתתת

New member
לאלי.....

מה מוזר בלאכול קציצות בלחמניה?! אני אוכלת גם ככה! וזה מה-זה טעים! ממממממ..... רוני בתיאבון בובה!

אממ... אורז בפיתה זה שוס../images/Emo67.gif

מה קרה לך? זה פשוט טעים
את לא היחידה רוני!!!אני איתך!! *אוהבים אותך רוני*

פז*

New member
יש לי שאלה להבהרת הסקר

מדובר בלחמניה עגולה או ארוכה?

L a L i

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח רק א מסוגלת לחשוב על זה...

Shenizel

New member
יש בעיה עם קציצות../images/Emo123.gif

ולחמניות זה הבית שלי !

inbalance

New member
זה לא

חשוב בכל סוג של לחמניה זה טעים!! עלאק לי אין טעם.. ודרך אגב יצא לי לאכול אורז בפיתה בגלל התערבות וזה מממש ממש טעיםםם.. שווה לנסות... ופזז תגידי להילה לסתוםם כבררר

מלכהה

New member
אהלן אהלן אני מובילה.......

הילה אמרתי לך שאת תפסידי! וכולם אוכלים לחמניות עם קציצות חוץ ממך חההחהחה.... פז....אממ אמא אמרה לי תכיני לך לחמניה עם קציצות...והיה שתי סוגי לחמניות ארוכה ועגולה.. וחיכיתי עד שעה 5 ומשהו כדי לאכול ואז אני באה אני רואה את הלחמניה הארוכה חתוכה אח שלי תלש ממנה חצי אז נאלצתי לאכול את העגולה :\ חחח זה לא פייר...מאשימה את אח שליייי!!!

L a L i

New member
נוווו באמת...

עכשיו זה בכלל נשמע מגוחךךךך! מה את אוכלת בחנוכה? סופגניה עם קציצה קצוצה בפנים?!

l i tt l e

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

פז*

New member
טוב אני פסקתי!../images/Emo88.gif

למרות שלאלי מעצבנת,והיא לא יודעת מתי לסתום אף פעם,אין מה לעשות,מי אוכל קציצות בתוך לחמניה?? ועוד לחמניה עגולה. ענבל?חחח אורז בפיתה?חחחחחחחחחח את הנהגת המטורפת שמנקה יתושים מהאוטו לא?

inbalance

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחח

כן כן זאת אני... חחחחחחח מזהים אותי כבר ככה רוני
קציצה בלחמניה זה אחת הארוחות צהרים האהובות עלי

ראסטההה

New member
../images/Emo3.gif אחות...

חחח ברור שקציצות בלחמניההה זה הכי שווה!!! :)) אני בעד רוני.. (מן הסתם עומדת לצד אחותי תמיד.. חיחי)

מלכהה

New member
אוףף אח שלי אשם $#@

באמת שבאתי לקחת את הלחמניה הארוכה והוא חתך ממנה אז מה אני יאכל רבע לחמניה!? דווקא היום אח שלי החליט לחתוך את הלחמניה איזה ביש מזל *מהנסחפים* חהחהחה טוב עזבו..תדעו לכם גם שפעם אכלתי בבורגר ראנץ' וערבבתי את ברוטבים ברביקיו אלף האיים וקטשופ ביחד..וכולם אמרו איכס...אחרי 5 דקות תביאי לטעום ומהיום כולם מערבבים את הרטבים חהחהחה ....אתם תראו שמחר כולכן תאכלו לחמניה עם קציצות חיחיחי

inbalance

New member
עזבי כולם

אוכלים קציצות בלחמניות מאז ומעולם זה סתם הילה והחוסר טעם שלה באוכל אמיתי.. כל היום רק סיגריות ובלילה רק שאוורמות..

למעלה