סקר (או שניים) ליום כיפור

badboy3919

New member
סקר (או שניים) ליום כיפור ../images/Emo26.gif

1)אתם צמים?
לכן או
ללא 2)כמה סרטים לקחתם מהספריית וידאו (די.וי.די)? 3)מה אתם הולכים לעשות בערב יום כיפור? 4)אתם הולכים לבית כנסת? זהו. צום קל לצמים וגמר חתימה טובה לכולם

Super Chuly

New member
עונה

1) לא
2) לא לקחתי אף סרט, עדיין... 3) למרבה הפטתיות- לערוך כל הלילה 4) לא ליהי :)

כבר לא יהיו סרטים טובים עכשיו

יום כיפור שעבר נשארנו אני וידיד שלי עם הסרטים הכי נוראיים בעולם:) ואני דווקא עדיין רוצה לראות את הסרט שהמלצת לי עליו.

Shani Naor

New member
הסקר טיפה סותר תצמו....:)

1. כן, אני צמה.
2. לא לקחתי, כי אני לא מדליקה חשמל או כל מה שכרוך בזה ביום כיפור :) 3. בערב כיפור? אממ לישון? 4. כן. אמממ ואני די בטוחה שאני מהיחידים פה....
חחחחחחחחח לא נורא! גמר חתימה טובה וצום קל לכולם!

badboy3919

New member
סותר?למה סותר?זה מתאים לשני

"סוגי" האנשים....אלה שצמים ואלה שלא...שכל אחד יענה על מה שמתאים לו

האמת שיש יותר משניים..

יש כאלו שרק צמים, יש כאלו שצמים ולא מדליקים חשמל או כותבים, יש כאלו שלא צמים בכלל ולא עושים שום דבר מיוחד, יש כאלו שלא צמים והולכים לבית כנסת. כל אחד ומה שהלב אומר לו.

Double U

New member
עונה:

1) לא
. 2) שמעו סיפור קורע לב: ה-DVD לא פועל
. 3) ארכב על אופניים עם חברים. 4) לא. צום קל וגמר חתימה טובה

לא בא לי לאנות לך ../images/Emo8.gif

1.
(לא) 2. בשנה אחרונה לא לקחתי סרטי DVD למרות שיש לי מערכת ק"ב מקצועית. 3. כנראה אלך לטייל 4. כן

אז ככה...

אני לא יודעת אם אצום השנה, בשנתיים האחרונות לא צמתי אבל דווקא השנה אני מרגישה אחרת. לא לקחתי סרטים אבל אני מקווה שיש לי כמה טובים בבית. כמו כל כפר סבא ביום כיפור אני יוצאת לעיר בהתחלה, אחר כך כנראה אשב עם חברים. אני לא הולכת לבית כנסת.

nofar17

New member
אני.

1. כן. 2. לא לקחתי. 3. להסתובב עד שעות הבוקר ולחזור לישון עד מאוחר. 4. כן, לשמוע תקיעת שופר.

chuti

New member
עונה

1)אתם צמים? בערך.. אני לא אוכלת אני רק שותההה 2)כמה סרטים לקחתם מהספריית וידאו (די.וי.די)? אני לא מדליקה טלוויזיה ובכלל חשמל 3)מה אתם הולכים לעשות בערב יום כיפור? להסתובב באופנייםםם 4)אתם הולכים לבית כנסת? כן..אני חושבת.. בדרך כלל כן..

ba r2 0 1 0

New member
../images/Emo45.gif

1) כן, אני צם!
2) 0 מן הסתם... 3) ללכת לבית-הכנסת 4) אני חושב שכבר עניתי על השאלה בתשובה הקודמת! חח כן! צום קל לאלה שצמים
וגמר חתימה טובה לכולם

למעלה