סקר אני מאוהב באלבום הזה...

ZeusMan

New member
סקר אני מאוהב באלבום הזה...../images/Emo23.gif

עלייכם לרשום אלבום אחד או יותר שאתם פשוט מאוהבים בו, ומברכים את היום שקניתם אותו...

ZeusMan

New member
שלי.

תומר יוסף - צוחקים מתחת לאדמה. ERIK SUMO - MY ROCKY MOUNTAIN אלבום של מוזיקה צוענית אלקטרונית עם עוד נגיעות מעניינות, נשמע מוזר, אבל מוזיקה משובחת.

seemorepako

New member
jah cure- ghetto life

אבל אני מאוהבת גם בבן אדם... אז זה לא בדיוק תקף בקטגוריה של השאלה ;)

ZeusMan

New member
מאוד מצער לדעת שלא קנית אלבום

שהתאהבת בו... נו נו נו לך
בגדול אפשר גם כאלו שלא קניתם ומאוד אהבתם..

K C

New member
יש ויש

שתיים: Wu-Tang Clan - Enter The Wu-Tang (36 Chambers) הסיום הכי טוב לדייט, מסתבר, הוא אלבום של wu. פעם ראשונה ששמעתי ראפ בסגנון הזה. מאז כל אלבומי wu אצלי בסליק. והשני שוטי הנבואה.הראשון. אלבום מושלם.

JamicaniT

New member
אממ,

שוטי הנבואה - האלבום הראשון. תומר יוסף - האלבום הראשון. והשני.
וקנגרו.

טובא

New member
מאוד קשה אבל יש שני דיסקים כאלה

1)SIZZLA-BOBO ASHANTY 2)WARD21- YOU NOW HWO WE ROLE

Carcass

New member
תומר יוסף - תגידו משהו.

תאמת גם צוחקים מתחת לאדמה מצוין,אבל תגידו משהו ענק פשוט.

noa08128

New member
funset- live raegga pumkin

דעסק פשוט מעולה.. שבכל : דקה רגע ושניה אני יכולה לשמוע אותו ! ואנרגיות חיוביות ושמחות יעלו לי ללב

כמה משלי

כשאני חושב על אלבום כזה זה מבחינתי אלבום שתמיד בא טוב Buju Banton - 'Til Shiloh ולא משנה כמה הוא נחרש Sizzla - Da real thing כנ"ל שוטי הנבואה - האלבום השני קלע הרבה יותר לטעמי. הרבה יותר בוגר, שלא לדבר על זה שהסאונד עלה בכמה וכמה רמות. Bob Marley - Uprising התעלות, כשמו Garnett Silk - 100 percent silk אוסף של אחד הכשרונות הגדולים שהיו במוסיקה בכלל ובפרט ברגאיי Stevie Wonder - Songs in the key of life / Innervisions גאונות Marvin Gaye - What's going on Lauryn Hill - Miseducation... בטח יש עוד כמה לא?

למעלה