סקר -אנשים להצביע!!!

t-man

New member
סקר -אנשים להצביע!!!

הסקר:מי לדעתך המנהל הטוב(ממין זכר) הטוב ביותר? (אגב אם שכחתי מישהו אני מתנצל) המועמדים: *ג´יימי הרט *מיסטר פוג´י *קלארנס מייסון *ג´ים קורנט *סליק *ג´וני פולו(כיום ידוע כרייבן) *הגאון *אוסקר *פול ברר *אפא *הרווי וויפלמן *קפטן לו אלבנו אם אתם רוצים להיזכר במועמדים תסתכלו בלוגו של הסקר הצבעה הנעימה

t-man

New member
הבחירה שלי

מיסטר פוג´י הוא המנהל הגדול מכולם

על האש

New member
למרות שאהבתי את אפא...

מנהלם האישי ונאמן של מכווצי הראשים. אני יילך על "הפה הגדול של המזרח": ג´ימי הארט

פול ברר

אני אישית לא אוהב אותו, אבל תראו כמה אלופים הוא הוציא? בנ´אדם (הוא בנ´אדם?!) תחמן, מנאייק, בכיין וגאון!

שכחת את הגדול מכולם:

הוא היה מנהל בימי ה- WCCW ונקרא משהו כמו סקנדור אכבר. מעניין מה קורה איתו היום.

t-man

New member
אני זוכר היטב את סקנדור

הוא בא לזירה אם כפיה ,וואו איזה נוסטלגיה

pegasus kid

New member
מנהלים למיניהם

טוב חברים שכחתם כמה ליצנים כמו הכומר סליק , הרווי ווימפלמן , קים שי , הילבילי ג´ים , הדוד זבקיה אבל אם אנו מדברים על המנהל הטוב ביותר בכל הזמנים ? נכון גם אני אהבתי מאוד לשנוא את הגנרל סקאנדר אקבר בליגת הWCCW אבל למעשה משם הוא לא התפתח לשום מקום ג´ימי הארט ? התחיל בליגות אינדי עלה לNWA עבר לWWF ומשם לWCW ועכשיו גוסס בWWA אבל ללא ספק אחד מהגדולים שגם ניהל את השמות הגדולים ביותר וכמובן את הולק הוגאן אל ההאבקות ג´ים קורנט ? מWCCW לUSWA לNWA לWWF ומשם ירד ברמה לליגה מקומית משלו שהיא למעשה ליגת פיתוח מוקטנת של הWWF ובקושי שומעים עליו או עליה - smoky mountain wresling - התקדם יפה מעלה וירד ברמה הבחירה שלי חייבת ללכת עם ביל מודי ....מי זה ביל מודי אתם שואלים ? אתם מכירים אותו ....לא ? בוודאי שכן אבל בשמות אחרים ! הוא התחיל בליגות אינדי ומשם עלה לליגת הWCCW שם היה מוכר כפרסיבל פרינגל ה-3 , דמות שנואה מאוד שלימים יחד עם ג´רי לולר ואריק אמברי שינו את שם הליגה הנ"ל , אותה ליגה של הפרי בירדס והואן אריקים לליגת הUSWA ....עברו ימים ומיודענו נדד בין USWA לNWA עד שגילה בחור בשם מארק קאלאווי אותו אתם מכירים יותר טוב כאנדטייקר ... מתחילים להבין ? כן כן ביל מודי הוא פול ברר שלנו ומשנת 1990 אני לא צריך להזכיר לכם את מעלליו של אחד מהמתאבקים היותר מוכרים בעולם הלא הוא הקברן ומנהלו מנהל בית הקברות " יעני " למעשה ביל מודי רק עלה בסולם הדרגות והפרסום הוא גם אחראי לשכנע את גלן ג´ייקובס הלא הוא קיין לחתום חוזה בWWF לפני כמה שנים טובות . הסיבה שאינכם רואים את אותו מנהל שנוא ושמנמן היא איננה בגלל שהוא ירד ברמה או שפיטרו אותו הוא עדיין עובד בשביל הWWF אבל הוא בחופשה ללא תשלום בגלל שאשתו מזה כ30 שנה נפלה למשכב וחלתה בסרטן השד ....הוא העדיף להעלם מאור הזרקורים ולהיות לצידה כמו שבעל נאמן צריך להיות אני מקווה שאהבתם את הנאום שלי תודה זוהר i have spoken hit my music

raw is eyal

New member
פששש זוהר אהבתי

אחלה נאום אני לא ידעתי שפול בר אחראי על חזרתו של קיין נחמד לדעת המשך ככה וצור איתי קשר באי סי קיו בדחיפות

t-man

New member
אחי לא שכחתי את הכומר סליק ו...

הרווי ווימפלמן לגבי השאר צודק

למעלה