סקר חדש דנדש שעוד לא היה, שייד

ZeusMan

New member
סקר חדש דנדש שעוד לא היה, שייד ../images/Emo13.gif

כולנו מכירים את ה-DROP LEAF RIDDIM.... ולהשאלה שלי : מה הטיון שהכי אהבתם על ה-DROP LEAF... האופציות : TOK - Footprints Jah Cure - Longing For Sizzla - Be Strong Gentleman - Intoxication או אחר

Nechi Nech

New member
רידים מדהים, אני לא יכול לבחור רק

אחד! (לפי סדר העדפות) Gentleman - Inoxication Jah Cure - Longin For Anthony B - One Day Bounty Killer - It's Ok

אממ.. ממ..

לפני כמה זמן התקווה 6 הופיעו עם איימר בג'ה פן?? -באותה תקופה הייתי עונה ישר Footprints, עכשיו קצת הרבה נמאס לי מהשיר הזה!!! די!!!!! אנ'לא יכולה לשמוע אותו!!!!!!!! אחותי שומעת אותו כל היום בריפיט!! (סתם ניסחפתי חהחהחה, גם עכשיו אם אני אשמע אותו אני אתרגש..) קיצר, מספיק חפירות- נכון לעכשיו לפי הסדר.. Gentleman - Intoxication Jah Cure - Longing For Footprints-TOK של סיזלה לא משו לדעתי
-כשף!

אוקיי.. קצת המלצות (=

LOVE AFFECTION של סיזלה PRINCESS GONE של ג'ה מאסון ONLY YOU של ג'ה קיור GOOD MORNING של ג'ה קיור I BELIEVE של מקסי פריסט MEDALEY של VARIOUS IM SORRY של VARIOUS יש גם מיקס שיושבים עליו- סיזלה, ג'ה קיור, טניה סטפנס וTOK מכירים?!?!?! יאללה יום טוב ותהנו
-כשף!

Carcass

New member
אפחד מהם..

הטיון האהוב עליי ברידים הזה זה Jah Cure - Longing For..

...

Anthony B - Get You Girl Jah Cure - Longing For ומישו יכול להסביר לי מזה טיון ? ורידים ? כי יענו הבנת מזה בערך אבל .. :)

למעלה