סקר חדש וחשוב ביותר

python 4

New member
סקר חדש וחשוב ביותר../images/Emo70.gif../images/Emo195.gif

אנשים, עלינו להתגייס למאבק! לא, לא המאבק נגד הורדת היפים והאמיצים, אלא המאבק נגד הורדת יורד הוואן!!
הצביעו עכשיו בסקר החשוב שלמעלה - אדר התחייב לקבל את דעת הרוב! אל תתנו למסורת ארוכת שנים להתבטל כך בהניף יד! איפה היינו, אם היינו משנים את כינוינו כל שני וחמישי?
אימרו לא לאינדיגו! (תרומות למאבק למען יורד הוואן יתקבלו בשמחה).

איNדיגו

New member
../images/Emo47.gif אתה מסית!!! לא פייר!!

אנשים, במטוטה מכם... אנא, תנו לגולש אדר להתחדש עם ניק יפה בשם איNדיגו. לאיNדיגו יש צליל רך ונעים. תנו לאיNדיגו את ההזדמנות לחיות ולפתח חיים עצמאיים. |פילוס| אז.... שלא יעבדו עליכם!

ים כחול

New member
אינדיגו שם נפלא../images/Emo45.gif כנסו ....

צהובי עשה אותך צהוב ויורד לואן עשה אותך ל"יורד" סדרתי , לא הכי נעים חחחחחחח אין כמו אינדיגו------>> שם סקסי לטיני , אני בעד
אני בעד א י נ ד י ג ו

ים כחול

New member
איפה כולם נעלמו ??

מקדישה לכם תמונה של אהובי
מאחר ולי אין סיכוי להנות מנתוניו באופן אינטימי ואישי אני מעבירה לכם אותו מכל הלב
ואוי לכם אם תגידו שהוא לא שווה !!!! אאאח איזה גבר מתוק

איNדיגו

New member
../images/Emo47.gif הנה בחורה לעניין!!

אבל למה לא הצבעת בסקר הראשי??? תצביעי לאינדיגו... בינתיים רק אני הצבעתי לשם הזה, פייטי ל"יורד" ועוד 3 ל"צהובון". קדימה, את מוכרחה להתגייס לעזרה בשעה קריטית זו

The Abbott Girl

New member
אני הצבעתי לצהובון ../images/Emo47.gif

תמיד אהבתי את השם הזה, היית כתב הרכילות שלנו

איNדיגו

New member
../images/Emo47.gif עדכון תוצאות

גבירותי ורבותיי, מהפך!!! אינדיגו במקום הראשון עם 5 קולות צהובון רק שני עם 3 קולות וליורד הוואן קול בודד בלבד העם כנראה רוצה אינדיגו

python 4

New member
לאאאאאאאאאאא!!../images/Emo7.gif

מי פתח ניקים בשביל להצביע ל- אינדיוגןו הזה?! אני מתחרט שהצבעתי ליורד הוואן, הייתי צריך ללכת עם הרוב על "צהובון".. אבל לא הכל עוד גמור! אנשים, הצביעו והשפיעו, למען עתיד הפורום!

למעלה