סקר חדש ונחמד-תרגישו חופשי לענות

Inis mor

New member
סקר חדש ונחמד-תרגישו חופשי לענות

כולם חברים פה. מכיוון שהמח האנושי הוא מכונה מרתקת והתת מודע שלנו הוא הסרט הכי מעניין שאף פעם לא ראינו (וכניראה גם לא נראה)-תהיתי לעצמי אם למישהו היו פעם חלומות מעניינים שכללו את יו 2. דברים ביזאריים, משוגעים, מצחיקים. אני אספר 2 שהיו לי: 1. זה היה לפני 7 או 6 שנים כשעוד הייתי בתיכון. חלמתי שלארי מולן דוחף אותי לכביש הסוען ואני נופלת מתחת לגלגלים של מכונית. מה הביא אותו לדחוף אותי אני לא יודעת זה היה דיי בפתאומיות. קשר עין, הוא כאילו בא לחבק אותי ודחף אותי. לצערי זה היה אחד מהחלומות המוחשיים האלה אז הרגשתי את הנפילה. 2. החלום השני היה לי ממש לפני כמה ימים. חזרתי מטיול ארוך באירלנד לפני כמה שבועות (אין קשר :)-פשוט המדינה מהממת!!!) ומי שעשה אי פעם באק פאקינג יודע את הסבל שיש לפעמים באכסניות ובמקלחות שלפעמים עמוסות עד 0 מקום ואחרי שהן משתחררות-אין מים חמים!!! -אז חלמתי שאני נכנסת למקלחות משותפות והמקום ריק חוץ ממקלחת את תפוסה. ובונו נמצא במקלחת הזאת-אני יודעת כי דיברתי איתו (פשוט ידעתי בחלום)---ואני עומדת בצד ומחכה שהוא ישחרר את המקלחת. זה היה ביזארי לחלוטין כי,כל שאר המקלחות היו ריקות. ואני זוכרת גם הרגשה של עצבים ו"אוף תסיים כבר"-ורציתי רק את ההיא הספציפית שהוא היה בה. מה שיותר ביזארי זה שלא שמתי חשיבות בכלל לעובדה ש...בונו לידי...מתקלח!!!!!!! :) כן כן...אני הולכת לקבוע תור לפסיכיאטר שלי-נראה לי שצריך לחדש את המרשם. קדימה-עכשיו תורכם!

OrlyNL

New member
אם אי פעם חלמתי על יו2

אז כנראה שאני לא זוכרת את זה.... אבל מה...החלום שלך עם האמבטיה הזכירה לי סיפור שחבר לעבודה סיפר לי - הוא נכנס לשירותים במאחד המלונות בשיקאגו, ואחרי כמה דקות בונו נכנס לשם. הבחור סיפר שהוא כמעט השתין רק מרוב ההתרגשות

Inis mor

New member
זה מזכיר לי גם משהו...

יצאנו לפאב בטמפל באר (מרכז הבילויים של דבלין). אז ברקע שמו את PRIDE וכמובן כל הבאר שיכור והתחיל לשיר ביחד. ואז אמרו לנו שבונו היה בפאב ועזב משהו כמו 5 דקות לפני שהיגענו. הוא גם ביקש שלא ישימו שיר של יו 2 עד שהוא ילך...:)... אם רק היינו מתאפרות קצת יותר מהר..ולא עוצרות בדרך לקנות סיגריות...

קידונת

New member
אוף @@@@

אפרופו חלומות....תמיד אני וחברות שלי דמיינו סצנה שכזאת...כמובן פרט לקטע של הפיספוס ב -5 דקות ...זה כבר קצת סיוט

Hangman Jury 87

New member
חלמתי חלום 1

שהייתי בפראג בקיץ 2001, קניתי שם את All That You Cant Leave Behind. היה איזה יום אחד שחלמתי שראיתי את בונו בשדה התעופה בפראג חחח, ולא האמנתי שזה אכן הוא, יכול להיות שקרו עוד דברים אבל לא זוכר זה היה ב-2001, אני זוכר שקמתי התחלתי לצחוק.

anatotel

New member
חלום בונו../images/Emo9.gif

חלמתי את זה לפני לפחות 3 שנים, אולי יותר. אני ובונו עומדים ליד המיטה בחדר של אחותי ושנינו מעוניינים ל"היכנס לעניינים..." וחיפשנו מוזיקה לשמוע ברקע. לא זוכרת מה בדיוק רציתי לשמוע אבל בונו התעקש לשמוע מוזקה ישראלית. אני זוכרת שהתווכחנו די הרבה על מה לשמוע ואז כבר התעוררתי... מבלי לחוות חלום רציני עם בונו...

Inis mor

New member
אולי

חלפת ושכחת...?! אנחנו חולמים בממוצע בלילה 10-25 חלומות... אנחנו זוכרים רק את ה1-2 אחרונים...

למעלה