סקר חדש! כולם להצביע!!!

סקר חדש! כולם להצביע!!!

תוצאות הסקר הקודם לפניכם >>> סקר די דומה לזה שהועלה הערב פורסם די מזמן עוד בקומונה, אך אני מאמין שהאפקט שלו גדל כעת, לאחר מופע הרגאיי האחרון מחו"ל שסגר(?) שרשרת הופעות עצומה ומרשימה בארצנו הקטנטונת. מדובר בשיא לכל הדעות, מעולם לא הופיעו בישראל כמות של זמרים כל כך מוכשרים ומצליחים בג'מייקה ובעולם בזמן של שנה. וזה לא שלא הופיעו אצלנו שמות מדהימים, כן? Third World, The Wailers, Inner Circle, Israel Vibrations, Buju Banton הם רק חלק קטן מהכמות המכובדת שכבר הספיקה לדרוך על במות ישראל, אבל אם פעם היה מדובר על שני הרכבים-שלושה בשנה, כאן אנחנו מדברים על מופע כל חודש, שזה בהחלט, איך לומר? "לא יאומן!" על האומנים שהופיעו אצלנו בשנה העברית החולפת יעסוק הסקר הבא(יעלה לכיוון ראש השנה). הפעם אני רוצה לדעת מי מבין האומנים שבסקר הינו הפנטזיה הכי גדולה בשבילכם, שהכי תירצו לראות. לידיעתכם, שמטתי מהרשימה מספר אומנים כמו Anthony B, Junior Kelly, Luciano, כי אני רוצה ליצור בסקרים אווירה של תחרותיות. שלושת האומנים שציינתי הם ללא ספק הכי גדולים שיכולים להיות היום, אבות בהתהוות, ואני מעוניין לראות-את מי אתם הכי מעוניינים לראות!!!!!!!!!! אז יאללה, לעבודה. בין העונים יוגרלו עשרות באנרים מעצבנים שיעלו כשתנסו להיכנס לפורום הזה, מתנת תפוז ותאגידי הענק שמשתפים איתם פעולה :)) לילה טוב ושבוע טוב, גיל.

K C

New member
איזראל היו ואני פספסתי?! ../images/Emo163.gif

אם ברנינג יבוא...

זה היה כשהיית בש"אש ../images/Emo13.gif

וגם ספיר הופיע פה אגב. בכלל, אם מסתכלים על הרשימה של אומני הרגאיי שהגיעו לארץ נדהמים. גיל העלה פעם בוואלה זה מטורף פשוט... אבל המלצה שלי-הם נופיעים עדיין שני ההרכבים בכל העולם, ספיר ואיזראל וייבריישן, אבל באמת שעדיף להשקיע כסף בדיוידי שלהם ולראות הופעות קלאסיקות מאשר לראות אותם היום. פשוט ככה לדעתי...

K C

New member
מה? איפה?ומתי??

איך אני מפספס הכל... להופעה הבאה אני בא, סגור!

DuBsYs

New member
לא יודע בני כמה הייתם, זה מה שהייה

סקירה של הופעות ומסיבות נבחרות ניתן למצוא באתר של ד"ר רגאיי: http://www.irielion.com/israel/israeli_reggae.htm אם השאלה את מי הייתי רוצה לראות היום אז את barrington levy, horace andy, burning spear, leroy ''horsemouth'' wallace, mutabaruka, Ranking Joe, U-Roy, Black Uhuru,Gladiators

K C

New member
ש"אש?

K C

New member
../images/Emo13.gif היה כאן רגאיי לפני 82'?

מי ידע

K C

New member
חכי, עברו כמה שעות...

עם כל הכבוד לדמיאן ויש הרבה, סיזלה זה סיזלה Black woman & child Praish ya Jah Da Real Thing קלאסיקות

מבחינתי שקוף שדמיאן...

הוא גם כוכב ענק עכשיו, ככה שזאת תהיה הופעה הרבה מעבר לאוהבי הרגאיי המושבעים.. אולי אם היית אומר TOK, נראה לי שאנשים פה היו מתלבטים.. וזה שקוראים לך גיל, זה יכול לבלבל אנשים ויחשבו שאתה בעצמך הולך להביא את האמנים לארץ

REL YESAYA

New member
שלי...

לשאלה מי הייתי רוצה לראות בארץ? ההופעה של דמיאן מדהימה ואני חושב שהוא בדיוק מה שהקהל פה דורש!בול אני מת לראות את סיזלה אבל הוא לא יביא פה קהל... וגם tok שההופעה שלהם זה פשוט מסיבה אחת ענקית!!!!

yaarasta

New member
מממ... אז ככה

Capelton לחלוטין צריך להיות משהו נדיר Anthiny B אחד האהובים עלי, והבנתי שהוא גם אחד הפרפורמרים המעולים. Elephant Man הוא פשוט כזה דביל על הבמה, שאני ממממת לראות הופעה שלו. Morgan Heritage הפאמיליה המלכותית. Sizzla וכל מילה נוספת מיותרת כמובן שיש תמיד אופציות שאמנים גדולים כאלו יבואו לארץ. נחיה ונראה.....

ras yam

New member
שחכת את סיסטר קרול

בושה וחרפה.. היא הכי טריה.. והכי גרובים=] ישר אחרי יזראל ויבריישן התותחיםםםם

ras yam

New member
לזה התכוונתי=]

שהוא שכח אותה ברשימה של האמנים שהופיעו בארץ.. אתה לא עוקב

bmt29

New member
דמיאן... ../images/Emo45.gif ללא ספק...

הייתי גם מאוד מאוד רוצה לראות את אלפאנט ואת קפלטון...
JB

למעלה