סקר חדש - מוזמנים לענות גם כאן

סקר חדש - מוזמנים לענות גם כאן

מבחינתי השאלה הפכה כבר למסורת בכל סוף שנה - הגיע הזמן לשאול אתכם, מה הייתה הופעת החו"ל שעשתה לכם את השנה. והשנה השאלה קשה עוד יותר מבעבר, כי היו לנו הופעות של אומנים כל כך עצומים. כשכתבתי את הסקר ועברתי על רשימת האומנים מהשנה החולפת, נדהמתי לגלות איזה ארסנל היה לנו כאן. אז ספרו כאן מה הייתה ההופעה שהכי עשתה לכם את זה. אני אישית, עוד לא החלטתי... :)

DuBsYs

New member
האביסיניאנס בבארבי, ההופעה הראשונה

ובמקום השני ראנקינג ג'ו עם מיי לורד בקומפורט

ב ז ו ק ה

New member
קפלטון בהאנגר

מיד אחריו ולא בהפרש ניכר: בלאק אוהורו ואבוסיניאנס בבארבי.

skunkride

New member
הטופ בשבילי היה הקונגוס בברבי

עם תחרות קשה מהאביסיניאנס כמובן !

bigwill

New member
קפטון בהאנגר ואביסיניאנס בבארבי! ../images/Emo13.gif

bigwill

New member
יפה שאביסיניאנס הצלחתי לכתוב כמו שצריך

וקפלטון לא. :|

הבחירה שלי

למרות שהיה לי קשה, בחרתי בראנקינג ג'ו עם מיי לורד בקומפורט. ואני אסביר למה: חשבתי על זה הרבה, ולמרות שאין ספק כי ארבעת האירועים הכי מושקעים היו: ג'וניור מארווין ויו רוי בזאפה, קונגוס בבארבי, קפלטון בהאנגר ואביסיניאנס&בלאק אוהורו. אבל- למרות שכל האירועים שלי יצא להיות בהם (לצערי לא בכולם), היו מדהימים מבחינתי, האירוע שהכי כבש אותי היה ההופעה של ראנקינג ג'ו. שתבינו: הבנאדם עלה בלי חזרות בכלל, פשוט כמו שהוא, מיי לורד ניגנו לו רידים הכי ספונטני שיש, והוא עלה ושיחק אותה כמו שד על הבמה! הוא הביא איתו עוד זמר מעולה, שלצערי שכחתי את שמו, שהביא ביצוע ענק לטיון אהוב עלי במיוחד Solomon של דריק הריוט... בקיצור, בגלל הפשטות והקסם המיוחד שהיו בהופעה הספציפית הזאת, ראנקינג ג'ו היה הבחירה שלי. נו, האם השנה יהיה לנו מארלי בארץ? או איזה ג'ה קיור??
EHHHHHHHHHH

REL YESAYA

New member
איזה כיף שזו שאלה קשה!!!!

הלוואי והייתי יכול לרשום קפלטון אבל המיקום והנוכחות הדלילה לא מאפשרות לי. אבל זה בהחלט בטופ. אני הולך על פרפקט בבארבי

הייתי רק בשתיים נראה לי...

אבל אני מצביעה פרפקט! ווייבז, אנשים,היה טוב.....! וכבוד לאבויה!

noa08128

New member
קפלטון

אבל אם הייתי בבלאק אוהורו אני חושבת שזה היה אוכל את קפלטון.. נקווה שהשנה יהיה עוד יותר טוב..

ברנס1

New member
קפלטון אין ספק בכלל

אבל אם הייתי הולך לקונגוס אני חושב שהיה לי על מה לחשוב

למעלה