סקר- חשוב ביותר יאלה תנו פוש

• פותח הנושא Dtiup
  • פורסם בתאריך

Dtiup

New member
סקר- חשוב ביותר יאלה תנו פוש

כשאתם באים לדאנס של רגאיי..ומי שמתקלט או מופיע אתם לא מכירים אותו. 1.אתם מצפים רק לרוטס.. אם לא זה לא ראגיי. 2. דנסהול ראגא בטח שבכיף.. 3.ג'אנגל -ברור גם זה סטייל.. 4. הכל רק לא ג'אנגל. מה היה קורה אם הייתם מגיעים לדאנס ושומעים ג'אנגל.. לא הייתם רוקדים או שהייתם מוציאים את כל האנרגיות.. כי אני חושב שיש מכל טוב בארץ ואין לשלול..מבחינת ז'אנרים. ומה דעתכם לגבי ג'אנגל.. זה חשוב לי תודה ONE LOVE.

סקר מעניין!

אני מתנדנד מאוד בין 1 ל- 2, זה תלוי נורא במוד, באווירה של הערב. אם זה הכל מהכל אז ממש לא אכפת לי. יותר מזה, יהיה לי הרבה ריספקט לתקליטן שישים הכל ויידע להעביר את זה בענייניות ובחן, כך שלא יורגש המעבר החד בין התקופות... ככה אני אוהב את זה! יש עניין להכניס את זה כסקר למערכת? אם כן אעשה זאת בשמחה...

Dtiup

New member
שיידי אם תוכל לערוך את הסקר

ניסיתי להבהיר.. בקטע שאתם באים לדאנס שיש הופעות של להקות ודיג'ייז... אז יש הכל מהכל... זה לא שחסר משהו... אבל ברגע שפתאום דיג'יי עולה ושם לכם ג'אנגל... אתם תפסיקו לרקוד ותמתינו שירד מהבמה? תודה. ONE LOVE

SouLion

New member
וואלה

דבר ראשון bless כל מי שעושה מוזיקה מהלב לא משנה איזה סטייל זה, שאנשים רק ימשיכו עם עשייה חיובית וטובה בקשר לג'אנגל אני פחות מתחבר, זה סטייל לגמרי, אבל לא שלי אם יהיה לי ברקע איפשהו כשאני יושב על בירה או משהו בכיף. אבל דאנס שלם כבד עליי אבל עדיין ריספקט לגמרי bless up Soul-J

johnnypsy

New member
ככה...

אממממ כל אחד והטעם שלו... אבל אני לרוב מעדיף ערבי רוטס... אך אין ספק שיש רגעים... מסיבות... ומצבים שדאנסהול ראגא מגיע בדיוק במקום... אני כמו שיידי נע בין 1 ל 2 עם נטייה ל -1 :) JahBless

erlich58

New member
מממ תלוי

עם באים לערב רוטס אז רוטס אבל בכללי ג'אנגל לדעתי זה אחלה של זרם, להוציא אנרגיות לגמרי אז הייתי אומר אחד ושלוש ראס!.

Gouzita

New member
1 2

תלוי במצב רוח.... קשה לי מאוד עם ג'אנגל.. הגוף שלי לא מסוגל לזוז בצורה שתהלום את המוזיקה הזאת. חח

Carcass

New member
וואלה אחי..

אני מאוד אוהב ג'אנגל.. אין הרבה סלקטורים שמשלבים את זה בסט וזה חבל לדעתי.. אבל צריך לבוא בטוב טעם,לפתוח עם רגאי,לחמם תאווירה עם דאנסהול מקפיץ ואז לתת בראש בכמה טראקים של ג'אנגל,התקלוט המושלם מבחינתי.

ZeusMan

New member
תראה..... תשמע....

על רמת העיקרון אני לא אפסול סט שמשלב בתוכו ג'אנגל, אבל....... אני מעדיף סט שכולו רוטס על סוגיו, להתחיל בפאונדיישן לעבור לקונשס ולשלב אותו עם ניו רוטס, ואני בעד שילוב של שפות רבות ככל שאפשר, כמובן תלוי באיכותם....

Dtiup

New member
שוב.. אני חוזר

כנראה לא הבנת את השאלה בדיוק.. אני מבין שכל אחד אוהב משהו אחר.. כמוני -כמוכם. אבל כשאתם באים לדאנס ויש כמה דיג'ייז וכמה הופעות... במקרה שסט אחד מכל הערב הזה יהיה ג'אנגל אתם תלכו עד שזה יעבור? או שתפרקו אנרגיות... מופנה אל כולם.

Carcass

New member
..

תלוי אם אני סחי באותו רגע או לא :) אבל כן בעקרון מתאים סט גאנג'ל שלם באמצע דאנס.

Carcass

New member
...

תלוי אם אני סחי באותו רגע או לא :) בכל מקרה כן מתאים סט גאנג'ל שלם באמצע דאנס.

ZeusMan

New member
ואני אחזור על התשובתי כי היא באמת היתה חלקית

כמו שכתבתי בתגובה שלי... אני לא אפסול את הסיגנון... ולהשלים את התשובה... אני מאמין שאני אמשיך לרקוד, אז אם אתה מתכנן להרקיד אותי בקצת ג'אנגל אתה מוזמן...

Carcass

New member
..

במילים פשוטות: דראם נ בייס משולב עם אלמנטים של רגאי .

Gouzita

New member
חחח טל~!!../images/Emo151.gif

מעלה לי זכרונות מפורים המסיבה בחצר של הבצפר סאטלות הזה חחח חסרי אונים אנחנו עומדים ומנסים להתנועע לפי הקצב ופשוט לא מוצאים אתו חחחחח ואז הגרגורי מאן הזה- אבוי לי... כנראה שג'אנגל זה פשוט מוזיקה שאתה בהיי מטורף ואתה כבר עף ואין לך מודעות לשומדבר והכל נזרק לכל הכיוונים. כן זה זה.

למעלה