סקר יסודי

yadiday

New member
סקר יסודי ../images/Emo70.gif ../images/Emo70.gif ../images/Emo70.gif

שרשרו לפה את הפרטים הבאים : באיזה שרת/ים אתם משחקים ? לגבי כל הדמויות שיש לכם במשחק : 1) סוג דמות 2) שם הדמות 3) רמה 4) פריטים על הדמות (נשקים,תלבושות.....) 5) יכולות של הדמות (אלפית עם YETI או עם SOLDIER....) 6) גילדה שאתם חברים בה (או שאין לדמות...) הנה לדוגמה פרטים שלי דמות : Blade Knight שם : yadiday רמה : 218 פריטים : CDA+11+16+skill+luck ועוד כל מיני יכולות : Death-Stub ומחפש Earth-Breaker גילדה : TapTapuz יש לי עוד דמויות - ואדבר עליהן בהמשך... גדי, ביום של סקר.

ashkeloni

New member
לא משחק יותר, אבל...

חבר עוד משחק על החשבון... 1) אביר 2) כמו הניק שלי פה 3) רמה סביבות 290 4) אין לי שמץ של מושג
5) כל היכולות האפשריות לאביר בגלובל 6) לא יודע, בטח איזו גילדה של אנשים ש-AFK כל הזמן
הייתי פעם הגילד מאסטר של Tapuz-IL, TapuzINT ו-Tapuzina. היו זמנים
הנה לכם תמונה מפברואר... הרבה זמן עבר מאז O_O

spoof

New member
OK.. :)

spoof BK 245 Plate Set +11+16+Luck Exc Blades +11+16+Luck Speed & Inc Dmg lvl 20 הייתי בכל גילדה אפשרית :) הנוכחית זה DSky bb =P

נאמ...כבר לא משחק אבל...

DW NeoPitussy נראה לי X: 115 אני חושב. ספינקס סט +7+12, לג'נדרי סטאף +7+12, סקול שילד +7+15+לאק(נראה לי). מממ קסמים |; אין גילדה... היה לי הכבוד להיות חלק מגילדת תפוז הראשונה =) היו זמנים חחח... נ.ב. איזה חלום גדי? =]

juggernaut

New member
כבר לא אבל

1) סוג דמות - DK 2) שם הדמות Saikodan 3) רמה 90 4) פריטים על הדמות (נשקים,תלבושות.....) brass set +7 +12 נראה לי ואיזה הליכל משו בסט זוהרת. למרות שחילקתי הכל נראה לי 5) יכולות של הדמות (אלפית עם YETI או עם SOLDIER....) TS 6) גילדה שאתם חברים בה (או שאין לדמות...) הייתי חבר בכל הגילדות של תפוז.

SomeOne111

New member
אני!

סוג: אביר שם: Eranbazz רמה: 8 [נו רק התחלתי!] פרטים: כל המגנים מעור ושתי twosided axes [ככה אומרים?]

למעלה