סקר--לכפרסבאים בלבד :)

joni bleck

New member
סקר--לכפרסבאים בלבד :)

עקב שיעמום יתר,כמה שאלות,מין סקר שכזה: 1.מסעדת הג'אנק פוד הכי טובה בעיר (המבורגר,פיצה,סיני) 2.הגלידה הכי טובה 3.מקום לעשות מנוי לדי וי די הכי טוב 4.הפיצוציה שהכי סבבה לקנות בה סיגריות ושאר דברים 5.זהו,תוסיפו

joni bleck

New member
מאג'די ??????

זה ג'אנק פוד ? זה אולי ג'אנק..... בקשר לגלידות אני בשוק אני בהלם אני המ-ו-מ-ה..... רבאק,בן אדם,לא שמעת על גלידת פינגוין ? קצת רספקט.... לא נורא next

itaihasid

New member
אל תאשימו אותו

אני רשמתי את זה ממנו... וכן מאג'די, זה לא ג'אנק אבל זה הכי טוב בכפר סבא.. ופינגויין זה לא כזה טוב....

badboy3919

New member
אמממ אז הנה התשובות שלי...

1.תפארת השווארמה והפלאפל ליד התחנה מרכזית..השווארמה הכי טעימה בעיר... 2.דלי קרים (עזבתי את פרדו כי עכשיו הגלידות לא משהו) 3.אני מוריד סרטים במחשב...
4.לא מעשן אבל בכל זאת יש את "המקום של כפיר" שהם סבבה שם ופתוחים עד מאוחר... 5.זהו

joni bleck

New member
תפארת הפלאפל.....

פה נגעת בנקודה חשובה... השווארמה מספר -1- בארץ,ללא ספק!!! ואני לא אומר זאת סתם, זה אחרי סקר שוק רחב ביותר.

xc

New member
השווארמה כן..

אבל האם אי פעם מישהו הסכל על הסלטים שנערמים שם בכמויות ונשארים חשופים.. ממש מגעיל הסלטים, לא פעם חטפתי משם קלקולי קיבה. בכול זאת אני לעיתים קרובות מסתכן מיכוון שפשוט אין על הלאפה הענקית שלהם, למרות המחיר המוגזם והמופקע של 23 ש"ח!!!

../images/Emo26.gif

1. הממ, ברגר קינג בקניון, מקדונלס אהרוני... 2. פרדו ופינגווין. 3. הממ, ברח לי השם, אבל זה ממול פיצה מטר, DVD קלאב משהו? 4. הבונבון....

Klinger

New member
תשובות לסקר

1. צ'ופה או מיסטיק פיצה 2. דלי קרים 3. בלוקבסטר 4. יש הרבה פיצוציות סבבה על ויצמן בערך באיזור של רוטשילד והתחנה המרכזית. ליד הקניון כולם יקרנים בצורה מטורפת...

5טולי

New member
תשובות

ואחרי שלא הייתי כאן שנייייייייייייים: 1. בורגרראנץ' (יש להם אחלה ברד!) 2. דר לק 3. בלוקבסטר 4. רוני

6gaia9

New member
נמנמנמ ....../images/Emo12.gif

1-סיני ספיד או הפיצה בקניון ... תלוי מה המצברוח... 2-במקום ראשון-בהחל את פינגווין , ואחר כך את דלי קרים ... למרות שגם דוקטור לק וגוסלנד לא כול כך גרועים. 3-ענק הוידיא 4-הבונבון של גילי ... 5-אני חושבת שלפחות פעם אחת בסקר שעושים על כפר סבא חייבים להזכיר מקום אחד ויחיד - ספיר ....

joni bleck

New member
כל עוד אני פה,אז יש תקווה.....

אפשר להמשיך לפתח ת'סקר... הנה קבלו אחד חדש: מה המקום הכי מפחיד להסתובב בו ? 1.גן הזיכרון 2.יער אוסישקין 3.תיכון אונים 4.יוספטל הקניון ביום שישי בלילה נראה כמו: 1.מרכז טייבה 2.מרכז טירה 3.חתונה בקלנסואה, 4.מרכז בגדד בחנות קסטרו בקניון ערים יש כמה מוכרות: 1.פצצות על 2.דוגמניות על 3.סתם כוסיות 4.תאווה לעיינים הבית קפה\פאב הכי סבבה הוא: 1.קופיטרי 2.בלו בר 3.צ'יף בר 4.ארומה זהו לביינתים.......

badboy3919

New member
נחמד...אז נתחיל:

1.בכל המקומות אבל הכי גרוע זה יער אוסישקין (חזן,זוכר את הלילה הזה שהלכנו לשם?!) 2.לא הייתי במרכז טירה ולא במרכז טייבה אז....נגיד מרכז בגדד 3.סתם כוסיות 4.קופיטרי

למעלה