סקר לשישי/שבת.

ZeusMan

New member
סקר לשישי/שבת. ../images/Emo32.gif

3 דברים שתרצו לעשות במהלך החיים שלכם: 3 דברים שבא לכם שיהיה לכם ואין לכם : 3 אנשים שחשובים לכם : 3 דברים שעשיתם בחייכם ואתם גאים בהם : 3 דברים שאתם שמחים שקרו לכם בחיים : 3 תכונות שתרצו למצוא בבן הזוג שלכם : 3 דברים שאתם מחכים שיקרה כבר : 3 שמות שאתם אוהבים : 3 דברים שהייתם לוקחים לאי בודד : 3 סגנונות מוזיקה שאתם אוהבים חוץ מרגאיי : * אם אין שלושה, אז לא נורא...

טובא

New member
סיפתח

3 דברים שתרצו לעשות במהלך החיים שלכם: מממ קצת כבד עליי עכשיו 3דברים שבא לכם שיהיה לכם ואין לכם:לא חושב שיש משהו שאני רוצה ואין לי איך אמרו חז"ל:איזהו העשיר?השמח בחלקו! 3 אנשים שחשובים לכם :רביד,אוהד(אם אין הCREWשלי לי.מי לי?) 3דברים שעשיתם בחייכם ואתם גאים בהם :השרות הצבאי שלי. זה שעברתי לגור לבד ישר עם השחרור מהצבא וכמובן ה007crew 3דברים שאתם שמחים שקרו לכם בחיים :ערב יום כיפור 99(כי מה שלא הרג אותי רק הפך אותי ליותר חזק!!!) הגירושים של ההורים שלי(כי זה שינה את החיים שלי לטובה) החזרה בתשובה ואז החזרה בשאלה(כי למדתי המון על עצמי באותה התקופה) 3דברים שאתם מחכים שיקרה כבר :יר"ח בחוץ.דאנס גדול של007.ותפקיד החדש בעבודה(אם אני אקח את זה) 3 שמות שאתם אוהבים : אדרון כפיר טום 3 דברים שהייתם לוקחים לאי בודד :ספר.מחברת ריקה ועט(ליריקס) 3 סגנונות מוזיקה שאתם אוהבים חוץ מרגאיי :מוזיקה ישראלית,ג'אז ודראמ'אנדבייס

MC SammY

New member
../images/Emo42.gif

3 דברים שתרצו לעשות במהלך החיים שלכם: 1.לבקר בג'מייקה 2.צניחה חופשית 3.לעבוד בתחום התקשורת 3 דברים שבא לכם שיהיה לכם ואין לכם :
3 אנשים שחשובים לכם : 1.ההורים (בשבילי הם אחד) 2. אחותי 3. יש יותר מדי שנכללים בקטגוריה הזו, סורי. 3 דברים שעשיתם בחייכם ואתם גאים בהם : 1.התקדמתי בתחום שמעניין אותי (עיתונאות) והוכחתי ת'צמי בו. 2.עשיתי החלטה מאד קשה והתמודדתי עם ההשלכות שלה 3.הצטלמתי ברחוב סומסום!!
3 דברים שאתם שמחים שקרו לכם בחיים : 1.שהכרתי את האקס שלי 2.שעברתי לראשון 3.כל אותם לילות עם האנשים הטובים 3 תכונות שתרצו למצוא בבן הזוג שלכם : 1.כנות 2.נאמנות 3.אמון 3 דברים שאתם מחכים שיקרה כבר : 1.שההורים יסעו ויהיה לי בית ריק |אמן| 2.לסוע לג'מייקה 3.חופש 3 שמות שאתם אוהבים : 1.דין 2.שון 3.שניר 3 דברים שהייתם לוקחים לאי בודד : 1.מוזיקה 2.ספר טוב 3.סוייר
. 3 סגנונות מוזיקה שאתם אוהבים חוץ מרגאיי : 1.פאנק 2.רוק אלטרנטיבי 3.ראפ

Ras Arbel

New member
אני לא ממש מבין את הקשר לרגאיי אבל

אני אזרום בכל זאת... 3 דברים שארצה לעשות בחיים - להפיק אלבום לסיזלה קלונג'י, להציג במוזיאון או גלריה מפורסמים, לראות אריה בטבע. (אחד מהשלושה בטח באמת יקרה...) 3 דברים שאין והייתי רוצה - כישרון מוזיקלי, מערכת סטריאו טובה, שלום במזרח התיכון (בינתיים אני בונה רק על המערכת...) 3 אנשים שחשובים לי - נטע, חברתי שתזכה לחיים ארוכים, המשפחה שלי, החברים שלי (רימיתי אבל בכל זאת היה קצת קשה לבחור שלושה אנשים...) 3 דברים שעשיתי ואני גאה בהם - אהבה, עבודה ולימודי ספרדית. 3 דברים שאני שמח שקרו לי - הופעות שראיתי, אנשים שפגשתי והאהבה שמצאתי. 3 תכונות שאני אוהב בחברה שלי - טוב-לב, חוש הומור ואומץ. 3 דברים שאני מחכה שיקרו כבר - נסיעה ליפן, ארגנטינה בגמר והדאנס הבא עם רודבוי 3 שמות שאני אוהב - דניאל, סילה, גור (אבל זה משתנה כל הזמן) 3 דברים שהייתי לוקח לאי בודד - את נטע, תנ"ך, וזרעים של גאנג'ה. 3 סגנונות מוזיקליים שאני אוהב חוץ מרגאיי - דאנסהול, רוקסטדי וסקא... סתאאאם. אני אוהב הרבה סוגי מוזיקה, בזמן האחרון אני מקשיב הרבה למוזיקה ערבית (תודה לקרן). אני אוהב גם היפהופ, מוזיקה ממערב אפריקה, בלוז ועוד. זאוס, בדרך כלל השירשורים שלך די מענינים ומועילים אבל זה בכל זאת פורום לרגאיי... אני אישית, יכול להתפלסף על המוזיקה הזו שעות, ימים וחודשים למה לערב עוד דברים? שבת שלום! נראה אתכם היום בבארבי! אהבה אחת, ראס ארבל נ.ב. אם כבר לא קשור לרגאיי, התחלתי קומיקס בוואלה תרבות ואני מקווה שתציצו שם ותהנו. פשוט להכנס לוואלה תרבות ולחפש את זה.

ZeusMan

New member
ובכן...

הרעיון הכללי הוא, הפעלת הפורום... המטרה שלי היא לגרום לאנשים להישתתף כמה שיותר... אני רוצה שיהיה להם כייף להיכנס לפורום ולהיות חלק פעיל בו... לא לכולם יש מספיק ידע כדי להמליץ לאחרים או לסקור אמנים ולכן צריך למצוא עוד דרך להפעיל אותם... אני מאמין שמידי פעם נעים למלא סקר כזה או אחר ולכן העלתי את האפשרות... מקווה שהיה טוב בבארבי מאן.

איזה שאלון מקסים. :] ../images/Emo39.gif

3 דברים שתרצו לעשות במהלך החיים שלכם: אני אחשוב על זה. אבל אני ארצה להיות הכי קרובה למיצוי שלהם. 3 דברים שבא לכם שיהיה לכם ואין לכם : אהבה דו צדדית. תכלית. והממ. הרבה כסף. חח. זה עוזר. 3 אנשים שחשובים לכם : יש יותר
ריטה, ג'יין, הראל. 3 דברים שעשיתם בחייכם ואתם גאים בהם : גם קשה. שינויים שעברתי ודברים שלמדתי. 3 דברים שאתם שמחים שקרו לכם בחיים : המעבר לתיכון. הכרת תרבות הרגאיי [בכוונה לא אומרת ראסטפרי :]. שינוי פנימי שלי. 3 תכונות שתרצו למצוא בבן הזוג שלכם : כנות, ספונטניות, ועוד משהו טוב. 3 דברים שאתם מחכים שיקרה כבר : שומרת לעצמי. 3 שמות שאתם אוהבים : אני לא טובה בדברים האלו. יש לי אחד כרגע, אלדר. שמות מיוחדים, כעקרון. או כאלו שמצלצלים יפה לבן אדם שהם מודבקים לו. 3 דברים שהייתם לוקחים לאי בודד : מחשב, מוזיקה, ואיש שממש מעניין אותי. 3 סגנונות מוזיקה שאתם אוהבים חוץ מרגאיי : רוק, פאנק, היפ הופ.

ממש לא מי שאת חושבת!

האמת שלא חשבתי על שם ספיציפי כשדיברתי על איש.. פשוט על איש כלשהוא. והיה לי דווקא שמות קצת אחרים בראש

EmMANuElle2

New member
../images/Emo9.gif עכשיו שלי

3 דברים שתרצו לעשות במהלך החיים שלכם: לא חושבת על זה.. קארפה דיאם
3 דברים שבא לכם שיהיה לכם ואין לכם : רשיון, ו..זהו 3 אנשים שחשובים לכם : המשפחה אלא מה.. ואי אפשר לעשות רשימה של השאר.. 3 דברים שעשיתם בחייכם ואתם גאים בהם : לא חושבת שעשיתי ככ הרבה עדיין בחיים.. יש את הדברים הקטנים
3 דברים שאתם שמחים שקרו לכם בחיים : נסיעה מדהימה שהייתה לי בשנה שעברה שהכרתי את החברים הטובים שיש לי היום ושהכרתי את הרגאיי כמובן :) 3 תכונות שתרצו למצוא בבן הזוג שלכם : שלא יהיה רציני מידי.. שידע להשתחרר חֹכמה שלא יהיה עצלן (רצוי) 3 דברים שאתם מחכים שיקרה כבר : שוב.. קארפה דיאם 3 שמות שאתם אוהבים : יש הרבה- שהם (לבנים ולבנות..) תמר, ושמות מיוחדים למיניהם.. 3 דברים שהייתם לוקחים לאי בודד : ערימה של ספרים (נחשב דבר אחד?) מערכת סטריאו והמון המון דיסקים.. (גם נחשיב כדבר אחד..
) ויומן לכתוב בו כדי לא להשתגע, לדבר אל מישהו.. משהו :/ 3 סגנונות מוזיקה שאתם אוהבים חוץ מרגאיי : * אם אין שלושה, אז לא נורא... פאנק, פּאנק-רוק, וג'אז

Ben Dor

New member
אני אני אינ

3 דברים שתרצו לעשות במהלך החיים שלכם: 1)להגשים את כל החלומות שלי ושל אחרים 2)לעשות קצת שינויים בעולם ובהווה 3)למצוא אי בודד 3 דברים שבא לכם שיהיה לכם ואין לכם : 1)אהבה אמיתית 2)וזהו חחח 3 אנשים שחשובים לכם : 1)ההורים (לא הייתי פה בעלדייהם באמת! הייתם מוצאים אותי ברחוב בלי ורידים!) 2) ורד 3) בוליס 3 דברים שעשיתם בחייכם ואתם גאים בהם : 1)שלמדתי שלפחד זאת לא חולשה (קרה לא מזמן) 2)שעברתי בצפר 3)שעשיתי תקורס ווינגיט 3 דברים שאתם שמחים שקרו לכם בחיים : 1)שההורים לי לא ויתרו עלי 2)שלמדתי שהחיים זה לא תור למוות 3)שחיים פשוט מושלמים 3 תכונות שתרצו למצוא בבן הזוג שלכם : 1)שלא יהיה אדישש 2)שיהיה מצחיק 3)ושיהיה לנו אותו ראש 3 דברים שאתם מחכים שיקרה כבר : 1)שההורים שלי יאהבו את מי שאני באמת אוהבת 2)לחיות מהגשמת חלום להגשמת חלום 3) להיות אחרי צבא ולעשות את מה שאני באמת רוצה 3 שמות שאתם אוהבים : 1)גבריאל 2)וזהו חחח 3 דברים שהייתם לוקחים לאי בודד : 1)גלשן 2)ערסל 3)המון אבל המוןןןןן קולה 3 סגנונות מוזיקה שאתם אוהבים חוץ מרגאיי : 1)ישראלי 2)רוק ישראלי 3)פאנק

sundhri

New member
אני אני אני!! :)

3 דברים שתרצו לעשות במהלך החיים שלכם: לשיר באופרה הישראלית, להיות מאוהבת בלי מעצורים..אממ..צניחה חופשית?!..חח. 3 דברים שבא לכם שיהיה לכם ואין לכם : ברגע זה?!..זמן. 3 אנשים שחשובים לכם : אני אאלץ לכתוב יותר... האקס+חבר הכי טוב-יהלי. וארבעת החברות הכי טובות-נוגה,לב,לי,הילה. והידיד הכי טוב בעולם-תום. 3 דברים שעשיתם בחייכם ואתם גאים בהם : אני צימחונית. וואו,לחשוב על שלושה דבירם ספציפים זה קשה בטירוף! 3 דברים שאתם שמחים שקרו לכם בחיים : שפגשתי את יהלי. שהייתי שנה בהודו. שהתקבלתי למגמת מוזיקה בתיכון שלי. 3 תכונות שתרצו למצוא בבן הזוג שלכם : הבנה. שמחת חיים. אהבה:) 3 דברים שאתם מחכים שיקרה כבר : שיגיע החופש,אלוהים,שיגיע!! 3 שמות שאתם אוהבים : סיטאר,בראשית ושחר (קאן איי בי מור היפית?!..חח) 3 דברים שהייתם לוקחים לאי בודד : הילה-יהלי-תום. 3 סגנונות מוזיקה שאתם אוהבים חוץ מרגאיי : פרוגרסיב רוק,פסיכודלי ומוזיקה קלאסית:) סופשבוע נפלא והכי חשוב...רגוע:)

נדב88

New member
התשובות שלי:

דברים שתרצו לעשות במהלך החיים שלכם: לאהוב,להקים משפחה,לטייל בג'מאיקה. 3 דברים שבא לכם שיהיה לכם ואין לכם : סיטאר, חלילית עץ,אהבה למישהי. 3 אנשים שחשובים לכם : הורים,אחיות,קשה לי לחשוב על השלישי... 3 דברים שעשיתם בחייכם ואתם גאים בהם : כרגע אין כזה דבר.אע"פ שעשיתי דברים,אני לא חושב שאני נוטה לייחס להם חשיבות רבה כ"כ.... 3 דברים שאתם שמחים שקרו לכם בחיים : נפתחתי לחיים חדשים השנה,עסקתי בפעילות ספורטיבית(עד השנה...),נולדתי להורים שלי...(נשמע קיטשי,אבל זה נכון!) 3 תכונות שתרצו למצוא בבן הזוג שלכם : חוש הומור,כנות,שתהיה יפה 3 דברים שאתם מחכים שיקרה כבר : הגיוס,שיגמר הגיוס,שאני אסע לג'מאיקה. 3 שמות שאתם אוהבים : את החתולה שלי,מוזיקה,שקט 3 דברים שהייתם לוקחים לאי בודד : כסא,חברה,משהו לנגן עליו. 3 סגנונות מוזיקה שאתם אוהבים חוץ מרגאיי : מוזיקה הודית,רוק ישן,מוזיקת עולם (כמו מוש בן ארי,עידן רייכל וכד'). big up! אחלה סקר

ZeusMan

New member
שלי

3 דברים שתרצו לעשות במהלך החיים שלכם : ללמוד על עצמי כמה שיותר ללמוד על העולם כמה שיותר למצוא את נחלתי 3 דברים שבא לכם שיהיה לכם ואין לכם : פלטת דיג'יים קצת יותר כסף רשיון 3 אנשים שחשובים לכם : האחים ההורים החברה 3 דברים שעשיתם בחייכם ואתם גאים בהם : עברתי תיאוריה זכיתי בשחקן החמישיה של טורניר בתי הספר לקיים יחסי מין
3 דברים שאתם שמחים שקרו לכם בחיים : פגשתי את העצמי שלי הכרתי את המוזיקה הזאת אח שלי הגדול 3 תכונות שתרצו למצוא בבן הזוג שלכם : מודעות עצמית רצון לעזור לעצמה ולאחרים הבנה 3 דברים שאתם מחכים שיקרה כבר : התקדמות לעבר הטוב מציאת תשובות לשאלות רשיון 3 שמות שאתם אוהבים : מוזיקה טבע לחיות בשלווה 3 דברים שהייתם לוקחים לאי בודד : תרסיס נגד יתושים גפרורים שמיכת פוך 3 סגנונות מוזיקה שאתם אוהבים חוץ מרגאיי : ג'אז אלקטרוני ראפ ישראלי

../images/Emo121.gifעונהנהנה

3 דברים שתרצו לעשות במהלך החיים שלכם: לנגן, לאהוב יותר, להרגע 3 דברים שבא לכם שיהיה לכם ואין לכם : מגבר+פרסיז'ן+אקוסטית+ג'אז+פרטלס נסתפק בזה, המון דיסקים, ויכולת 3 אנשים שחשובים לכם: ג'ני, איפרת, ישי ונס הרימים 3 דברים שעשיתם בחייכם ואתם גאים בהם: החלטתי לנגן, ניפתחתי, ושיניתי את עצמי לטובה (לדעתי) 3 דברים שאתם שמחים שקרו לכם בחיים: ג'ני, נגינה, הרכב של אח שלי 3 תכונות שתרצו למצוא בבן הזוג שלכם: ספונטניות, שימחה, רוגע:] 3 דברים שאתם מחכים שיקרה כבר: שבוע אצל איפרת, הרכב של אח שלי יתחיל הופעות (בקרוב קרוב), יהיה לי כסף להגשים כמה חלומות קטנים 3 שמות שאתם אוהבים: מה שבא ברוך הבא 3 דברים שהייתם לוקחים לאי בודד: מזוודה עם דיסקים, מזוודה עם חברים ומשפחה, מזוודה עם אוכל:] 3 סגנונות מוזיקה שאתם אוהבים חוץ מרגאיי: אתנית, רוק על סוגיו וג'אז+בלוז

../images/Emo121.gifבעצם... 3 אנשים שחשובים לכם

זה קשה, כולם חשובים לי! אבל הכי זה יותר מ-3:]

FreestyleBoy

New member
אביב עונה..../images/Emo13.gif

3 דברים שתרצו לעשות במהלך החיים שלכם: -לטייל בדרום אמריקה ואסיה -ללמוד כמה שיותר שפות -להקים משפחה ועסק מצליח 3 דברים שבא לכם שיהיה לכם ואין לכם : -למבורגיני חח -שליטה של מאה אחוז באנגלית -אהבה אמיתית למרות שבדרך יש משהו 3 אנשים שחשובים לכם : -משפחה -חברים -הבת זוג(כרגע זה במצב אמפטי לתקופה קצרה) 3 דברים שעשיתם בחייכם ואתם גאים בהם : -עזרתי בכמה ארגוני צדקה בהתנדבות -כמה דברים רומנטיים -עד עכשיו לא ניסיתי אפילו לעשן סיגריה(חח בטח כמה ירצו לשחוט אותי על זה בפורום רגאיי) 3 דברים שאתם שמחים שקרו לכם בחיים : -משפחה נפלאה -חברים נפלאים -כל הטיולים לחול עם החבר'ה 3 תכונות שתרצו למצוא בבן הזוג שלכם : -אמינות -נאמנות -לב טוב התחשבות 3 דברים שאתם מחכים שיקרה כבר : -שיגיע יולי קורס ברמנים -מחכה לניתוח שאני צריך לעבור בעין -שאני יתגבר על איזה דילמה מעצבנת 3 שמות שאתם אוהבים : -שני -שרון -לירון 3 דברים שהייתם לוקחים לאי בודד : -בת זוג -מצבור של אוכל ושתיה -מוזיקה ללא ספק 3 סגנונות מוזיקה שאתם אוהבים חוץ מרגאיי -היפ הופ כבד -מוזיקה ישראלית -וקצת פסיכו

mr dude101

New member
תורי

3 דברים שתרצו לעשות במהלך החיים שלכם: לעשות טיול חופים בישראל לבקר בגמייקה לעשות מוזיקה 3 דברים שבא לכם שיהיה לכם ואין לכם : חוש קצב רשיון 3 אנשים שחשובים לכם : אמא אבא חברים שלי 3 דברים שעשיתם בחייכם ואתם גאים בהם : התחלתי לקחת הכל בקלות התחלתי לגלוש התחלתי להתאמן 3 דברים שאתם שמחים שקרו לכם בחיים : שהגעתי עד היום שגיליתי את הרגאיי 3 תכונות שתרצו למצוא בבן הזוג שלכם : שתבין אותי שתדע להנות שלא תהיה סגורה מדי 3 דברים שאתם מחכים שיקרה כבר : גדנ"ע צלילה בקיץ להתחיל ללמוד נהיגה לחיות כמו שבא לי
3 שמות שאתם אוהבים : אין לי מושגג 3 דברים שהייתם לוקחים לאי בודד : מוזיקה בחורה 8 קילו שניצל תירס 3 סגנונות מוזיקה שאתם אוהבים חוץ מרגאיי : די מגוון
פאנק (useless id, the offsprig, פאנקייק) רוק קל ( JAMES BLUNT, MAROON 5) מזרחית קלה (עמיר בניון, איציק קלה)

העדפות שלי :]

התשובות שלי הן אפילו לפי הסדר :] 3 דברים שתרצו לעשות במהלך החיים שלכם: *טיול למזרח הרחוק ולג'מייקה *להוציא תעודת בכיר (מטפל- מטפל מוסמך- מטפל בכיר, זה הסדר) *להקים משפחה ובית(בעתיד..) 3 דברים שבא לכם שיהיה לכם ואין לכם : *לא יודעת, כל מה שבא לא בעתיד הקרוב יתרחש. 3 אנשים שחשובים לכם : *ההורים שלי! 3 דברים שעשיתם בחייכם ואתם גאים בהם : *אני עושה אחלה ימי הולדת
*שמרתי בייביסיטר לבד על תאומים במשך חודש שלך (כשהם בני חצי שנה!) *התחלתי ללמוד
3 דברים שאתם שמחים שקרו לכם בחיים : *שיש לי תעודת מטפל שעוזרת ותעזור לי בעתיד להתפרנס. *שיצאתי מהצבא אחרי פרק זמן קצר! *שהייתי בג'מייקה. 3 תכונות שתרצו למצוא בבן/בת הזוג שלכם : *עדינות/רגישות. *ספונטניות. *ראש על הכתפיים! 3 דברים שאתם מחכים שיקרה כבר : *מזרח הרחוק וג'מייקה *לקבל תעודות הסמכה *ולמצוא עבודה מסודרת! 3 שמות שאתם אוהבים : *אליאן *אליאב *אליה (לאבא שלי קוראים אלי חהחה..) 3 דברים שהייתם לוקחים לאי בודד : *אוכל *מוזיקה *וחברים. 3 סגנונות מוזיקה שאתם אוהבים חוץ מרגאיי : רוטס, פאונדיישן ורגאמאפין.. חהחה זה נחשב?!
שיהיה שבוע טוב!! -כשף!

למעלה