סקר לשישי/שבת.

kacha

New member
יאללה

דברים שארצה לעשות במהלך החיים: -טירונות :) -הופעה של רוג'ר ווטרס -לחיות חיי קבוצה שיתופיים דברים שבא לי שיהיו ואין : -עז -בריאות לברכיים של מעיין -אוכל בבית כרגע...אני רעב ואין אוכל.... אנשים שחשובים לי : -שי -מעיין -עליזה משנה משהו ? :) דברים שאני גאה בהם: -אני תקדים משפטי :) -זכיתי בחידון מורשת קרב -הגעתי לששטוס לגמר הגדול בתור אחד בקרב מוחות(טריוויה) דברים שאני שמח שקרו לי : -הצהריים הנוכחיים שעברו עלי עכשיו -תאונת קטנוע -מעצר בית תכונות בבן זוג: -מוכנות לקבל -אדיבות -איש שיחה דברים שאני מחכה להם: -טיול בחו"ל -טירונות:)) -רוג'ר ווטרס שמות שאני אוהב: -גיתית -גבריאל -עדיאל דברים לאי בודד: -אולר שוויצרי -ספר של בוקובסקי -חברה :) סגנונות מוזיקה: -טראנס (עדיף שיהיה מפינלנד!:)) -רוק -פאנק (F AND P.....:)) סאחה

JamicaniT

New member
תשובות של יום שני :)

3 דברים שתרצו לעשות במהלך החיים שלכם: במהלך החיים זה קצת גדול, כרגע - טיול, צניחה חופשית וקעקוע. 3 דברים שבא לכם שיהיה לכם ואין לכם : רישיון, חופש וסיני .. 3 אנשים שחשובים לכם : משפחה וחברים. 3 דברים שעשיתם בחייכם ואתם גאים בהם : גאה בכל דבר. 3 דברים שאתם שמחים שקרו לכם בחיים : יש הרבה מה ;[ 3 תכונות שתרצו למצוא בבן הזוג שלכם : כנות, חוש הומור וספונטניות. 3 דברים שאתם מחכים שיקרה כבר : שחרור, זיגי מארלי, ויומולדת 20 :) 3 שמות שאתם אוהבים : יעל, גאיה ואהרון. 3 דברים שהייתם לוקחים לאי בודד : חבר, מוסיקה ומצלמה. 3 סגנונות מוזיקה שאתם אוהבים חוץ מרגאיי : טראנס, רוק וישראלי.

למעלה