סקר-מי הגדולים שלכם

עדוללה

New member
סקר-מי הגדולים שלכם

אם יכולתם להיות בהופעות של 3 אמני רגאיי מכל העולם במי הייתם בוחרים?

טובא

New member
מממ אוקיי

ward21(ברור) capleton vybs kartel ללא ספק צריך היות מעניין...

אחלה רעיון לסקר, קצת פנטזיות...

Barington Levy-פרפורמר מדהים, ראיתי וידאו של הופעה שלנו מלפני מספר שנים, לא מזמן יצא סינגל שלו עם שאגי שהשמיעו הרבה כשהייתי ביארד. עדיין בכושר! Morgan Heritage-אומנם לא אומן אלא הרכב משפחתי, אבל החלום הגדול שלי הוא לראות אותם על הבמה בפזטיבל שהם עושים כל שנה בכריסמס במחוז הראסטות של ג'מייקה סיינט תומאס Sizzla-נו, חובה לראות את הגדול מכולם... ואם השאלה היפותטית(כי אני אכן מתכנן ביום מן הימים לראות את האומנים הללו ולא רק) הייתי מאוד רוצה לראות את דניס בראון הנופעה חיה. נשמע כמו חוויה ממש מרגשת. וחבר'ה יש לנו שני מופעי רגאיי מחו"ל סוף הדרך. לראות את איק א מאוס זה חלום שלא שיערתי שיתגשם ועוד בארץ... וזיגי מארלי, אומן בסדר גודל בינלאומי עם מערכת הגברה אימתנית של בטי בם והמון אומנים מארצנו. מרגש מאוד. ראספקט לגיל בונסקאנק המלך!

Ben Dor

New member
בינתיים אני הייתי בוחרת ב

בוב מראלי...-הייתי עושה סיאנס ואומרת לו לעשות! מתיסיהו... וכל לאומני הרגאיי הישראליים...

JamicaniT

New member
אממ,

capleton damian marley gentleman יש עוד הרבה, ביניהם גם כמה שהייתי מחזירה לחיים P:

../images/Emo124.gif

capleton דמיאן מארלי ואפשר להחזיר לחיים מישהו..?

mr dude101

New member
אמממ...

SIZZLA הוא לפני כולם, פשוט מלך ! מפה אין לי ממש רעיון אז אני אזרוק damien marley - סתם כי בא לי T.o.K - רק בשביל לרקוד

K C

New member
אומנים שעדיין נושמים...

Burning Spear הגאון Damian Marley ו- The Congos

REL YESAYA

New member
רק 3

3 הגדולים. 1.בוב מרלי 2.סיזלה 3. סופר קאט... הופעות שהייתי רוצה לראות.. 1.סיזלה- אינשאאלה 2.איקה מאוס--וזה קורה 3ץמישהו ממשפחת מארלי...וזה גם קורה!!!!!!!!!!!!!

המממ

Capleton חיה רעה בהופעות Elephant Man אלוף האנרגיות הבלתי מעורער ו-Barrington Levy מופיע בסטייל וחד כמו תער

Jah 3

New member
חיים או לא?

1. אלפה בלונדי 2. דאנסהול- מעין הופעה מאוחדת של צ'אק פנדה, ביבי שאם וקינג קונג. 3. זיגי מארלי (כי אומרים שאפשר לראות בו את אבא שלו בהופעות, ובלי קשר הוא תותח)

Carcass

New member
סדר יורד...

Fantan Mojah - מבחינתי מספר 1,אני פשוט אוהב כל טיון שלו. Warrior King - נופל לדעתי רק מ פנטן,בדומה לזה שמעליו,אני אוהב כמעט כל טיון שלו,האלבום השני שלו,Hold The Faith,פשוט אדיר.. Turbulence - ת'הופעה שלו בארץ פספסתי בגלל הצבא..ומאז אני רק שומע אותו יותר...

למעלה