סקר - מי היא הסטייבל הטובה ביותר?

Bad Ass IL

New member
סקר - מי היא הסטייבל הטובה ביותר?

1) New World Order 2) New World Order (Wolfpac) 3) D-Genration X 4) The Nation 5) Hart Foundation 6) Magnificent Seven 7) The Corporation 8) Ministry Of Darkness 9) Filthy Animals 10) The Alliance 11) The Alliance (in ECW) 12) The Dudleyz (ECW) 13) The Black Army (XPW) 14) The Enterprise (XPW) הבחירה שלי היא מיניסטרי אופ דארקנס

די ג´נריישן אקס!

אומנם אהבתי גם את המינסטרי והארט פאונדשיין אבל די אקס לדעתי היא הסטאבל שהכי טובה ברשימה אהבתי את הקטעים שהם צוחקים על מתאבקים ושהם התחפשו לניישן

Bad Ass IL

New member
צודק

חחחח קטע ענק! אני מתחבר ל ADSL בעוד כמה ימים, אז אני אעלה את הקטע הזה...

Sid

New member
nWo 4-Life!

nWo עם הוגאן נאש הול סטיינר ג´יאנט סאבאג´ באגוול נורטון הניג

t-man

New member
הבחירה שלי

בלי ספק D-X גם בתקופת טריפל איץ´ ושון מייקלס וגם בתקופת טריפל איץ´ ו-X-PAC אבל יש לי שאלה ל-Bad Ass IL -אתה באמת מכיר קבוצה שקוראים לה(ראית אותם מתאבקים פעם?)בשם The Black Army או The Enterprise מ-XPW כי אני אישית יודע שהם היו קימיים אבל אף פעם לא ראיתי משהו של הליגה הזאת,ועדיף שפעם הבא תתן אפשרויות בחירה שכולם מכירים

Bad Ass IL

New member
תגובה

כן אני מכיר. אני וקרא תוצאות בקביעות ומוריד כל קרב XPW שאני מוצא במירק. ואם היית קורא תוצאות של XPW, היית יודע שה Black Army הם קבוצה שיכולה לקחת כל קבוצה ברשימה הזאת! כך גם ה Enterprise.

Frostey

New member
הכי טובה מבחינת יכולת היאבקות היא..

5)The Hart Foundation! חוץ מניידהרט,לכולם היה לפחות קרב אחד של 5 כוכבים בקריירה שלהם!
הם אולי לא מכרו הכי הרבה חולצות ולא גרמו לאיזה שינוי ברייטינג,אבל בזירה....רק הרדיקלס טובים כמעט כמוהם!

למעלה