סקר: מי מאמין בקנוניות?

palmony1951

Well-known member
הבנתי אותך,אם השמאל אשם בקנוניה אז כן.
ע"מ לשלול במידת האפשר אפשרויות קנוניה-צריך להקים ממשלות אחדות של ימין/שמאל מרכז מתון יחסית -כך שני הצדדים, יהיה להם (כנראה) פחות אינטרס להאשים (או אולי לבצע) אחד את השני בקנוניה.
את כל המפלגות הקיצוניות/אינטרסנטיות/מגזריות וכד', צריך להשאיר באופוזיציה

ע"מ לשלול במידת האפשר אפשרויות קנוניה-צריך להקים ממשלות אחדות של ימין/שמאל מרכז מתון יחסית -כך שני הצדדים, יהיה להם (כנראה) פחות אינטרס להאשים (או אולי לבצע) אחד את השני בקנוניה.
את כל המפלגות הקיצוניות/אינטרסנטיות/מגזריות וכד', צריך להשאיר באופוזיציה
הם יאשימו פחות בקנוניה זה לא אומר שלא הייתה...

דרך אגב זה מטרת הקנוניה - לדחוק את השוליים.

הרעיון הוא לקדם את האג'נדה שלהם ולדחוף אותה למיינסטרים - כאשר כל השאר "שוליים הזויים".

palmony1951

Well-known member
הם יאשימו פחות בקנוניה זה לא אומר שלא הייתה...

דרך אגב זה מטרת הקנוניה - לדחוק את השוליים.

הרעיון הוא לקדם את האג'נדה שלהם ולדחוף אותה למיינסטרים - כאשר כל השאר "שוליים הזויים".
זה נתון להסברים שונים כאלה ואחרים. אפשר לטעון שגוש 64 (ליכוד/חרדים/דתיים) הם המיינסטרים, ואפשר לטעון שגוש ממלכתי/ליכוד/יש עתיד/ישראל בתינו הם המיינסטרים

זה נתון להסברים שונים כאלה ואחרים. אפשר לטעון שגוש 64 (ליכוד/חרדים/דתיים) הם המיינסטרים, ואפשר לטעון שגוש ממלכתי/ליכוד/יש עתיד/ישראל בתינו הם המיינסטרים
הטענה שככל שיותר קרוב למה ש"רוב בעולם חושב" זה המיינסטרים,

אבל בקיזוז נטיה לימין אצלנו(לתת לערבים בראש כי זה או אנחנו או הם) אז המינסטרים זה הליכוד.

הליכוד רק צריך להיפטר מביבי והוא יחזור להיות המינסטרים.

lemner40

Well-known member
קונספירציה= השערה שלא נבדקה ברצינות ולכן יש סבירות שהיא נכונה.
ממש לא נכון
פה הטעות שלך
אתה פשוט לא מבין את משמעות המילה קונספירציה
קונספירציה היא ניסיון להסביר אירוע או תופעה באופן חתרני כמבוססת על קנוניה ובניגוד להסבר המקובל, מתוך תפיסה שגורמים בעלי כח מסתירים מהציבור הרחב את האמת, ומונעים את חשיפתה בשל אינטרסים שונים.

dory30

Well-known member
לא, גידלו אותי להאמין בעובדות. למרבית הצער, אנשים שאני מכיר (כולל משכילים) כן נופלים ברשת. ולא רק של ערוץ 14, בכלל.

The Real Big Joe

Well-known member
אלה עובדות ברובם,במיעוטם רק הנחות.

גידלו אותך להאמין בעובדות שאתה רואה בעיתון/טלויזיה/רדיו...
כקורא ביקורתי אני בוחן דברים. אתה יודע שאין יום שאני לא מבקש בו מקור למידע שמישהו מפרסם. זה בטח עדיף על דמיונות של תמהונים.
בנןסף אני קורא הרבה ספרים כדי להעשיר את בסיס ידיעותי וכושר השיפוט שלי.

למעלה