סקר מסיבות קצר...

ZeusMan

New member
סקר מסיבות קצר...

# סמנו בעיגול או רשמו את בחירותיכם (ניתן לבחור יותר מאפשרות אחת) # אם אינכם מוצאים תשובה ראויה לאחת השאלות, אנא הוסיפו אחת משלכם... א. איזו מוזיקה אתם נהנים לשמוע במסיבה שלכם ? 1. סט של רוטס פאונדיישן ודאב לאורך כל הערב 2. סט שמתחיל בפאונדיישן, עובר לקונשנס ומסתיים בדנסהול 3. כל סט של סאונדסיסטם מוכר 4. כל מה שינגנו יהיה סבבה מבחינתי ב. איך אתם מכינים את עצמכם לפני מסיבה ? 1. מצטיידים בצעיף האתיופי הישן והטוב AND YOU ARE SET TO GO 2. מתלבשים מהראש עד לרגליים ירוק צהוב ואדום בלי לפספס סנטימטר אחד 3. מעשנים או שותים משהו שיעלה את מצב הסטלה 4. לובשים את החולצה בדמותו של בוב מארלי או החולצה שכתוב עליה בגדול "LEGELIZE IT" ג. האם חשוב לראות אנשים עם ראסטות במסיבה ? 1. ממש לא משנה 2. חובה לפחות עשרה כאלו לתת צבע לאווירה 3. היה נחמד אם היו, אבל אם אין לא כל כך נורא.. 4. אם אין ראסטות אני לא בא !!! ד. מה אתם שומעים בדרך הלוך וחזור ל/ממסיבה ? 1. סיזלה הלוך, בוב חזור 2. בוב הלוך, סיזלה חזור 3. התקווה 6 הלוך, תומר יוסף חזור 4. גלגלצ הלוך גלגלצ חזור ה. איך DJ הורס לכם את המסיבה ? 1. מנגן מוזיקה מסחרית מידי 2. לא מפסיק לנגן שירים שאתם לא מכירים 3. מנגן מאש אפים (חיבור בין שני שירים שונים) מעצבנים 4. צועק במיקרופון "ריייייייייייייט !!! " ו. בקצרה.. האירוע הכי מצחיק ולחילופין מכעיס שקרה לכם במסיבה... ז. בוא נתאר סיטואציה לרגע.. אתם ניכנסים למועדון, המאורר עובד ביום חם, הצבעים הבולטים מסביבכם אדום,ירוק וצהוב מזכירים לכם לאיזה סוג מסיבה ניכנסתם... אתם מתכוננים לניכנס לרחבה ו.... השאלה שלי היא מה הדי ג'יי צריך לעשות כדי להניע אתכם לאורך כל המסיבה ? 1. לנגן להיטים 2. לצעוק מדי פעם במיקרופון "רייייייייייייייט !!! " 3. לנגן ולשתוק 4. להתחיל הכי מהר שלו ולהמשיך ולהגביר מהירות ח. הדברים הכי חשובים במסיבת רגאיי הם ? 1. DJ טוב 2. ראסטאמנים 3. צבעי הנוף ירוק אדום וצהוב 4. שירותים נוחים בבירכת הצלחה, שבוע טוב ותהנו במסיבות היום !!!

ZeusMan

New member
מקפיץ למען nayabingi...

אייל שיהיה לך מה לעשות בלילה אתה יודע... אל תגיד שאני לא גורם ללילות שלך להיות יותר מעניינים

ZeusMan

New member
לפחות ידעתי שיש שם א' ../images/Emo13.gif

סליחה על המיקסוס בין "רז" ל-"ייל"... מהיום חרוט שימך בזיכרוני, אייל... סתם, ארז מאן !!!

yaarasta

New member
אחי, אתה חייב לקצר טיפה את הסקרים

אמנם אחלה סקרים, אבל שאלה שתיים לכל אחד זה מספיק..... too musch info ya know? BLESS

יאללההה תשובות של ראשון בבוקר :)

א. בהתחלה רוטס עד משתחמם בהדרגה לדאנסהול ולאט לאט יורד לקראת סוף הערב לרוטס שוב.. ב. אממ.. לפני מסיבה?! לפעמים ירוק צהוב אדום בלי לפספס מילימטר, לפעמים מעשנים אבל לא קשור למסיבה, לפעמים שותים במסיבה.. ג. אם אין ראסטות אנ'לא באה!! חח סתם, לדעתי זה לא משנה, הראסטה נמצאת בנשמה ולא בחיצוניות ;) ד. תלוי איך אני מגיעה!! אם באוטו (והקלטת עובדת לי) אז אני שומעת הרבה אמנים שהכנסתי בקלטת אחת, ואם זה בטרמפים, אז זה לא קבוע- לפעמים רדיו או כל מיני שירים מוזרים של אנשים לא קשורים.. ה. מזה מוזיקה מסחרית מדי חח? מכירים ת'מסיבות שפתאום אתם מרגישים במסיבה של מוזיקה שחורה ולא רגאיי?? הן מעצבנות אותי! גם הרבה שירים לא מוכרים זה לא כיף, וגם הרבה צרחות- לא משו לאוזן בכלל! ו. איזה מהם??!!?!!?! (אנ'לא אפרט סעיף זה..) ז. לשים שירים מוכרים ואהובים!! ח. סאונד סיסטם מעולה!! צבעי נוף ושירותים נוחים!! :) יאללה שבוע טוב לכולם!! -כשף!

Black Soul Om

New member
תשובות של יום ראשון בערב שפכות

א. רוטס -> לדאב -> לראראא -> ואז פנאן עוד קצת רוטס כי כולם בשפכות ב. smoooke (הכל בפרופורציות!) במסיבה כמו בכללל מסיבה חייביםם לשתות כשביחד יש ת'סאטלה הכייי הכיי הכי ג. מת על ראסטות! לא אישית אין .. (עדיין - זה בתהליכים.. גודל) פול כיף לראות במסיבה שכולם מסביביך ראסטה או סתם אנשים טובים
ד. אף פעם זה לא אותו דבר ה. כשהוא שם ת'אפקט המעצבן של הצפירה למקלטים בטיימינג גרוע! ארר שונא את זה - מאעעעעפן ו . חח אני יוותר זה פול דברים ז . פשוט לתת מוזיקה טובה ולתת ת'אוירה כאילו אני אחרי צבא בג'אמייקה ח . כל ה4!

טובא

New member
התשובות שלי-אחלה סקר

א. איזו מוזיקה אתם נהנים לשמוע במסיבה שלכם ? . סט שמתחיל בפאונדיישן, עובר לקונשנס ומסתיים בדנסהול ב. איך אתם מכינים את עצמכם לפני מסיבה ? . מעשנים או שותים משהו שיעלה את מצב הסטלה ג. האם חשוב לראות אנשים עם ראסטות במסיבה ? ממש לא משנה ד. מה אתם שומעים בדרך הלוך וחזור ל/ממסיבה ? בוב הלוך, סיזלה חזור ה. איך DJ הורס לכם את המסיבה ? קשה ממש להרוס לי דאנסים ו. בקצרה.. האירוע הכי מצחיק ולחילופין מכעיס שקרה לכם במסיבה... ממממ ז. בוא נתאר סיטואציה לרגע.. אתם ניכנסים למועדון, המאורר עובד ביום חם, הצבעים הבולטים מסביבכם אדום,ירוק וצהוב מזכירים לכם לאיזה סוג מסיבה ניכנסתם... אתם מתכוננים לניכנס לרחבה ו.... השאלה שלי היא מה הדי ג'יי צריך לעשות כדי להניע אתכם לאורך כל המסיבה ? להתחיל הכי מהר שלו ולהמשיך ולהגביר מהירות ח. הדברים הכי חשובים במסיבת רגאיי הם ? DJ טוב אחלה סקר. כבוד!!!

YAA MAN ../images/Emo125.gif../images/Emo65.gif../images/Emo124.gif

א. אני בראש לגיוון כרגע, אז סט שמתחיל בפאונדיישן, עובר לקונשנס ומסתיים בדאנסהול (דאנסהול מאן! בויעקה!!) ב. נעליים נוחות, בגדים נוחים, משהו קצר כי יהיה שו-רף ויצאתי :) ג. ממ לא ממש משנה, כל עוד הוויבז חיוביים ויש אהבה באוויר - אני שם :) ד. רכב אין לי, ועם איזשהו נגן מוזיקה אני לא אבוא, אני באה רק עם סכום הכסף שאני צריכה, מפתחות, פלאפון ועט.. ככה שלרוב אני שרה לעצמי
ה. חחח האופציות הקיימות הן לא משהו שיהרוס לי ת'פלואו.. יש מצב שזה יהרוס לי אם הבחור יתפשט, יחשוף בפנינו איזה חוטיני מנומר-תחתרי שמכסה פחות מידי וירקוד סלסה עם עצמו, כשהוא מזמר לעצמו בהתלהבות את "יש אי שם" בגרסאת טראש-פופ. נעעעע זה סתם יהיה מצחיק
ו. תמיד מצחיק - צחוק זה טוב! ואין מכעיס, אפילו לא קרוב למכעיס, אבל נגיד ש... אז כשחברה שלי נרדמה לי בדאנס. אבל שטויות, רקדתי לבד חחח
ז. אני אתנועע ככה או ככה, אבל דאנסהול (אקא הכי מהר, ולהגביר את הקצב!)יתרום לנענועים :) ח. דיג'יי טוב, אופקורס! ובנימה מסיבתית זו עם מי צריך לשכב כאן כדי לקבל הנחה למאד פרופסור, לי פרי ודה לה סול?? (סתם, אבל גאד, זה עולה המון ולי אין ש"ח על הישבן חחח) יעל דה לה כהן (כ"כ עברי שיש לי קונטציה לגפילטע חחח) ח.

Hi Fi

New member
סקר נחמד.. ותיקון קטן

"מאש אפים" זה לא חיבור בין שני שירים. זאת מילה באנגלית שהפירוש שלה בסלנג היארדי היא.. "הפך" "הרס" "בילגן" "שרף".. לדוגמה .. the dj mushup the place with that tune.. והכוונה ..תרגום - התקליטן הפך את המקום עם השיר הזה -.. zeeen? וזה היה רגע של סלנג גמייקני עם Hi-Fi

Hi Fi

New member
הסקר..

רגאיי (לא ראסטה) תמיד היה בשבילי בית ספר לחיים וחלק בלתי נפרד ממני כך שאין לי צורך "במסיכות" (ראה לבוש..שיער וכל מה שמסביב) או טקסים כלשהם כמו עישון או שתיה לפני מסיבה. כשהמוזיקה נשמעת מבפנים ויש מסר זה הסם הכי גדול. בקשר לשאלת האס סי וכל עניין "הצעקות" .. אני חלק מזה אז ברורה התשובה. בעניין העדפות מוזיקליות.. שאלה קשה מאוד שאין לה ממש תשובה כי יש המון סוגים של רגאי לכל מצב נפשי ובכל יום אני יכול לשמוע סגנון אחר. רק דבר אחד אני פשוט לא מסוגל לשמוע וזה רגאיי בצרפתית.. וספרדית.. קודם כל בגלל שאני לא מבין ושנית זה נשמע פשוט מצחיק. בקשר לדרך ניגון מועדפת במסיבות.. בתור "סילקטה" באיימר אני אישית יכול לנגן ערב שלם לוברס.. אולדיז.. וקונצנס בלי טיון דאנסהול אחד אפילו (אם לא הייתם הולכים הביתה אחרי שעה). אבל כשאני בא לדאנס לשמוע סאונד אחר אני אישית מעדיף לא לדעת לאן ומתי הוא ייקח את המוזיקה לכל מיני כיוונים בתנאי שלא עושים צחוק וסלט שלם מכל מיני סגנונות שלא קשורים בכלל אחד לשני או לרחבת ריקודים כאילו שהעיקר לנגן רגאיי לא משנה איזה. יש אפילו חוקים ברורים לגמרי בעניין שכל סאונד רציני מכל מקום בעולם יודעים אותם ועובדים על פיהם (רובם). בכל מקרה ולסיום.. לא חשוב הצעיף. לא חשוב הדראד.. האדום צהוב ירוק והחולצות של בוב והגאנג"ה זה רק קישוט מסביב למשהו הרבה הרבה יותר עמוק והרבה יותר חשוב במסר של המוזיקה.. לדעת מאיפה באת. איפה אתה נמצא.מי החברים שלך לאן אתה הולך ואיך אתה מתנהג בדרך. ועל הדרך קצת מסר על בחורות גאנג"ה ריקודים וכל השאר.. aso i man love it Hi-Fi

למעלה