סקר מעניין....... מתוך האתר אטרף...

100100

New member
סקר מעניין....... מתוך האתר אטרף...

תנו תגובות..... קלאב 1. איליה (מקסים) 2. אלון הלפרין (נקסט סטיספקשן) 3. אסי קוז'אק (FFF, האומן 17) 4. דני תובל (Cruise, פלטיניום, FFF, האומן 17) 5. ויק (ווקס) 6. טל כהן (FFF, האומן 17, פריווילג') 7. טניה G (למון, האומן 17) 8. לאקי לו (וולווט) 9. נדב אגמי (מקסים, Thirst) 10. ניב הדס (ברזילי) 11. סהר זנגילביץ' (האומן 17, מקסים, נקסט, למון) 13. עופר ניסים (Squeeze) 14. רביד יהושע (האומן 17, מקסים) 15. רועי טוחנר (ווקס) 16. שלומי זידן (ברזילי, מקסים, TLV) טראנס 1. ספייס קאט (אבי אלגרנטי) 2. אופוריה (עופר דיקובסקי) 3. אייל ינקוביץ' 4. אינפקטד מאשרום (ארז אייזן ועמית דובדבני) 5. אליין פרוג'קט (ארי לינקר) 6. אסטריקס 7. אסטרל פרוג'קשן (ליאור פרלמוטר ואבי ניסים) 8. גידי חובק עולם (קואנטום) 9. ג'רמי ודני K 7. דדה 8. יהל 9. פסייסקס (אודי שטרנברג ויוני אשרת) 10.סאב 6 (גולן אהרוני ואוהד אהרוני) 11. סקאזי 12. זובי 13. Void (תמיר רגב ואורן עמנואל) היפ הופ ושחורה 1. אורי שוחט ואלארם (ברזילי) 2. אמיר פרי (גת רימון) 3. גיא מר (ברזילי, אברקסס) 4. חיליק (פורום) 5. מאש (סקראצ'יוריטי, לילה, שסק) 6. מומי לוי (ליליה, ג'י ספוט) 7. סוליקו (ג'י ספוט, ברזילי) 8. סופרים (ג'י ספוט) 9. ספייקס (זמיר, הום קלאב) 10.עמי ויחזקאל (לילה) 11. רדיוטריפ (נורמה ג'ין, שסק) 12. שי 360 (גת רימון, פשן בר) אלבום השנה 1. אינפקטד מאשרום | "I'm the Supervisor" 2. אסטריקס | "Art Core" 3. בבאגנושקה | "דדא ביטס" 4. בלקן ביט בוקס | "בלקן ביט בוקס" 5. זגונדר | "Distant Birds? Thought They Were Leaves" 6. מוקי | "עוקף מלמעלה" 7. מטרופולין | "מטרופולין" 8. נערי פוסטר | "קלאס" 9. ספקטרום | "Catalyzer" 10. קאשי | "יוצא החוצה" 11. קוואמי | "כולם יודעים את התשובות" 12. ג'יי וויוז | "Muse Breaks" המנון השנה 1. אמרי | "One Thing" 2. בייסמנט ג'קס | "Oh My Gosh" 3. הכימיקל בראדרז | "Galvanize" 4. מיילו | "Drop the pressure" 5. סוליקו | "לא ציפיתי" 6. סנופ דוג | "Drop it likr it's hot" 7. קלי אוסבורן | "One word" 8. רוקר | "Alter Ego" 9. LCD סאונדסיסטם | "Daft punk is playing at my house" 10. אם.איי.איי | "Galang" 11. קילרז | "Somebody told me" 12. ליידי סוברין | "Chi Ching" מועדון 1. אולטרסאונד 2. דום 3. האומן 17 ירושלים 4. האומן 17 תל אביב 5. ווקס 6. פאוודר 7. פורום באר שבע 8. קולנוע זמיר מיני מועדון 1. ג'ה פן 2. ג'י ספוט 3. לילה 4. למון 5. מקסים 6. קולטורה 7. קפה ברזילי 8. Move מסיבת השנה 1. הייניקן ת'ירסט - ג'ון דיגוויד וסיימון פוספורד 2. טייסטו בחוות היען 3. טיירי קופר בקפה ברזילי 4. ליטל לואי וגה באומן 17 תל אביב 5. פול אוקנפולד ב-TLV 6. פריסטיילרז בקולנוע זמיר 7. פרנקי נאקלס באפטר שבועות 8. רייבולושן די ג'יי בינלאומי 1. ארמין ואן ביורן 2. ג'ון דיגוויד 3. טייסטו 4. טרבור דאקס 5. ליטל לואי וגה 6. סיימון פוספורד 7. פרנקי נאקלס 8. GMS תחנת רדיו 1. 88FM 2. גלגל"צ 3. 99Esc 4. רדיוס 100FM 5. רדיו תל אביב 102FM 6. קול הקמפוס 106FM יצואני השנה 1. אינפקטד מאשרום 2. אסטריקס 3. גיא ברגר 4. האחים פלאש 5. ויולט ויז'ן 6. יואב ברנשטיין 7. מושיק 8. סקאזי 9. עופר ניסים 10. פסייסקס

100100

New member
קדימה נחייה את הפורום ,אני אתחיל..

קלאב - עופר ניסים.. לא צריך להוסיף מילה טרנס - יהל ..... ללא ספק...בין הטובים בעולם לדעתי היפ הופ ושחורה - ספייקס אלבום השנה - אינפקטד מאשרום המנון השנה - סנופ דוג מועדון - אומן 17 תל אביב... רמה אחת מעל המועדונים בארץ מיני מועדון - MOVE מסיבת השנה- טייסטו בחוות היען......מסיבת העשור , הייתי!! די ג'יי בינלאומי - טייסטו תחנת רדיו - 99Esc כאילו דההההההה -) יצואני השנה - עופר ניסים... יותר יותר מתחילים להכיר בח"ול גם בזכות האלבום החדש

Haskee

New member
ואני אמשיך :)

קלאב: עופר ניסים (אלא מי?...) טראנס: Alian Project היפהופ ושחורה: ספייקס (תותח!...) אלבום השנה: מטרופולין- מטרופולין המנון השנה: The chemicel brothers - Galvanize מועדון: קולנוע זמיר מיני מועדון: Move מסיבת השנה: הייניקן ת'ירסט - ג'ון דיגוויד וסיימון פוספורד די. ג'יי בינלאומי: טייסטו תחנת רדיו: 99Esc (תנו בחנפנות...!
) יצואני השנה: עופר ניסים מי ממשיך?

אני ממשיך ../images/Emo26.gif

קלאב: עופר ניסים ( אח ורק ) טראנס : dj יהל היפהופ ושחורה: ספייקס ( תנו לו בכבוד ) אלבום השנה: עידן רייכל ממעמקים המנון השנה: Henree feat. Maayan - Finally מועדון: TLV מיני מועדון: Move מסיבת השנה: הייניקן ת'ירסט - ג'ון דיגוויד וסיימון פוספורד די. ג'יי בינלאומי: טייסטו תחנת רדיו: 99Esc ( תחנת הרדיו מס 1 של הצעירים ) יום טוב לכולם ותעשו חיים משוגעים

erav67

New member
ואני מוסיף.. טובים השניים מהאחד

קלאב ויק (ווקס) עופר ניסים (Squeeze) טראנס אינפקטד מאשרום (ארז אייזן ועמית דובדבני) אסטרל פרוג'קשן (ליאור פרלמוטר ואבי ניסים)(הראשונים שעשו זאת) היפ הופ ושחורה 1. אורי שוחט ואלארם (ברזילי) (אלארם מקום ראשון 3 שנים ברצף) 8. סופרים (ג'י ספוט) אלבום השנה 11. קוואמי | "כולם יודעים את התשובות" (טקסטים מדהימים) המנון השנה 3. הכימיקל בראדרז | "Galvanize" (המנון דאנס בארים 25+) מועדון 2. דום (...לא צריך 6. פאוודר ....להוסיף) מיני מועדון 2. ג'י ספוט 6. קולטורה (אני הרזידנט שם אז אני משוחד :) ) מסיבת השנה פול אוקנפולד ב-TLV (כי אף אחד לא זוכר מי היה מקום ראשון בשנת 2000 מתחרות הדיג'ייז העולמית) די ג'יי בינלאומי טייסטו תחנת רדיו 3. 99Esc 5. רדיו תל אביב 102FM (סקסי, איכותי, לא מסחרי,ה-סט!! חמישי-שישי) יצואני השנה 9. עופר ניסים (לייבל סטאר 69 .. אם הגעת לשם אף אחד לא יכול עליך)

100100

New member
כרגיל, לא חשבתי אחרת, פורום עלוב

הסקי ויובל וזהו....

למעלה