סקר מפגשפורום הסתיים~~~

oracle

New member
סקר מפגשפורום הסתיים~~~

הסקר התקיים במשך שבועיים וענו עליו 25 גולשים. הנה התוצאות: 3 גולשים (12%) לא רוצים מפגש בכלל ^^ 3 גולשים (12%) מעדיפים שהמפגש יתקיים בתוך האנימהוליקון 6 גולשים (24%) מעדיפים מפגש עצמאי במהלך יולי 6 גולשים (24%) מעדיפים מפגש עצמאי באוגוסט ל-7 גולשים (28%) לא משנה מתי ואיך, העיקר שיהיה P= לדעתי מה שנעשה יהיה שנקיים מפגשון לא מחייב באנימהוליקון, ומפגש רשמי מאורגן ומתוכנן במהלך חודש אוגוסט. מה דעתכם? שרשרו
והוסיפו רעיונות לפעילויות שהייתם רוצים שנקיים במפגש אוגוסט~~~ ^_^

Sezuke

New member
../images/Emo45.gif

לדעתי זה הרעיון הכי טוב לפי מה שהסקר מראה. את האמת, אני גם בעיקרון מעדיף מפגש עצמאי, הסיבה היחידה שבחרתי באופציה של מפגש בתוך האנימהוליק היא שבתאריכים האלה בטוח יש לי רגילות =\ עם המשמרות שלי זה לא הכי פשוט לקבל חופש כל הזמן מתי שאני רוצה x_x אני מקווה שזה יסתדר ושאני אוכל להגיע למפגש שיתקיים. אז רק להשתדל לקבוע תאריך כמה שיותר מהר שמראש אני אדע איזו משמרת יש לי באותו יום ושאני אוכל לבקש חופש T_T

../images/Emo45.gif יאא!!! ../images/Emo6.gif

אף פעם לא יצא להיות במפגש פורום.. ממש בא לי לבוא! נראה איך זה ייסתדר עם העבודה והחיים העמוסים שלי!! כן-כן... =)

Vivi Sparrow

New member
../images/Emo45.gif

רק שלא יהיה בתאריך שאני אהיה באנגליה...
אפשר לעשות משחק של "זהה את הג'יירוקר": לתאר איך הוא נראה [אפילו אם הוא משנה את צבע השיער שלו בכל שני וחמישי], אם הוא שר או מנגן על משהו וכו'. [סתם רעיון טפשי. ^_^;]

Vivi Sparrow

New member
אני אהיה בטוח בין ה9 ל13 באוגוסט,

יכול להיות שאני אהיה יותר זמן אבל אני לא יודעת עדיין. ותודה! ^_^

Emiko

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo31.gif מממ...מממ...

מצד אחד זה רעיון מעולה! מצד שני... לא יודעת... או שאין לי כסף או שאין לי כוח או שאני מרגישה חרא או שיש לי תוכניות... איפה המפגש יתקיים?

oracle

New member
את יודעת... כן. את באה~~~

הוא יתקיים איפה שנחליט שאנחנו רוצים... P= אפשר בעזריאלי, או בפארק הירקון, או אם יש רעיונות נוספים אז בכיף... ^^

Emiko

New member
ואיפה פארק הירקון?

מצטערת על חוסר ידע בגאוגרפיה....

../images/Emo210.gif../images/Emo214.gifאני הייתי שמחה לבוא

אבל אסור לי לנסוע לבד לתל אביב

Emiko

New member
בת כמה את? ובאיזה אזור בערך?

אם יש אנשים שיסעו אז את יכולה להצטרף אליהם...

למעלה