סקר משלי !!!

ZeusMan

New member
סקר משלי !!! ../images/Emo140.gif

מי לדעתם הם שלושת הסאונדים הכי טובים בארץ...

yaarasta

New member
שלושת האהובים עלי:../images/Emo47.gif

(ע"פ סדר אל"ף בי"ת) A-Mar sound :
Rasta Lion Sound :
Rude-Boy Sound :
מבחינת לא סאונדים, אלא תקליטנים: Soulico yesAya Crew

Jah 3

New member
אצלי רק רודבוי

זה נשמע קצת כמו פרסומת זולה... :)

shukiman

New member
דעתי!!

Rude-Boy Sound
A-Mar sound
my lord sound
לא סאוננד: אפיקו. YESAYA =שוקי

yaarasta

New member
תקליטנים:

סאונדסיסטם מורכב מתקליטנים (selectors) ומ- MCיז. מבחינתי מבין הסלקטורים הטובים והמוכשרים ביותר נמנים רמי גראמי, והיי פיי מאיימאר סאונד. אפיקומן גם אחלה תקליטן, וגם יגאל גאנג'ה וויבז! סאבו ורוב (סוליקו) מוכשרים בטירוף על פטיפונים, סקראצ'ים וכל מה שקשור במאש-אפים, וביטים מקוריים. מאור מ- yesaya crew פשוט גאון מבחינת הסלקשיין שנע בין ארלי נייס, רוטס, וקונשס, ויש לו את אריאל בתור הקונטרא בדאנסהול סטייל השורף (חכו חכו, הם אפילו לא התחיתו להתחמם)

rudeboy sound

New member
חחחח אהבתי :) BLESS ALL YOUTH

כל דאנס שאתם יוצאים מרוצים עם חיוך על הפנים - אומר שעשינו את העבודה שלנו כמו שצריך... NEVA STOP BUN DE FAYA NEVA STOP PLAY DE MUSIC ONLY GETTIN HATTA AND HATTA BAAAAMB A DROOOOOP!!!

rudeboy sound

New member
חחחח אהבתי :) BLESS ALL YOUTHו

כל דאנס שאתם יוצאים מרוצים עם חיוך על הפנים - אומר שעשינו את העבודה שלנו כמו שצריך... NEVA STOP BUN DE FAYA NEVA STOP PLAY DE MUSIC ONLY GETTIN HATTA AND HATTA BAAAAMB A DROOOOOP!!!

Ras Arbel

New member
תשובה מורחבת ולא רק רשימה

הנה רשימת שלושת הסאונדים האהובים עלי בישראל והסבר למה כל אחד מהם. שלושת הסאונדים מעולים לדעתי וסדר הכתיבה לא ממש משנה. 1.רודבוי סאונד. ואל תחשבו שאני משוחד בגלל שאני חלק מהמשפחה. אני חלק ממשפחת רודבוי רק בגלל שהם כל כך טובים. דבר ראשון - מבחינה טכנית על הפטיפון אין אפאחד שמתקרב לרמי גראמי! שרמי עושה ג'אגלינג ביד אחת ,בשניה מחזיק סיגריה וממיקרופון (ועבודת מיקרופון מעולה לדעתי) ועוד מספיק לשתות בירה ולדבר עם אנשים בקהל זה פשוט מחזה לראות. אמרתי לו את זה כבר הרבה פעמים אבל אני אגיד את זה גם פה - רודבוי זה מדהים! אבל מעבר לזה יש גם את רודי רן שלא נופל ברמה הטכנית (פשוט בלי המיקרופון) שגם עושה רימיקסים ומאשאפים מעולים ועכשיו עובד על רידמים מקוריים!!!! אוריג'ינל טינג דאט! ולא לשכוח את אחשלי טבסקו שמביא לכוללללם את הגנבהנבהנבהנבהנבהנבהנבה והוא אחד ה-MC המוכשרים בארץ בעיני הספשלים שלו, שבדרך כלל יושבים על המלודיקה של טיונים ג'מייקניים הם שובבים, מצחיקים, חכמים והכי חשוב - מרקידים! בנוסף, רודבוי סאונד תומכים since day one ביצירה מקומית מקורית והרבה הרבה אומנים ישראלים הקליטו לנו ספשלים (וזה בלי לדבר על הפרויקט הבינלאומי שלנו!) ואם יורשה לי לאמר משהו על העיצוב... רודבוי סאונד הוא כרגע הסאונד היחיד שמשקיע בעיצוב שלו בצורה רצינית עם אתר מרשים, לוגו ועטיפות מושקעות. וגם, בסופו של דבר, זה הסאונד הכי מרקיד שאני ראיתי בארץ! 2.איימר סאונד. אין ספק שאיימר מבחינה בינלאומית הם הסאונד המוביל בארץ. הצורה שבה הסאונד בנוי והורכב היא מקצועית לחלוטין והגישה העיסקית שלהם מחודדת ומכוונת לכיוון של הצלחה בינלאומית (ואין לי ספק שהם יגיעו לשם במהרה). אבל מעבר לזה, לא לשכוח שהם הסאונד הרציני ביותר בארץ בתחום של ספשלים ג'מייקנים. יש להם תחמושת שיכולה להעיף הרבה מאד סאונדים all over והספשלים שלהם, מלבד העובדה שהם on the spot ו-up to da time הם גם חכמים ומושקעים. יש לפעמים הרגשה, כשאיימר מנגנים, שאנחנו קצת קטנים עליהם (ולא במובן הרע) - הם יכולים להיות סאונד מוביל באירופה אבל הם לא מוותרים לנו וממשיכים ללמד אותנו! תמיד עם הטיונים הכי חדשים והכי חמים מהיארד. הקשר הישיר והרצוף של פאדה איימר עם ג'מייקה מקדם את הסאונד הזה אחרי כל נסיעה בקפיצות ענק לעבר המטרה שלהם - rule da world! היי-פיי, הותיק, מתקלט ברמה הכי גבוהה שיש והוא אחד האנשים הכי פאונדיישן במדינה! טאבז וסוואה, שלצערי לא שמעתי מנגנים, נותנים את הכח לסאונד ולמרות שבגיל הם youth, תמיד מרגיש שהם old souls ששומעים רגאיי עוד מהבטן של אמא. כבוד. אבל אחרי כל זה... הכוכב בהא הידיעה של הסאונד הוא לא אחר מאשר ריאליטי! שהוא לדעתי הMC הכי הכי מוכשר במדינה. אחרי אלפי שעות של הקשבה לסאונדסיסטמים מכל העולם הסטייל שלו ייחודי ושורף. כשריאליטי על המיקרופון, תפתחו את האוזניים כי ריאליטי בא גם ללמד, גם להצחיק ובעיקר לעשות big time entertainment! תקשיבו לו! ומה שאני הכי אוהב אצלם זה שהם מנגנים בלי אף פשרות - get used to it! 3.אחרון חביב ברשימה אבל ראשון אצלי בנשמה הם יוניטי סאונד. הסאונד שאני הכי אוהב בעולם כולו! אין בעולם אפילו סאונד אחד (לפחות שאני יודע) שפועל כמוהם. יוניטי מנגנים אך ורק ספשלים!!!! יוניטי מנגנים אך ורק בעברית!!!! יוניטי מנגנים אך ורק רידמים מקוריים שלהם!!!!! וכל זה ברמה הכי גבוהה שיש. יוניטי מקליטים זמרים אנונימיים לצד, כוכבים עולים וכוכבים ישראלים מוכרים. ההפקות שלהם תמיד חדות וחכמות. דאדי ג'י הוא MC מדהים - תקשיבו לEP שלו, כי סטייל כזה יש רק לבנאדם אחד בעולם - לדאדי ג'י. ג'י שהוא בעצם ה"מורה" של פישי הגדול, הלא הוא אדם בן לביא הגאון. יוניטי הולכים בדרך שלהם ולא מסתכלים לצדדים. המיקסטייפים שלהם נהיים מתוחכמים משנה לשנה ואיכות ההקלטה והרידמים רק ממשיכים לעלות כל הזמן. תקשיבו לשירים ולרידמים של טומי בראון - מי שלא מתרגש מזה - אין לו לב! תקשיבו להנחיה שהם נתנו לסולג'י - דבר שיהפוך אותו לכוכב ישראלי ענק מאד בקרוב no doubt! התמיכה המלאה באומנים מקורים מקומיים והרצון להעביר מסר עם המוזיקה תמיד הוביל אותם וכנראה שיהיה שם לנצח. זה נכון, הם לא מתקלטים הרבה, אבל... .כשהם מתקלטים זה קסם- pure קסם pon da dancefloor! יש הרבה סאונדים צעירים שקמו בשנה שנתיים האחרונות ואני רוצה לאחל פה לכולם בהצלחה - אתם בדרך הנכונה! תמשיכו ככה! ברכות! אהבה אחת, ראס ארבל

shukiman

New member
ממש מסכים אם..

מה שכתבת על A-MAR וrudeboy יוניטי גם מצליחים לרגש אותי ולאלות על פני חיוך אבל השאו של מילורד+הסלקשיין זה פשוט "צמרמורות" לגבי A-MAR ללא ספק הם יהיו סאונד בין לאומי כי זאת צורת העבודה שלהם עם זה בשווק או על הפלטה!!! =שוקי

Nechi Nech

New member
כעקרון ארבל הוציא לי מילה במילה

מהפה, אבללל אני חייב לתת ביג ביג ריספקט לפאדא סטאק ארמגידיון סאונד, סלקשן מעולה מעולה מעולה כנ"ל מיי לורד סאונד (ראנקין לוי אולי האמסי עם הסטייל הכי מקורי בארץ) וכנ"ל גאנג'ה וייבז שהסט שלהם בדאנס בסלואו משה ביום שישי היה משובח! (מהמעט שיצא לי לשמוע)

אוקיי אוקיי.. בילבלתם אותי =)

יוניטי מנגנים על רידמים מקוריים שלהם?? יש להם שירים על רידמים מוכרים ששאבה יושב עליהם גם.. לא?!?!? -כשף!

Nechi Nech

New member
בעבר יוניטי היו מקליטים אומנים על

רידמים ג'מייקנים, נכון לעכשיו הם בעצמם מפיקים רידמים (מעולים יש לציין!) לאומנים..

אה הבנתי - גבר גבר חח..

תודה נצ'י נץ' נוץ' נוץ' ניץ' ניץ' אליק בליק בום!! בום בום בום פתח את האלבום שם... יאאההההה זוכרים??!?!!?! ערב טוב
-כשף!

Ohadiiii

New member
הסאונדסיסטמם שלי

מבחינת הקצב a-mar sound מבחינת הסטייל rude boy sound מבחינת מקוריות soulico

לא היה כבר?

לומשנה, כל דבר שיכול להעשיר את הפורום ולו קצת... 1. רודבוי סאונד בנשמה 2. איי-מאר סאונד 3. מיי לורד סאונד ושלושתם גם הסאונדים עם הכי הרבה פוטנציאל להצלחה בינלאומית. ומבחינת סלקשן, ריספקט לסטאק ארמגדון שעושה עבודה מעולה עם סמיילי, אייל קונגו, גיל ראסטה וגאנג'ה וייבס יגאל.

למעלה