סקר משלי

ZeusMan

New member
סקר משלי

1. בישראלים : התקווה 6 או תומר יוסף 2. בבובואים : ג'וניור קלי או קפלטון 3. במשפחת מארלי : דמיאן מארלי או זיגי מארלי 4. בסאונדים מובילים : איימר או רודבוי 5. באלפה בלונדי : JERUSALEM או ITZHAK RABIN 6. בשילוב צבעים : שחור ירוק צהוב או ירוק אדום צהוב 7. בסגנון המוזיקלי : דאנסהול או ניו רוטס 8. בלהקות : איזראל וייבריישן או ברנינג ספיר 9. בלהקות : גלדיאטורז או בלאק יורו 10. בטיול : בג'מאייקה או באתיופיה 11. בוותיקי הסצנה : סיזלה או בוג'ו באנטון 12. בגרמנים : ג'נטלמן או סיד 13. בקול המרגש : לוצ'יאנו או ג'ה קיור 14. בהפקה הפילונאית : ג'ה מייסון או טורבלנס 15. בשיר מול שיר : JAH IS BY MY SIDE או DEM GONE

ZeusMan

New member
שלי.

1. בישראלים : התקווה 6 או תומר יוסף תומר יוסף 2. בבובואים : ג'וניור קלי או קפלטון ג'וניור קלי 3. במשפחת מארלי : דמיאן מארלי או זיגי מארלי דמיאן מארלי 4. בסאונדים מובילים : איימר או רודבוי לא שמעתי מספיק 5. באלפה בלונדי : JERUSALEM או ITZHAK RABIN JERUSALEM 6. בשילוב צבעים : שחור ירוק צהוב או ירוק אדום צהוב ירוק אדום צהוב 7. בסגנון המוזיקלי : דאנסהול או ניו רוטס ניו רוטס 8. בלהקות : איזראל וייבריישן או ברנינג ספיר איזראל וייבריישן 9. בלהקות : גלדיאטורז או בלאק יורו גלדיאטורז 10. בטיול : בג'מאייקה או באתיופיה ג'מאייקה 11. בוותיקי הסצנה : סיזלה או בוג'ו באנטון סיזלה 12. בגרמנים : ג'נטלמן או סיד סיד 13. בקול המרגש : לוצ'יאנו או ג'ה קיור לוצ'יאנו 14. בהפקה הפילונאית : ג'ה מייסון או טורבלנס טורבלנס 15. בשיר מול שיר : JAH IS BY MY SIDE או DEM GONE JAH IS BY MY SIDE

S t o l a

New member
אני...

1. בישראלים : תומר יוסף 2. בבובואים : קפלטון 3. במשפחת מארלי : דמיאן מארלי 4. בסאונדים מובילים : רודבוי 5. באלפה בלונדי : JERUSALEM 6. בשילוב צבעים : ירוק אדום צהוב 7. בסגנון המוזיקלי : ניו רוטס 8. בלהקות : ברנינג ספיר 9. בלהקות : בלאק יורו 10. בטיול : ג'מאייקה 11. בוותיקי הסצנה : בוג'ו באנטון 12. בגרמנים : אף אחד 13. בקול המרגש : ג'ה קיור 14. בהפקה הפילונאית : טורבלנס 15. בשיר מול שיר : JAH IS BY MY SIDE

הופה.. אחלה סקר ../images/Emo45.gif

1. בישראלים : התקווה 6 או תומר יוסף
התקווה 6 2. בבובואים : ג'וניור קלי או קפלטון
קפלטון 3. במשפחת מארלי : דמיאן מארלי או זיגי מארלי
דמיאן 4. בסאונדים מובילים : איימר או רודבוי
אמא או אבא? 5. באלפה בלונדי : JERUSALEM או ITZHAK RABIN
יצחק רבין!! 6. בשילוב צבעים : שחור ירוק צהוב או ירוק אדום צהוב
שחור-ירוק-צהוב 7. בסגנון המוזיקלי : דאנסהול או ניו רוטס
ניו רוטס <למה אין אופציה לרגא?> 8. בלהקות : איזראל וייבריישן או ברנינג ספיר
אמא או אבא? 9. בלהקות : גלדיאטורז או בלאק יורו
בלאק יורו 10. בטיול : בג'מאייקה או באתיופיה
ג'מייקההה 11. בוותיקי הסצנה : סיזלה או בוג'ו באנטון
בוג'ו 12. בגרמנים : ג'נטלמן או סיד
ג'נטלמןZ! 13. בקול המרגש : לוצ'יאנו או ג'ה קיור
ג'ה קיור 14. בהפקה הפילונאית : ג'ה מייסון או טורבלנס
טורבלנס 15. בשיר מול שיר : JAH IS BY MY SIDE או DEM GONE
דאם גון קטע, חוץ מהשאלות 4 ו-8, בקלות הקלדתי את התשובות :] שיהיה יום מדהים -כשף!

Carcass

New member
אייי

ישראלים - תומר יוסף בובואים - ג'וניור קלי מארלי - זיגי סאונדים - נערף אלפה בלונדי - לאאוהב תו צבעים - שחור ירוק צהוב סגנון - ניו רוטס ברנינג ספיר וויטאאוט אה דאוט ושוב,בלאק יורו וויטאאוט אה דואט טיול - ג'מייקה (יאללה לסיים מועדפת ואונוורד ל יארד) SIZZLA גרמנים - ג'נטלמן קול המרגש - ג'ה קיור הפקה הפילונאית,תאמת לא אהבתי את שניהם בהפקה שלו. Jah is my by side

MC SammY

New member
עונה

1. בישראלים :תומר יוסף 2. בבובואים :קפלטון 3. במשפחת מארלי :זיגי מארלי (קשה, אבל אחרי הכל...) 4. בסאונדים מובילים : רודבוי 5. באלפה בלונדי : ITZHAK RABIN 6. בשילוב צבעים :ירוק אדום צהוב 7. בסגנון המוזיקלי : דאנסהול או ניו רוטס (תלוי במצברוח!) 8. בלהקות : איזראל וייבריישן 9. בלהקות : גלדיאטורז 10. בטיול : בג'מאייקה 11. בוותיקי הסצנה : סיזלה 12. בגרמנים : ג'נטלמן
13. בקול המרגש : ג'ה קיור 14. בהפקה הפילונאית : ג'ה מייסון 15. בשיר מול שיר : JAH IS BY MY SIDE Than why should I be afraid?

vigiman

New member
יאללה

1.בישראלים: התקווה 6 (צמוד) 2.בבובואים: ג'וניור קלי 3.במשפחת מארלי:דמיאן 4.בסאונדים מובילים:יצא לי לשמוע יותר את רודבוי מאיימר אבל ממה ששמעתי גם איימאר תותחים 5.שמעתי עכשיו את שניהם,קשה להחליט נלך על ג'רוזלם בשילוב צבעים:red gold and green :) 7.וואי שניהם סיגנונות כל כך טובים(מה לעשות ככה זה רגאיי),נוטה יותר לכיוון ניו רוטס 8.israel vibration! 9.גלדיאטורז בקצת 10.jamica jamica(אתיופיה קצת יותר מאוחר) 11.תיקו 12.ג'נטלמן 13.ג'ה קיור(הקולות של שניהם זה כישרון ענק,מרגש אפילו אמא שלי מכורה) 14.טורבלנס 15.Jah Is By My Side

טובא

New member
אוקיי

בישראלים:התקווה6 בבובואים:קפלטון במשפחת מארלי:דמיאן בסאונדים מובילים:הרודבוי'ז באלפה בלונדי:ג'רוזלם בשילוב צבעים:שחור ירוק צהוב בסגנון מוזיקלי:דאנסהל!!! בלהקות:ברנינג ספיר בלהקות(2) בלאק יורו בטיול:ג'מייקה בוותיקי הסצינה(2שניות של התלבטות ואז..)בוג'ו באנטון בגרמנים:ג'נטלמן בקול המרגש:ג'ה קיור(למרות הכול..בזכות הקול!) בהפקה הפילונאית:טורבלנס!!!!!!!!! בשיר מול שיר: DEM GONE

bigwill

New member
הנה שלי

מחקתי את מה שאני לא מכיר :X 1. בישראלים : התקווה 6 2. בבובואים : קפלטון 3. במשפחת מארלי : דמיאן מארלי 5. באלפה בלונדי : JERUSALEM 6. בשילוב צבעים : ירוק אדום צהוב 7. בסגנון המוזיקלי : ניו רוטס 8. בלהקות : איזראל וייבריישן 9. בלהקות : גלדיאטורז 10. בטיול : בג'מאייקה 11. בוותיקי הסצנה : בוג'ו באנטון (למרות שגם לסיזלה יש כמה טובים :X) 13. בקול המרגש : לוצ'יאנו 15. בשיר מול שיר : JAH IS BY MY SIDE

Nechi Nech

New member
אז ככה

. בישראלים : קשה מידי. כל אחד איכותי בסגנון שלו. 2. בבובואים : קפלטון כמה וכמה רמות מעל ג'וניור קלי. 3. במשפחת מארלי : דמיאן הרבה יותר מעניין. 4. בסאונדים מובילים : שניהם ענקיים,(בלי קשר, מבחינתי הם מאוד שונים כסאונדים..) אבל ללא ספק, שני הסאונדים המובילים בארץ. 5. באלפה בלונדי : יצחק רבין 6. בשילוב צבעים : אדום צהוב ירוק 7. בסגנון המוזיקלי : פעם דאנסהול, פעם ניו רוטס 8. בלהקות : ברנינג ספיר גדולים, אבל יזרעל וייבריישן זה יזרעל וייבריישן. 9. בלהקות : Black Uhuru 10. בטיול : ג'מייקה 11. בוותיקי הסצנה : רק לידע כללי (סתם כי הציק לי בעין) - עשית השוואה בין ג'וניור קלי לקפלטון (הלא הם הבובואים) ובין סיזלה לבוג'ו (הלא הם "וותיקי הסצינה"). העניין הוא שקפלטון פעיל כבר מסוף שנות ה-80.. (ראה "לא ייאומן" של רודבוי סאונד כדוגמא) משמע - יותר מסיזלה ובוג'ו ביחד. בוג'ו עלה בתחילת שנות ה90' וסיזלה (אם אני לא טועה) באמצע-לקראת סוף שנות ה90'. סתם משהו שהפריע לי, סליחה אם זה נשמע מתנשא. ככה שההשוואה (לפחות מבחינתי) לא כל כך נכונה.. 12. בגרמנים : ג'נטלמן. 13. בקול המרגש : לוצ'יאנו. 14. בהפקה הפילונאית : ג'ה מייסון. 15. בשיר מול שיר : Dem Gone

שלי

מוכר לי השאלון הזה, מאיפה לעזאזל? 1. בישראלים : התקווה 6 או תומר יוסף - התקווה 2. בבובואים : ג'וניור קלי או קפלטון - קפלטון 3. במשפחת מארלי : דמיאן מארלי או זיגי מארלי - דמיאן 4. בסאונדים מובילים : איימר או רודבוי - רודבוי
5. באלפה בלונדי : JERUSALEM או ITZHAK RABIN - ג'רוזלם 6. בשילוב צבעים : שחור ירוק צהוב או ירוק אדום צהוב - אפריקן פלאג y'know 7. בסגנון המוזיקלי : דאנסהול או ניו רוטס - דאנסהול, ולפעמים ניו רוטס 8. בלהקות : איזראל וייבריישן או ברנינג ספיר - ספיר 9. בלהקות : גלדיאטורז או בלאק יורו - שאלה קשה אבל אנחנו משוחדים היום :) גלדיאטורס כמובן! 10. בטיול : בג'מייקה או באתיופיה - באחד כבר הייתי ומת לחזור, בשני עדיין לא ומאוד מעוניין להגיע ביום מן הימים. אבל היארד מעניינת אותי בהרבה... 11. בוותיקי הסצנה : סיזלה או בוג'ו באנטון - בוג'ו! 12. בגרמנים : ג'נטלמן או סיד - סייייד 13. בקול המרגש : לוצ'יאנו או ג'ה קיור - לוצ'י 14. בהפקה הפילונאית : ג'ה מייסון או טורבלנס - טורבולנס המלך! 15. בשיר מול שיר : JAH IS BY MY SIDE או DEM GONE - של מי השני?

xXx Shiraz xXx

New member
ועכשיו תור שירווז ../images/Emo13.gif

1. בישראלים : התקווה 6 או תומר יוסף
התקווה 6 2. בבובואים : ג'וניור קלי או קפלטון
קייפלטון 3. במשפחת מארלי : דמיאן מארלי או זיגי מארלי
דמיאן 4. בסאונדים מובילים : איימר או רודבוי
רודבוי
5. באלפה בלונדי : JERUSALEM או ITZHAK RABIN
ירושליייייייייייים יקירתי 6. בשילוב צבעים : שחור ירוק צהוב או ירוק אדום צהוב
זה ירוק צהוב אדום!! חחח 7. בסגנון המוזיקלי : דאנסהול או ניו רוטס
ניו רוטס 8. בלהקות : איזראל וייבריישן או ברנינג ספיר
ברנינג ספיר 9. בלהקות : גלדיאטורז או בלאק יורו
BLACK UHURU 10. בטיול : בג'מאייקה או באתיופיה
ג'מייקה 11. בוותיקי הסצנה : סיזלה או בוג'ו באנטון
סיזלה קלונג'י התותח
12. בגרמנים : ג'נטלמן או סיד
ג'נטלמן 13. בקול המרגש : לוצ'יאנו או ג'ה קיור
ג'ה קיור
14. בהפקה הפילונאית : ג'ה מייסון או טורבלנס
טורבלנס 15. בשיר מול שיר : JAH IS BY MY SIDE או DEM GONE
ג'ה איז ביי מיי סייד BLESS

JamicaniT

New member
טה טה ../images/Emo9.gif

1. בישראלים : התקווה 6 או תומר יוסף תומר יוסף
. 2. בבובואים : ג'וניור קלי או קפלטון קפלטון. 3. במשפחת מארלי : דמיאן מארלי או זיגי מארלי דמיאן !! 4. בסאונדים מובילים : איימר או רודבוי קשה להחליט. 5. באלפה בלונדי : JERUSALEM או ITZHAK RABIN Jerusalem. 6. בשילוב צבעים : שחור ירוק צהוב או ירוק אדום צהוב אדום - צהוב - ירוק. 7. בסגנון המוזיקלי : דאנסהול או ניו רוטס שניהם P: 8. בלהקות : איזראל וייבריישן או ברנינג ספיר איזראל וייבריישן. 9. בלהקות : גלדיאטורז או בלאק יורו בלאק יורו. 10. בטיול : בג'מאייקה או באתיופיה רטורי, ג'מייקה.
. 11. בוותיקי הסצנה : סיזלה או בוג'ו באנטון בוג'ו באנטון. 12. בגרמנים : ג'נטלמן או סיד ג'נטלמן. 13. בקול המרגש : לוצ'יאנו או ג'ה קיור ג'ה קיור. 14. בהפקה הפילונאית : ג'ה מייסון או טורבלנס טורבלנס. 15. בשיר מול שיר : JAH IS BY MY SIDE או DEM GONE Jah is by my side.

LIKUSH 1

New member
שלי

1.בישראלים : התקווה 6 2. בבובואים : קפלטון. 3. במשפחת מארלי : דמיאן מארלי 4. בסאונדים מובילים : רודבוי 5. באלפה בלונדי : JERUSALEM 6.בשילוב צבעים : אדום - צהוב - ירוק. 7.בסגנון המוזיקלי : שניהם 8. בלהקות : איזראל וייבריישן. 9. בלהקות : גלדיאטורז 10. בטיול : בג'מאייקה 11. בוותיקי הסצנה : בוג'ו באנטון. 12. בגרמנים : ג'נטלמן 13. בקול המרגש : לוצ'יאנו . 14. בהפקה הפילונאית : טורבלנס . 15. בשיר מול שיר : DEM GONE Jah is by my side

K C

New member
Reggae on the River

1. בישראלים : התקווה 6 או תומר יוסף - תומר המלך 2. בבובואים : ג'וניור קלי או קפלטון - שתיהם ענקיים 3. במשפחת מארלי : דמיאן מארלי או זיגי מארלי - welcome to jamrock 4. בסאונדים מובילים : איימר או רודבוי - רודבוי 5. באלפה בלונדי : JERUSALEM או ITZHAK RABIN - ירושלים 6. בשילוב צבעים : שחור ירוק צהוב או ירוק אדום צהוב - לא משנה... 7. בסגנון המוזיקלי : דאנסהול או ניו רוטס - לא שומע הרבה דאנס 8. בלהקות : איזראל וייבריישן או ברנינג ספיר - אין מה להשוות. וינסטון רודני לנשיאות ג'מייקה 9. בלהקות : גלדיאטורז או בלאק יורו - כנראה אני משוחד עכשיו. אבל כנראה uhuru 10. בטיול : בג'מאייקה או באתיופיה - ג'מייקה 11. בוותיקי הסצנה : סיזלה או בוג'ו באנטון - sizzla, למרות שהוא רק 10 שנים באזור 12. בגרמנים : ג'נטלמן או סיד - ג'נט 13. בקול המרגש : לוצ'יאנו או ג'ה קיור - למרות שהוא בוכה קצת יותר מדי, ג'ה 14. בהפקה הפילונאית : ג'ה מייסון או טורבלנס - אין העדפה 15. בשיר מול שיר : JAH IS BY MY SIDE או DEM GONE - הם הלכו

johnnypsy

New member
שלי...

1. בישראלים : קשה להחליט... התקווה 6 2. בבובואים : קפלטון 3. במשפחת מארלי : דמיאן מארלי 4. בסאונדים מובילים : רודבוי 5. באלפה בלונדי : JERUSALEM 6. בשילוב צבעים : ירוק אדום צהוב 7. בסגנון המוזיקלי : ניו רוטס 8. בלהקות : ברנינג ספיר 9. בלהקות : בלאק יורו 10. בטיול : בג'מאייקה 11. בוותיקי הסצנה : סיזלה 12. בגרמנים : לא זה ולא זה 13. בקול המרגש : ג'ה קיור 14. בהפקה הפילונאית : ג'ה מייסון 15. בשיר מול שיר : JAH IS BY MY SIDE

ZeusMan

New member
ולהלן התוצאות

התוצאות היו קרובות והראו על בחירה קשה... וזה מה שהפורום מעדיף : 1. בישראלים : התקווה 6 2. בבובואים : קפלטון 3. במשפחת מארלי : דמיאן מארלי 4. בסאונדים מובילים : רודבוי 5. באלפה בלונדי : JERUSALEM 6. בשילוב צבעים : ירוק אדום צהוב 7. בסגנון המוזיקלי : ניו רוטס 8. בלהקות : איזראל וייבריישן 9. בלהקות : בלאק יורו 10. בטיול : בג'מאייקה 11. בוותיקי הסצנה : בוג'ו באנטון 12. בגרמנים : ג'נטלמן 13. בקול המרגש : ג'ה קיור 14. בהפקה הפילונאית : טורבלנס 15. בשיר מול שיר : JAH IS BY MY SIDE

למעלה