סקר קטן להעיר את הפורם

take out

New member
סקר קטן להעיר את הפורם

למה אתם משחקים משחקי תפקידים: 1.עלילה 2.להרביץ לאנשים בלי סיבה מיוחדת אני בוחר 2

אתה לא באמת מתכוון לזה...???!??!?

אם כבר - אז בוא נעשה את זה ברצינות. התורה גורסת, שישנם 4 סוגים של שחקנים. כולם טובים ככולם, הגם שיש מי שיטעם שמניע אחד טוב יותר על משנהו - מסתבר שלא יקום משחק אם לא יקויימו בו כל הארבעה. והסוגים הם (בשמותיהם הפוליטיקלי קורקט). 1 - המאותגרים ספורטיבית כל חובבי הקרבות למיניהם, שמחפשים קרב באשר הוא. אורך החרב שלך משנה להם יותר משם הדמות שלך, וכמה אתה מניף אותה יפה לא באמת משנה כמו כמה אתה באמת פוגע. מקובלת בקרבם נטיה למנצ'קיניזם, או מרדף אחר כישורים. 2 - שחקני אופרת הסבון חובבי הדיפ-רולפליי, שחקני יא-באבא / יא אבני. דף דמות ממוצע שלהם מתפרש על 4 עמודים (ואני מתכוון לתקציר כמובן). הדמויות שלהם לרוב רבות צדדי אישיות, הם מתכננים לעצמם אהבה נכזבת, איחוד משפחות ונמסיס אחד או שניים להתעמת איתם במהלך העלילה, ויש להם נטיה לאוטונומיות - הם יהנו גם במשחק גרוע, מסיבה הפשוטה שהם לא תמיד באמת קשורים למשחק, ויסתדרו יפה גם בלעדיו. 3 - חובבי המשימות הם קופצים על כל קווסט יותר מאשר על האוצרות שמובטחים בעדו, חורשים את המגרש לאורך ולרוחב, מכירים אישית כל חבן ועץ ברוב אזורי המשחקים בהם כבר היו, ומשתוקקים לקדם את העלילה, כפי שהם תופשים אותה. בין הקיצוניים שלהם - הדמות לפעמים היא תירוץ לבצע משימות, והנטיה שלה היא תירוץ לבצע משימות גם אם לא יתקבל בעדן תגמול הולם. 4 - נספחים תרבותיים של אוירה והחבר'ה הם התלהבו מהספר, מהמשחק-מחשב, או מהרעיון שהמשחק מבוסס עליו. הם אוהבים את החבר'ה. הם אוהבים את התחפושות, הם אפילו נהנים מגילום תפקידים, אבל בשבילם המשחק הוא לא חיוני: חיוני שיהיה חבר'ה, שתהייה אוירה, ושמי שהם הגיעו איתו יהנה. אגב, לא ניתן לחלק את השחקנים במדוייק לארבע, ולרוב השחקנים יש סוג שחקן ראשי, וסוג שחקן משני כך שמדובר למעשה בסדר עדיפות. אני שחקן אופרת סבון כסוג ראשי, שחקן אוירה וחברה כסוג משני, ואפילו מתפקד לפעמים כשחקן מאותגר-ספורטיבית. אבל זה אני
מה אתם?

dragongirlm

New member
הנה שלי...

אני קודם כל אוהבת את האוירה והחברה והתחפושות אחר כך את הקרבות..... אני גם אוהבת לשחק את התפקיד שלי אבל אני לא אוהבת לכתוב דף דמות....כלומר אני יכולה לחשוב על 100 אלף תכונות לדמות אבל אני פשוט לא מסוגלת להעביר אותם לדף....

sparrow_ml

New member
חלוקה נאה...

החלוקה בהחלט יפה, אך אני עדיין לא מצליח לשייך את עצמי לאף אחד מאלו, לא כראשי ולא כמישני. או שאולי אפשר להגיד שהם כולם אצלי במישני :) כשאני במשחק אני לרוב מוצא את עצמי כ"חובב המשימות" מחפש סיבה לצאת ולמצוא הרפתקאה לדמות. במשך כל הזמן גם מחפש דרך להיכנס לדמות כמו שצריך והזדמנויות לשחק אותה בצורה אוטנתית, מה שלצערי לא הולך לי כל כך... לא מצליח לעשות משחק דמות סביר מספיק לטעמי. עם זאת אני די מאמין שכל אחד שמגיע למשחקים יש לו מהסוג הרביעי, כי אחרי הכל, מה יותר נחמד מחבורה של אנשים מטורפים לחיוב, יער ואוירה שמחה שכזו?
ואחרון חביב.. "המאותר ספורטיבית". מתחיל קרב, אז מה נשב בחיבוק ידיים ונסתכל? מה פתאום!?!? נלך ונלחם,ננסה להראות את כישורינו עם כלי הנשק [החרב או הקשת] ולרוב ניפול למארב של יותר מאדם אחד וניפול אפיים ונלך "לארץ המתים" אבל למי איכפת? גם ככה נחזור אחרי כמה שעות :) ובקרב הצללחנו להנות מספיק, כמובן זה בתנאי שהמארב לא הגיע מוקדם מיד, שהקרב היה הוגן ושהספקנו לעשות משהו יעיל למען הקרב D-: ו... זהו, זה אני במשחקי תפקידים... דרור

למעלה