סקר קשה קשה !!!

ZeusMan

New member
סקר קשה קשה !!!

עלייכם לבחור אחד מבין השניים 1. קונשס/ניו רוטס Vs. פאונדיישן רוטס 2. התקווה 6 Vs. איאם 3. Jammin Vs. Buffalo Soldier 4. המזרח הרחוק Vs. דרום אמריקה 5. Get Up Stand Up Vs. Welcome To Jamrock

LIKUSH 1

New member
תשובות :) ../images/Emo192.gif

1. פאונדיישן רוטס 2. התקווה 6 3. Jammin 4. דרום אמריקה 5. Welcome To Jamrock

התשובות שלי..

1. קונשס/ניו רוטס Vs. פאונדיישן רוטס - גם וגם! 2. התקווה 6 Vs. איאם - התקווה יותר מקפיצים אותי! 3. Jammin Vs. Buffalo Soldier - נמאס משניהם!!!! עדיף ג'אמין! 4. המזרח הרחוק Vs. דרום אמריקה - המזרח הרחוק!! בעזרת השם בדצמבר! 5. Get Up Stand Up Vs. Welcome To Jamrock - כל דבר עדיף מאשר ג'אמרוק! הוא ניטחן כבר יותר משנה! ונמאס ממנו!!!!!!!
-כשף!

ZeusMan

New member
עברת על החוקים, עלייך לבחור אחד ../images/Emo13.gif

אין גם וגם רק אחד, שאלון קשה אין מה לעשות...

Chenipeper

New member
תשובות

1. פאונדיישן רוטס 2. איאם 3. Buffalo Soldier 4. המזרח הרחוק 5. Get Up Stand Up

:O

1. קונשס/ניו רוטס Vs. פאונדיישן רוטס- תלוי. 2. התקווה 6 Vs. איאם- קשהההה ;[ 3. Jammin Vs. Buffalo Soldier- ג'אמין. 4. המזרח הרחוק Vs. דרום אמריקה- המזרח הרחוק. 5. Get Up Stand Up Vs. Welcome To Jamrock- וולקאמ טו ג'אמרוק.

S t o l a

New member
ערב טוב.

פאונדיישן רוטס התקוה אשששששששששש Jammin .. כי באפלו משעמם אותי... המזרח הרחוק אללה ג'אמרוקקקקקק... אחד השורפים... ובכלל הרידים שלו מוצלח! עם כל מה שיושב עליו!

FreestyleBoy

New member
גם אני פה

1. קונשס/ניו רוטס Vs. פאונדיישן רוטס פאונדיישן רוטס! 2. התקווה 6 Vs. איאם התקווה הטובה! 3.Jammin Vs. Buffalo Soldier ג'אמין 4. המזרח הרחוק Vs. דרום אמריקה המזרח.. 5. Get Up Stand Up Vs. Welcome To Jamrock שאלה קשה...מצד אחד גט אפ סטאנד אפ זכה להצלחה ענקית בזמנו... הייתי הולך עליו

MC SammY

New member
../images/Emo3.gif

1. קונשס/ניו רוטס (חוץ מבוב אני לא כלכך שומעת פאונדיישן) 2. התקווה 6 3. Buffalo Soldier 4. דרום אמריקה 5. Welcome To Jamrock

mr dude101

New member
מה ההבדל בין קונשס לניו רוטס?

1. קונשס או ניו רוטס... לויודע מה ההבדל 2. התקווה 6 3. jammin 4. המזרח הרחוק 5. welcome to jamrock

ZeusMan

New member
אין הבדל, לכן זה באותה קטגוריה...

יש כאלו שקוראים לסגנון הזה ניו רוטס, כי זה מוזיקת רוטס חדשה, ויש שקוראים לסגנון הזה קונשס שפירושו, מכוון, מודע...

kacha

New member
גםאני

1. אין לי דיעה. לא בקטע. 2. התקווה 6. 3. בפאלו סולג'ר. 4. דרום אמריקה! 5. גט אפ סטנד אפ....יעני... :)

טובא

New member
התשובות שלי

1) קונשס\ניו רוטס 2) המון כבוד לתקווה 6 אחלה להקה עם חומרים ממש טובים(וספיישלים שורפים עוד יותר
אבל הבחירה שלי כאן היא להקת איאם!!! 3)JAMMIN 4)דרום אמריקה(בלי להתבלבל בכלל) 5)WELCOM TO JAMROCK

Jah 3

New member
ריבת חלב

1. פאונדיישן רוטס לורידים... 2. התקווה 6 ובגדול 3. were jamming 4.דרום אמריקה.... 5. GET UP STAND UP, DONT GIVE YAR RIGHTS

JamicaniT

New member
תשובות :)

1. קונשס/ניו רוטס. 2. התקווה 6. 3. Jammin. 4. דרום אמריקה. 5. Welcome To Jamrock. [למרות שהיה קשה לבחור ..]

Dtiup

New member
התשובות שלי

1. פאונדיישן רוטס 2. לא שמוע כמעט ישראלי פרט להופעות ועדיין לא יצא לי להיות בהופעות שלהם.. אם כבר אז פאנסט או תומר יוסף=) 3. Jammin 4. דרום אמריקה 5. Get Up Stand Up

טוב...

אמ.... קשה..... 1. ניו רוטס 2. התקווה 6 למרות שהילדות שהיו עם איאם בבומבמלה ממש חמודות... 3. Jammin 4. בטח דרום אמריקה 5. Get Up Stand Up :]

...

. קונשס/ניו רוטס Vs. פאונדיישן רוטס פאונדיישן 2. התקווה 6 Vs. איאם לא יודע 3. Jammin Vs. Buffalo Soldier בופאלו סולדייר שכמוני 4. המזרח הרחוק Vs. דרום אמריקה יפן 5. Get Up Stand Up Vs. Welcome To Jamrock לא יודע

למעלה