סקר

סקר ../images/Emo72.gif

לכולנו יוצא לבלות בפאב... איזו בירה תשתו בפאב? באיזו כמות? כשאתם בבית, איזו בירה תעדיפו? מה הולך טוב עם הבירה?(חוץ משניצלונים בבירה)

המממ...

חייבת להודות שתמיד אעדיף סמירנוף על בירה.. לא אוהבת,לא טעים לי.אבל אם אין ברירה,מעדיפה קלסברג. אגב,בירה שחורה זה ה-דבר! מה הולך טוב עם בירה? ז י ת י ם! לא ביגלה,לא חטיפים,לא בוטנים! רק זיתים ירוקים.

pain is MY love

New member
מה סמירנוף??

את מדבר על הסמירנוף אייס שזה כמו בריזר או על וודקה סמירנוף? כי אני לא סובלת את הוודקה הזאת! היא עושה לי כאבי ראש איומים והיא בכלל נראית לי זולה כזאת... תמיד כשאני מברמנת במסיבות אני שותה אותה ומוצאת את עצמי מצטערת על זה מהר מאוד... אם כבר וודקה אז אני אשמת פינלנדיה/אבסולוט אבל כשאני באמת באמת מתפנקת אז לג'נד אוף קרמלין קניתי לאבא שלי מתנה ואשכרה ישבתי איתו כמו "הכבדים" והרמנו צ'ייסרים בארוחה משפחתית אני יודעת שכל אבא אוקראיני היה מתגאה בי עכשיו

זאת זבלה של וודקה!

אני מאלו שמעדיפים אבסולוט, בכל מקרה תמיד יש בקבוק ואן-גוך במקפיא.

pain is MY love

New member
סמירנוף אייס זה טעים

אבל זה בערך כמו לשתות מיץ פטל טעים
דיברנו על אלכוהול אמיתי!!!

pain is MY love

New member
יוצאים יוצאים לבלות בפאב

ביום רביעי הייתי בערב קבועים בפאב שלנו כן אני מהקבועים
שתית 2 חצאים של הייניקן 2 צ'ייסרים של בלנטיינס 2 צ'ייסרים של פיג'לינג צ'ייסר לימונצ'לו ועוד צ'ייסר לא ברור שהברמן מזג כי הוא רצה להרוג את כולנו היה כיף
בדרך כלל אני שותה פחות מסתפקת בשתי בירות ו-2 צ'ייסרים זה היה לילה מיוחד חחחח אני לא כזה חובבת אוכל עם השתיה שלי אני עושה הפרדה אל באמת כמו שמורן אמרה אם כבר אז זיתים! או חמוצי הבית שמכינים אצלנו בפאב
קיצר מה, יצאתי אלכוהוליסטית???

עונה

אוהב ויינשטפן, לפעמים מגוון...אתמול הוספנו צ'ייסרים של וויסקי. בביתת אני רק עם גולדסטאר. ליד הולך הכל! העיקר שתהיה בירה.

עונה

אישית לא ממש מת על בירות אבל אם כבר זה הבירות שלנו טובורג,או קרלסברג אם העדפה לטובורג. כשיוצא אז שותה וודקה גריי גוס שזו הוודקה הכי טובה בעצם.ואנחנו גם מייבאים אותה בין השאר. אוהב לשתות ג'ימסון בצ'יסרים כמובן.שקדים מלוחים הולכים טוב עם הבירה וכמובן שניצלונים כמו שעושים בדאבלין בהרצליה שהם מעולים.אם שותה בירה בפאב זה יכול להיות מקסימום שלושה בקבוקים לא שותה מחבית כי יודע בדיוק מה יש בפנים. אבל כמו שאמרתי מעדיף אלכוהול איכותי ולא בירות.

pain is MY love

New member
זאת בירה של סטלנים

כל סטלני העולם התאגדו והתחילו לרכוש את הבירה הזאת בחיי!

../images/Emo72.gif

בפאב טובורג או הייניקן אבל הקטע לשתות אותם לא בפאב אלא בצהריים כשחם בחוץ. מקובל במרבית המדינות בעולם ברמה כזאת או אחרת בבית מעדיף בירה מקורית שלי שזה בעצם תרכיז תפוחים עם מי סודה. התחלי כתחליף לקולה אבל זה כמו מרקם של בירה. מומלץ

למעלה