סקר...

Tricky1

New member
סקר...

כמה זמן חיכיתי לפורום והנה הוא הגיע...אז כמובן מזל טוב! ואין כמו לפתוח פורום בסקר, שלפי דעתי מאוד מתבקש: איזו דמות אתם הכי אוהבים בסדרה?ולמה? אני אתחיל: א-מ-ט (אלא מי?)...אני לא בדיוק יכולה להסביר למה, כי אם אני אגיד שהוא נורא חמוד ופשוש, אתם בטח תגידו שזו לא סיבה מספיק טובה או משהו בסגנון... דרך אגב: אמרו לי שהוא (פיטר פייג´) השחקן היחיד שהומו (תתקנו אותי אם אני טועה)... ת´אמת, אני חייבת להודות שאני אוהבת את השחקן (לא את הדמות) שמשחק את בראיין (גייל הרולד), בגלל הסיבה הכי שטחית שיש- הוא פשוט מאוד יפה! (גם האל ספרקס (מייקל) חמוד). נ.ב.: ברחוב שינקין בת"א תלויים המון פוסטרים ויש הרבה הזמנות למסיבה של זמרת ששרה בסדרה, אבל זאת לא הנקודה...על הפוסטרים וההזמנות יש תמונות של כל השחקנים בסדרה!!!אז רוצו לקחת! PEACE

אוקיי התשובות שלי.....

אמט! למה? סיבות שיטחיות... לא יודעת..... לא סיבה ממש ממוקדת... אני פשוט אוהבת את הדמות הזאת.. ואת השחקן שמשחק אותו

Giraffe

New member
אני הכי אוהב את ג´סטין

דבר ראשון, גם השחקן שמשחק את ג´סטין, רנדי האריסון הוא הומו גם במציאות, הוא ופיטר הם השחקנים היחידים שם שהומואים גם במציאות. דבר שני, אני הכי אוהב את ג´סטין, גם אני לא יודע ממש להסביר, אולי אני מזדהה איתו או משהו, אבל הוא הכי שווה שם, ואני הכי אוהב אותו. דרך אגב, תתחדשו על הפורום (או יותר נכון תתחדש שרימפי), בהצלחה לפורום, אני ישתדל לכתוב בו גם דברים, אבל אני כזה לא כותב הרבה, אני בעיקר קורא.

זאת שאלה קשה...

אני חושבת שאני הכי אוהבת את ג´סטין בגלל שהוא כזה חמוד! ויש לו עיניים וחיוך מדהימים והוא גם הכי צעיר שם וזה גורם לי להזדהות איתו...אל תשאלו אותי למה...והוא גם מצייר...
אבל אני אוהבת גם את בריאן כי הוא נראה מדהים וגם יש לו משפטים נורא מצחיקים! אני אוהבת ששניהם בביחד! ח-מ-ו-ד-י-ם!!!!! ואני גם אוהבת את אמט וטד הם כאלה מצחיקים ביחד! וגם את לינדסי ומלאני במיוחד את הקטעים עם בריאן!!! וגם את דבי היא כזאת חמודה והיא גם הורגת אותי מצחוק!!! וגם בעונה השנייה אני מתחילה לחבב גם את מייקי... אבל עדיין אני לא מתה עליו! והמסקנה היא : שאני אוהבת את כולם ואני לא יכולה לבחור!!! (אולי את ג´סטין הכי...לא יודעת...)

האמת...

שגם אני ככה... אני אוהבת את כולם.. אבל יותר מתחברת למייק ולאמט.. יותר מתחברת לדמות ולשחקן... יש בהם משהו שגורם לזה...

אני17

New member
אני הכי אוהבת

את כ-ו-ל-ם, כולם שם חמודים ומצחיקים!! אבל הכי הכי הכי אני אוהבת את בריאן הוא כזה מושלם וחמוד ונכון שלפעמים הוא מניאק אבל בכל זאת הוא הכי חמוד!!! אבל חוץ ממנו את כולם אני אוהבת באותו מקום אין מישהו שאני שונאת או משהו כזה.... בריאן וגסטין לנ-צ-ח

זה באמ(ט)ת קשה....

כי כולם שם כאלה חמודים... (נו טוב, רובם) מייקל מדהים! יש לו פרצוף מתוק כזה... לא יודעת וגם דבי ממש חמודה... ובריאן חתיך... הוא גם מדהים!!! ואמט ממש חמוד!! וגם מצחיק! לא יכולה לבחור... יש שם יותר מדי חמודים...

לירונדה

New member
וואי!!!

וואי, אני מגלה אנשים כמוני! שאוהבים את אמט!!! אני מתה על אמט! יש לו דמות פשוט מתוקה חבל"ז! מה לעשות ,הסגנון שלי זה כמה שיותר קוויר יותר טוב... הקיצ קיצ, אמט האהוב עליי וגם השחקן מעולה לדעתי. ובנוסף, עד כמה שאמט מתלהב והכל הוא תמיד יכול לתת את העצה הכי טובה בזמן הכי מתאים גם אם לא מבקשים ממנו כל כך. ומשום מה תמיד מקשיבים לו...

casperit

New member
אמממ

אני נורא אוהבת את ברייאן כי הוא מגניב כזה... הוא סנוב חתיך,לא יודעת אוהבת אותו:) מייקל מתוק כזה, ג´סטין חמוד... את השאר אני פחות אוהבת... יעל

casperit

New member
אני לא אוהבת את אמט...

אני חושבת שעשו אותו כדי שיהיה הומו אחד לפי הטייפ נשי כזה... לא אוהבת את זה! בגלל הפך אני נורא אוהבת את הסדרה שהם לא כאלו נשיים כמו בסדרות אחרות שמציגות הומואים... ברייאן... יעל

אני17

New member
גם אני חושבת כמוך...

אמט ממש ממש חמוד!!!! והוא ממש מוסיף ה-מ-ו-ן לסידרה

casperit

New member
אני לא אוהבת את הסטיראוטיפ הזה...

מה קרה למילה סטריאוטיפ בנושא? אממ... טוב... אני אשאר עם האחרים! יעל

סטריאוטיפ?!? ../images/Emo4.gif

(סתם לא היה לי נושא!
) בכל מקרה, אולי הוא סטריאוטיפ, אבל יש גם הומואים כאלה! ואם מראים הומואים "סטרייטים" אז צריך גם אחד מתוך ה 6 (אולי יותר...
) גם הומו טוב אחד!

casperit

New member
ברור שיש הומואים כאלו..

אבל בכל הסדרות כשמראים בחור שהוא נשי כזה אז הוא ישר הומו וזה נמאס כבר... הומואים סטרייטים הם גם הומואים הומואים כי הם...הומואים... יעל

קו המחשבה שלך לא ברור לי... ../images/Emo4.gif

אבל מה נמאס בזה?!? איפה יש הומו נשי בסדרה מפורסמת? ואמט הוא מיוחד!
(ובלי קשר, הפאואר פאף שולטות!
באבלס לשלטון!!!)

למעלה