סקר....

סקר....

[ולא מהסוג המעצבן.] מהו הפריט הכי מעניין של יו2 שיש לכם? לי יש סינגל ויניל (תקליט 12 אינץ´) של Desire. יש לי גם טונות של סינגלים אחרים על דיסקים. הכי מגניב מהם הוא סינגל של Please, בהופעה חיה מתוך Popmart ברוטרדם (הולנד), עם ביצועים מדהימים ל-Where the Streets, With or Without You ועוד שיר ששכחתי.

אממ

יש לי.. בעצם אין לי שום דבר מעניין שלהם!
*מתחבאת בפינה*

bonowoman

New member
יש בטאואר רקורדס

תקליט של All that you can´t leavge behind זה פשוט מדהימ ואני מה זה רוצה את זה! אבל זה עולה המונ

bonowoman

New member
יש לי

bootleg של הופעה ברוטרדמ נראה לי ועוד אחד מאותו סידרה נראה לי בשיקגו, אני אבדוק ויודע לכמ! אבל אינ לי שומ דבר מאגניב מקורי): רגע בעצמ יש לי מקורי את הסינגל של יומ יפה עמ summer rain ו-allways המדהימימ!

kuziel

New member
המממ....

לי יש את הכרטיס של ההופעה מהארץ שהייתי בה והוא ממוסגר ותלוי לי בחדר פלוס בוטלג של ההופעה בארץ שהשגתי לא מזמן ועשה אותי מאושר פלוס הרבה סינגלים ובוטלגים

bonowoman

New member
איזה כיפ לכ!

מה לא הייתי עושה כדי להיות בהופעה שלהמ:)

צרצ

New member
המממממ

1)לי יש שלושה דיסקים של סיבוב ההפעות של יו טו בזורופה 2) כמובן ובטח לכולם יש את הסרט על רטל אנד הום. ומי שלא יודע זו סרט המתעד את בניית האלבום וזה פשוט סרט מדהים..... חובה לכל מעריץ של הלהקה 3) ואיך לא החולצה של בונו חולצה כל כך יפה שלא נראה לי שיש הרבה כמוהה..... 4) והקסטה הראשונה ששמעתי שלי יו טו ואיזה אלבום אתם כבר יודעים....

Yuvalkosh

New member
ממ... לי יש את הכרטיס מההופעה..

וחוברת מגניבה כזאת שמכרו שם (בצבע כסף למי שזוכר). וכשפותחים את האמצע של החוברת אז u2 כזה קופצים החוצה.. אין לי כוח להסביר :)

Tabasco

New member
הממממ... ../images/Emo108.gif

יש לי חולצה של פופמארט שכבר מרוב שאני לובשת אותה היא נראת כמו סמרטוט, וגם יש לי פוסטר בד של העטיפה של Rattle and hum. תליתי את זה על החלון שלי ובגלל שזה שחור לבן, השחור חוסם את האור והלבן מכניס אותו- וזה נורא יפה כי זה כאילו הפרוז´קטור שבונו מכוון אשכרה מוציא אור.

צרצ

New member
ואאאלה

ואללה גם לי היה את הפוסטר מהבד אני לא זוכר מה עשיתי איתו אני זוכר שכל מי שנכנס לחדר שלי כשהוא היה תלוי התפלא מהיופי ( וזה אחרי התקופה שהיתי תולה פוסטרים של בחורות ערומות)

למעלה