סקר

ZeusMan

New member
סקר

זה ידוע שרגאיי שר לנו על ויברציות חיוביות ואופטימיות. הנושא הכללי שאני רוצה לדון עליו הוא : האם אצלכם זה זורם בדם או מובא אך ורק כהמלצה... ועכשיו לשאלות : 1. א. האם אתם מפחדים ממחלות ומהמוות כשמופיעים חשדות לכך ? ב. האם אתם מוצאים את עצמכם תוהים על הנקודה אפילו שאין סימנים ? 2. האם עוברות אצלכם מחשבות רעות על קרוביכם (למשל על ההורים) ?
3. א. האם כשאתם חשים בויברציות שליליות אתם משתמשים ברגאיי שיעזור ? ב. האם זה עוזר ? 4. האם אתם מוצאים את עצמכם מקללים ומגנים את הדת המוסלמית בכללותה לאחר פיגוע או בכלל ? 5. א. מי מכם מאמין במשפטים "מחשבה חיובית תנצח הכל" "הכל לטובה" וכו... ב. האם אתם מצליחים לחיות לפי המשפט ? 6. מי מכם מאמין שיש עולם לאחר העולם הזה ? 7. מי מכם מאמין באלוהים ? 8. מי מכם מחשיב את עצמו כאדם אופטימי ? 9. עד איזה גיל אתם חושבים שתחיו ? 10. מי מכם אכל כאפה מהשאלון ? (-: בהצלחה

אממ..ממ.. תשובות שלי.. ../images/Emo9.gif

1. א. האם אתם מפחדים ממחלות ומהמוות כשמופיעים חשדות לכך ? בטח!! אחושרמוטה אני מכניסה את עצמי לסרטים.. ב. האם אתם מוצאים את עצמכם תוהים על הנקודה אפילו שאין סימנים ? כמעט ולא, אולי כשחלילה קורה משהו לקרוב/מכר. 2. האם עוברות אצלכם מחשבות רעות על קרוביכם (למשל על ההורים) ? רעות יאנו מוות וכאלה!??! כן
בדרך כלל כשאדם מהמשפחה או מהמעגל חברים/שכנים הולך לעולמו- שלא נדע, זה גורם לי לסרטים רעים ומחשבות רעות
3. א. האם כשאתם חשים בויברציות שליליות אתם משתמשים ברגאיי שיעזור ? כן, בעיקר את אלה שאני אוהבת ויודעת שעושים לי טוב בלב. ב. האם זה עוזר ? כן- מאוד!! 4. האם אתם מוצאים את עצמכם מקללים ומגנים את הדת המוסלמית בכללותה לאחר פיגוע או בכלל ? אני מתבאסת להגיד, אבל כן.. במיוחד כי אצלנו במשפחה זה רגיש העניין- אני גיזענית קיצונית בעניין הזה!! תמיד הייתי אומרת שלא כולם אשמים.. אבל הנבלות האלה הרגו, הורגים ויהרגו לנו את האחים!! וגרמו הרבה צער. מהרגע שזה הגיע לרמה אישית אני דוגלת במשפט 'ערבי טוב זה ערבי מת!!' 5. א. מי מכם מאמין במשפטים "מחשבה חיובית תנצח הכל" "הכל לטובה" וכו... אני!! מאוד!! סתם דוגמא.. לפני חודש הייתי אמורה לעבור ניתוח קטנטן 'פשוט', פחדתי כל כך.. הכנסתי את עצמי לסרטים רעים- עד שניערתי את עצמי- ואמרתי- "בואנה.. 80% מהמחלות שלנו הן בראש.. עשיתי מקלחת טובה, אכלתי טוב, קמתי מהמיטה וחשבתי רק חיובי, ושתכף הכל עובר-" וואלה אנ'לא מזיינת בשכל, הכל היה ועדיין בסדר- גם בלי הניתוח!! ב. האם אתם מצליחים לחיות לפי המשפט ? אני משתדלת, לרוב כן- תמיד אני חיובית.. ואומרת 'טוב, הכל לטובה' 'זה לא סתם קרה' וכו'.. (אולי גם כי באתי ממשפחה דתית). 6. מי מכם מאמין שיש עולם לאחר העולם הזה ? אממ.. בטוח יש אבל לא מתעמקת בזה יותר מדיי.. 7. מי מכם מאמין באלוהים ? אני
נראה לי.. יאנו אני חילונית מבית דתי אז כולי בלבלות =/ 8. מי מכם מחשיב את עצמו כאדם אופטימי ? אני מאוד מאוד אופטימית!! גם כשהכל שחור- או שאני סאטלה מדי ולהכיר בעובדות (= 9. עד איזה גיל אתם חושבים שתחיו ? נראה לי אני אחיה הרבה, כי אני מאמינה באסטרולוגיה- וקו החיים שלי לא קצר.. אבל לכו תדעו החיים מלאים הפתעות!! תמיד תתנהגו יאנו אין מחר.. 10. מי מכם אכל כאפה מהשאלון ? כאפה?!?! חהחה כולי סימנים כחולים מהשאלון!!!!!!! חהחה סתם.. סבבה.. האמתי ניער אותי השאלון הזה על הבוקר ככה
תודה שיהיה יום נעים ומהנה ומלא מחשבות חיוביות!!!!!!
-כשף!

*אאנדרומה=כשף יצחקי!! ../images/Emo9.gif

השתמשתי בטעות בניק של אחותי.. ושמתי לב רק כששלחתי ת'הודעה

fleaboy

New member
אחלה שאלון... תשובות:

1. א. האם אתם מפחדים ממחלות ומהמוות כשמופיעים חשדות לכך ? לא כלכך. אני מסתכל על המחלות ועל המוות כעל חלק בלתי נפרד מהחיים. ומקבל את זה בידיוק כמו שאני מקבל את הדברים הטובים. זה לפעמים הדרך של הטבע להראות שצריך להוריד הילוך, לתת עוד מילה טובה לאל, ולהמשיך בחיים. ב. האם אתם מוצאים את עצמכם תוהים על הנקודה אפילו שאין סימנים ? בטח. זה מין נושא שכל הזמן עולה מחדש ותמיד מוכיח את עצמו כנכון בשבילי 2. האם עוברות אצלכם מחשבות רעות על קרוביכם (למשל על ההורים) ? לא 3. א. האם כשאתם חשים בויברציות שליליות אתם משתמשים ברגאיי שיעזור ? כשיש ויברציות שליליות בד"כ אני משתמש במוזיקה כדי להוציא אותן. לא תמיד זה הרגאיי, אבל הרבה פעמים כן. ב. האם זה עוזר ? בד"כ כן 4. האם אתם מוצאים את עצמכם מקללים ומגנים את הדת המוסלמית בכללותה לאחר פיגוע או בכלל ? לא. זו לא אשמתה של הדת, זה אשמתם של אנשים מסויימים שמפרשים אותה בצורות שליליות. מה שכן אני חושב שאם אנשים יבינו שהמטרה באמונה זה הקדושה, ולא הדת, ושצריך למחוק את כל הדתות, זה יצור מצב הרבה יותר טוב בעולם. 5. א. מי מכם מאמין במשפטים "מחשבה חיובית תנצח הכל" "הכל לטובה" וכו... אני חי אותם. ב. האם אתם מצליחים לחיות לפי המשפט ? כן. לפעמים יש וייבים שליליים שמפריעים, אבל בגדול זה עובד. 6. מי מכם מאמין שיש עולם לאחר העולם הזה ? לא אני 7. מי מכם מאמין באלוהים ? אני 8. מי מכם מחשיב את עצמו כאדם אופטימי ? אני 9. עד איזה גיל אתם חושבים שתחיו ? לעד. אנשים לא מתים 10. מי מכם אכל כאפה מהשאלון ? (-: דווקא אחלה שאלון... וריספקט על ההשקעה בפורום

MC SammY

New member
../images/Emo24.gif

1. א. האם אתם מפחדים ממחלות ומהמוות כשמופיעים חשדות לכך ? א. די מפחדת, כן. ב. האם אתם מוצאים את עצמכם תוהים על הנקודה אפילו שאין סימנים ? לא הבנתי ת'שאלה.
2. האם עוברות אצלכם מחשבות רעות על קרוביכם (למשל על ההורים) ? איזה סוג מחשבות? 3. א. האם כשאתם חשים בויברציות שליליות אתם משתמשים ברגאיי שיעזור ? ב. האם זה עוזר ? כן, לפעמים אני שומעת רגאיי כשפשוט נמאס לי מחרא שקורה לי וכאלה. ולפעמים זה גם עוזר
4. האם אתם מוצאים את עצמכם מקללים ומגנים את הדת המוסלמית בכללותה לאחר פיגוע או בכלל ? לא...אין לי שומדבר נגד מוסלמים ככלל. יש לי ידיד ערבי
5. א. מי מכם מאמין במשפטים "מחשבה חיובית תנצח הכל" "הכל לטובה" וכו... ב. האם אתם מצליחים לחיות לפי המשפט ? אני מאמינה במשפטים האלה, רק שלפעמים שוכחת לפעול על פיהם...בד"כ בדיעבד אני נזכרת בהם
6. מי מכם מאמין שיש עולם לאחר העולם הזה ? אני מאמינה. 7. מי מכם מאמין באלוהים ? מאמינה מאמינה
8. מי מכם מחשיב את עצמו כאדם אופטימי ? לא יודעת עד כמה אני אופטימית, אבל אני לא פסימית בטוח. 9. עד איזה גיל אתם חושבים שתחיו ? עד הגיל שירצה אלוהים. 10. מי מכם אכל כאפה מהשאלון ? (-: אתה?

טובא

New member
התשובות שלי

1א)לא! 1ב)ושוב לא 2לא 3א)כןאבל לא רק, אני משתמש ברגאיי בכול מצב רוח שהוא 3ב)כן תמיד! 4)את הדת המוסלמית בכללותה? לא! מה הגזענות הזאת? יש להסתכל על כל מפגע כאינדיבידואל-את אירגוני הטרור?כן! את הדת?לא! 5א)משפטים כמו "מחשבה חיובית תנצח" ו"הכול לטובה"(ואני כברסלב לשעבר יוסיף גם את המשפט"אין שום יאוש בעולם כלל) בדרך כלל מוכיחים את עצמם ברגע האמת ותמיד עובדים 5ב)נו..ברור שכן. 6זאת שאלה שהיחידים שיכולים לתת לנו תשובה עליה כבר לא יכולים לתת לנו תשובה אני חושב שיש המשך לנשמה לאחר המוות הגשמי של הגוף 7 אני מאמין שיש 8אופטימיות היא ללא ספק אחת התכונות הבולטות אצלי 9לא יודע והאמת אני גם לא רוצה לדעת 10 אחלה שאלון אחי! כבוד

אוז בת

New member
תשובות שלי<====

. א. האם אתם מפחדים ממחלות ומהמוות כשמופיעים חשדות לכך ? ממחלות כן מוות לא ב. האם אתם מוצאים את עצמכם תוהים על הנקודה אפילו שאין סימנים ? איזו נקודה? כאילו מחלה או מוות? לפעמים כן בלי סימנים אני חושבת על כך 2. האם עוברות אצלכם מחשבות רעות על קרוביכם (למשל על ההורים) ? כן 3. א. האם כשאתם חשים בויברציות שליליות אתם משתמשים ברגאיי שיעזור ? כן ברגאיי בבלוז ברוק קלאסי פסיכודלאי בכל זוג מוזיקה שאני אוהבת...זה עוזר מוזיקה בעלת כח אדיר ב. האם זה עוזר ? כן 4. האם אתם מוצאים את עצמכם מקללים ומגנים את הדת המוסלמית בכללותה לאחר פיגוע או בכלל ? כן לצערי כן ...מכעס 5. א. מי מכם מאמין במשפטים "מחשבה חיובית תנצח הכל" "הכל לטובה" וכו... אני מאמינה ב. האם אתם מצליחים לחיות לפי המשפט ? לא תמיד הלוואי עליי וכן 6. מי מכם מאמין שיש עולם לאחר העולם הזה ? אני מאמינה 7. מי מכם מאמין באלוהים ? אני מאמינה 8. מי מכם מחשיב את עצמו כאדם אופטימי ? זה תלוי במצבי רוח שלי 9. עד איזה גיל אתם חושבים שתחיו ? 30+ ואם אני אעבור את 30+ אז עד 70+ 10. מי מכם אכל כאפה מהשאלון ? (-: לא אני בהצלחה תודה :)

JamicaniT

New member
...

א. האם אתם מפחדים ממחלות ומהמוות כשמופיעים חשדות לכך ? לא בהיסטריה, חושבת לפעמים. ב. האם אתם מוצאים את עצמכם תוהים על הנקודה אפילו שאין סימנים ? לא. 2. האם עוברות אצלכם מחשבות רעות על קרוביכם (למשל על ההורים) ? לא. 3. א. האם כשאתם חשים בויברציות שליליות אתם משתמשים ברגאיי שיעזור ? אם אפשר למה לא .. ב. האם זה עוזר ? רגאיי תמיד עוזר. 4. האם אתם מוצאים את עצמכם מקללים ומגנים את הדת המוסלמית בכללותה לאחר פיגוע או בכלל ? לא. 5. א. מי מכם מאמין במשפטים "מחשבה חיובית תנצח הכל" "הכל לטובה" וכו... מאמינה וחיה לפיהם. ב. האם אתם מצליחים לחיות לפי המשפט ? יאפ. 6. מי מכם מאמין שיש עולם לאחר העולם הזה ? מאמינה. 7. מי מכם מאמין באלוהים ? מאמינה באחד. 8. מי מכם מחשיב את עצמו כאדם אופטימי ? מאוד אופטימית. 9. עד איזה גיל אתם חושבים שתחיו ? לוידעת .. 10. מי מכם אכל כאפה מהשאלון ? אוהו, לפאנים.

התשובות שלי:

1. א. אין לי בעיה עם מחלות כי זה גימלים. בקשר למוות זה כבר דבר אחר, כי אז אני לא אראה את חברה שלי ויביאו לכאן מישהו שינהל במקומי וזה לא מתאים לי בכלל... ב. לא הבנתי על איזה נקודה אתה מדבר אחי. 2. מן הסתם. 3. א. בטח. ב. בטח, רגאיי זו תרופה בדוקה! 4. לפעמים כן, כי הרבה זרמים באיסלם לא רואים ערך בקדושת החיים, ואני דווקא כן רואה בחיים ערך... 5. א. אני כן. ב. כרגע זה קצת קשה כי אני בתקופת יובש של שלוש שנים... 6. יש יש. 7. אני. 8. ". 9. עד הגיל שאני אמות נראה לי... 10. לקח לי זמן להבין את הקשר שלו לפורום אז אני.

טובא

New member
יאללה גיל...

"אין לי בעיה עם מחלות כי זה גימלים"?...פשש איזה חייל נהיית..

.. :)

1.א. כן. ב. גם כן. [אני הבנתי ואתם לא
נראה לי לפחות.
] 2. כן ברור. 3. א. לפעמים.. ב. לפעמים
4. ממש ממש לא. 5. א. לפעמים כן ולפעמים לא. יש לי פיצול אישיות
ב. וואו לא לעיתים קרובות כמו שהייתי רוצה. 6. לא אני. 7. לא אני. 8. הו. לא מגדירה את עצמי לא כאופטימית ולא כפסימית. 9. אינלימושג. 10.

עונה

. א. האם אתם מפחדים ממחלות ומהמוות כשמופיעים חשדות לכך ? כן ב. האם אתם מוצאים את עצמכם תוהים על הנקודה אפילו שאין סימנים ?לא 2. האם עוברות אצלכם מחשבות רעות על קרוביכם (למשל על ההורים) ? כן 3. א. האם כשאתם חשים בויברציות שליליות אתם משתמשים ברגאיי שיעזור ? לא ב. האם זה עוזר ? 4. האם אתם מוצאים את עצמכם מקללים ומגנים את הדת המוסלמית בכללותה לאחר פיגוע או בכלל ? 5כן . א. מי מכם מאמין במשפטים "מחשבה חיובית תנצח הכל" "הכל לטובה" וכו... לא אני ב. האם אתם מצליחים לחיות לפי המשפט ? לא 6. מי מכם מאמין שיש עולם לאחר העולם הזה ?לא יודעת 7. מי מכם מאמין באלוהים ? לא יודעת 8. מי מכם מחשיב את עצמו כאדם אופטימי ?לא אני זה בטוח 9. עד איזה גיל אתם חושבים שתחיו ?80

../images/Emo121.gif:]

. א. האם אתם מפחדים ממחלות ומהמוות כשמופיעים חשדות לכך ? מממ האמת שפעם כמעט נחנקתי, אפילו פעמיים וחשבתי שמוות תהיה אופציה אבל לא זכור לי שפחדתי מזה כל כך. ב. האם אתם מוצאים את עצמכם תוהים על הנקודה אפילו שאין סימנים ? כן 2. האם עוברות אצלכם מחשבות רעות על קרוביכם (למשל על ההורים) ? לפעמים, משתדל שלא 3. א. האם כשאתם חשים בויברציות שליליות אתם משתמשים ברגאיי שיעזור? לאו דווקא, כל מוזיקה שמתאימה לי ב. האם זה עוזר ? כן 4. האם אתם מוצאים את עצמכם מקללים ומגנים את הדת המוסלמית בכללותה לאחר פיגוע או בכלל? לא 5. א. מי מכם מאמין במשפטים "מחשבה חיובית תנצח הכל" "הכל לטובה" וכו... מאמין:] הכל בראש שלנו ב. האם אתם מצליחים לחיות לפי המשפט? משתדלים, בזמן האחרון מצליח יותר ומחייך הרבה
6. מי מכם מאמין שיש עולם לאחר העולם הזה ?יש מצב 7. מי מכם מאמין באלוהים?
8. מי מכם מחשיב את עצמו כאדם אופטימי? אני 9. עד איזה גיל אתם חושבים שתחיו? רק אלוהים יודע 10. מי מכם אכל כאפה מהשאלון ? (-: לא דע

למעלה