סרטה של מירב בטיטו נא להנהג בהתאם

אקרובט2

New member
סרטה של מירב בטיטו נא להנהג בהתאם

אמנם הוא עוסק באח הגדול אולם יש בו תובנות הנותנות הסבר מדוע אנו צופים בתכניות ריאליטי כגון אלה ומה גורם לנו להזדהות עם דמות זו או אחרת. ובכלל הזדמנות לראות שוב את שפרה אלין ואלירז שאהובים עלי מאוד. http://www.mako.co.il/mako-vod-keshet/big_brother-s4/VOD-63a1982cd156431006.htm

נטע20111

New member
לאקרובט ,

במקרה , צפיתי בזמן אמת בסרטה של מירב בטיטו. והתובנה שלה הובהרה בפורום , כבר בעבר , כל אחד מתחבר לדמות בריאליטי או לדמויות מטעמיו הוא. והטעמים כל כל מגוונים , נחמה ( דוג' הילד שהתייתם מאימו) , תכונות בדמות שהיית רוצה/שואף שיהיו , תכונות שאתה מזהה בעצמך ומאמין שהם יסוד הכרחי בכל אדם , ועוד.... למשל כשאני בודקת את עצמי מול דניאל ואיתן ומול ליהי, ענת , איילת ,עדי ולינוי מאד ברור מה הקסם שמצאתי בכל אחד ואחת. אחד הדברים הבסיסיים אמינות, כנות , התנהלות תרבותית וטבעית . כולם נמנעו מקנוניות ורכילות במובן השלילי של הדבר. כמובן , שלכל דמות יש את המטען המייחד והנוסף , שהייתי מוכנה לאמץ וליישם חלקים מסויימים. וכן - גם אני אהבתי את שפרה , את אלין ואת אלירז. אגב- מירב בטיטו לא היתה " כוס התה שלי" , ובעונה הספציפית הזאת עם , עם כל הבעייתיות בהתנהלותה פרידה היתה הפייבוריטית שלי. נכון לרגע זה , אני עדיין לא מאמינה אם תהיה לי יכולת נפשית להכנס שוב לריאליטי חדש . אני עדיין חווה את 24/7 , אמנם בעוצמות חלשות יותר , אבל נדרכת בכל פעם מחדש להגיב .... ובהקשר זה , קראת את " המחמאה" של מריליון כלפי , דר' ג'קיל ומיסטר הייד - נראה לי שרמז יותר אלי מאשר כלפיו... נראה לי שאני חייבת להתחיל לסגור , לנעול ולחתום את 24/7 ..... מתנצלת על רגעי ההשתפכות כאן....

אקרובט2

New member
נטע

אל תחמירי עם עצמך. "ההשתפכויות" שלך כפי שאת מכנה אותן הינם מהפוסטים היותר מעניינים והמהנים בפורום. לכותב המתקרא מריליון הפסקתי להתייחס. הוא מונע משנאה בלתי מובנת כלפי איתן, מבטיח זמן רב לנמק ו... החשוב בעיני הוא שמחר ימלאו שלושה חדשים ליציאה מהוילה והזוג האהוב אוהב ומאושר ביחד גם בחיים האמיתיים. זו העדות האמיתית, זה מעיד על הכל !!!!!

leeee2

New member
נטע יקרה! כמוני כמוך... אני גם

מרגישה שאני חייבת להתחיל לסגור אבל יש לי עוד כמה דברים פתוחים בקשר לווילה שאני צריכה לסגור אותם איכשהו מול הזוג... כמה שאלות שנשארו פתוחות.. כנראה שזה לא יסגר לעולם... אני אף פעם לא נשאבתי לריאלטי... גם לדור הבא נכנסתי רק אחרי חודש בערך בגלל ששמעתי שמישהו מהבית ספר שלי הוא אחד מהפמליה.... והתאהבתי.. לגמרי..מה יש באיתן ודניאל שהם כאלו ממכרים? אני מרגישה שאני חייבת איזה גמילה מהם... אבל בינתיים אני נהנית מאד לכתוב עליהם ולהגן עליהם בפני כותבים למיניהם כמו מריליון.. למרות שנראה לי שהם כבר ממש לא זקוקים לזה..נראה לי שכל התוכנית ההזויה הזו כל כך מאחוריהם.. הם כבר 5 חודשים בערך יחד.. צמודים צמודים... ולנו נשאר בעיקר לחייך... ובכל זאת.. אני לא מצליחה לסגור את הפרק הזה מאחורי... מעניין מה יהיה... נראה לי שהדמויות בתוכנית שאותי הכי מעניינות ואני הכי מתחברת אליהםהם הדמויות הכי אמיתיות, שלא עושות הצגה למצלמות.. שפשוט חיות את החייים... ושבחיים האמיתיים שלהם הם אמינות, נאמנות, שמחות, חברותיות, נשמות טובות.. היו כמה כאלה בדור הבא לשמחתי.. אני מקווה שתמשיכי להשתפך פה עוד הרבה זמן.. שלא תעלמי לנו..

נטע20111

New member
לאקרובט ולי , המבינים והיקרים

לשניכם , ולכל אחד מכם המון תודה. האמת , התגובה של מריליון העיבה עלי קצת : הקישור למריליון הזמר ( שאגב , לא הכרתי ) " האיש בעל אלף הפנים " והתואר דר'..ומיסטר.. הכניסו אותי לנישה אפלה , קודרת , משהו באווירה הרגיש לי על גבול החולני אפילו... מקומות ,שעבורי זרים לגמרי. אתם ואני - באנו ממקום גלוי,פתוח ומביע בגלוי את אהדתינו לדניאל ואיתן. כתבנו - אהבנו וכשהיה צורך הגנו ( במיוחד לי , שלך הכישרון האינסופי להגיב עם המון סובלנות וסבלנות ) ועם מריליון - אני מרגישה שהוא עושה שימוש בי ( ציני) , על מנת להכניס אותי לנישת השנאה וחוסר הפירגון שלו ולא אגזים אם אומר, כלפי כל המשתתפים בריאליטי. עד היום לא הבנתי , מי הפייבוריט שלו , אם בכלל ... מכל מקום , בריאליטי אני נשאבת לעומקים ..... מוגזמים. היום הבן שלי אמר , טוב בפעם הבאה שאבקר נצטרך לערוך מסיבת פרידה לשלשה חודשים. חשבתי שהוא נוסע , אבל הכוונה שלו היתה ל" אח הגדול" הממשמש ובא... והוא הרי יודע כמה אני טובעת ... אני בטוחה , שהפעם אחרי 24/7 , זה יהיה שונה ואחר לא מאמינה שיקום מישהו/מישהי שיצליחו לגעת בנימי נשמתי כמו איתן ודניאל. אני כל כך שמחה בשמחתם ורוצה רק טוב עבורם , כאילו שהם הילדים שלי. אותו פירגון יש לי גם כלפי בן וליהי וגם עבור שאר הבנות שחיבבתי לינוי, עדי, ענת ואיילת בכיף אני מצרפת גם את שפרה , אלין ואפילו את פרידה ... וגם אלירז מפרגנת ואוהבת את כל החברה הטובים והאמיתיים , שמהם שאבתי נחמה , אופטימיות וכח , אמונה באדם. הרי אצל כולנו החדשות , האקטואליה , ההתנהלות היומיומית מקהים ומטשטשים את כל הניצוצות האלה.... ולגבי הם האור... לילה טוב מחר יום חדש...

אקרובט2

New member
נטע ולי

קשה מאוד לסגור את פרק הדור הבא. הדרך בה התנהלה התכנית כאשר הכל מכוון היה באופן בוטה וגס, כמעט ללא נסיון להסתיר, לזכיה של שני אנשים שבנו (כנראה בעצת ההפקה) מצג שוא של זוגיות שלא היתה ולא נבראה מעולם, מעוררת כעס עד כדי בחילה באנשים ישרי דרך. הנחמה האמיתית היא בחיים שאחרי התכנית כאשר האהבה האמיתית מנצחת והזיוף מתאייד לו סתם כך.

leeee2

New member
נטע ואקרובט

מה נשאר לומר? מסכימה עם כל מילה של שתיכן... הכעס על הבזיון של ההפקה רק מגביר בי את הצורך להמשיך להגן עליהם, להשאר עוד בשבילם, לנסות לפצות על העוול שנעשה... אנשים כמו מרליון דווקא פותחים לי פתח לדבר עליהם עוד, לפרגן להם עוד... אני נהנית מזה.. אני לא יודעת בעד מי הוא, והאמת - זה לא מעניין אותי בכלל, אני יודעת שהוא לא בעד דניאל ואיתן ואני מכבדת את זה.... אני רק מקווה שלא ימשיך במסע ההכפשות ותיאורי הגנאי, ונטע יקרה - מה שלא נעים לך - תדפדפי... את ממש לא צריכה לקחת ללב דמות וירטואלית שאין לך מושג מיהי ומה היא.. שקשה לה לקבל את הביקורת שלך... אני גם חושבת כמוך שלעולם לא נפגוש שוב בריאלטי אנשים כמו דניאל ואיתן, הם קורצו מחומר מיוחד... הם כל כך מיוחדים וכל כך לא מתאימים לתוכניות הצהובות האלו שכל מה שמחפשים בהם זה תככנות, סכסכנות, בוגדנות, משחק (ולראיה - הזוכים של הדור הבא) אין מה לעשות, זה מה שהעם שלנו אוהב (למרות שלדעתי הם לא באמת נצחו... לא בטוחה שהסמסים היו לטובתם, אבל ניחא) ומה שיפה בריאלטי.. שבסופו של דבר, כמו במציאות באמת, השקרים צפים למעלה והאמת מתגלה... וזה בדיוק מה שקרה - ההצגה הגדולה של קרן וגב נגמרה בערך יום אחרי הצ'ק ואילו האהבה האמיתית של דניאל ואיתן ממשיכה ומתחזקת כל יום.... מי צריך כסף כשיש כזו אהבה?? יום טוב לכולם לי

שזטערי

New member
נטע, לי ואקרובט

אני קוראת את ההתכתבויות שלכם בשקיקה ומזדהה כמעט עם כל מילה, גם אני נשאבת לתוכניות ריאלטי, ועדיין קשה לי להתנתק מ- 7\24 מה שאתכם חשים, אוהבים ומזדהים עם דניאל ואיתן ,אני עוברת אותו הדבר עם ליהי ובן, עדיין לא מצליחה להתנתק מהם, וכל כך שמחה עבורם שהם ביחד כאילו היו ילדיי. גם עבור איתן ודניאל אני שמחה שהם ביחד ונראים ממש מאושרים. אבל כמו שאמרתם כל אחד מתחבר לדמויות שעושות לו משהו בנשמה. גם אני מאוד אהבתי את שפרה ועדיין מנסה לעקוב אחריה. מכל מקום אני בספק אם באח הגדול אמצא דמויות שיכנסו לי ללב ולנשמה כמו ליהי ובן. ואולי טוב שכך, אולי ככה אצליח לצפות קצת פחות.(כנראה שלא) יום טוב לכם

למעלה