סרטון שעשיתי ! :)

הסיפור נחמד.. לא שאני מבין גדול אבל

יש לי כמה עצות: 1. עד השנייה ה8 האיכות של הצילום לא כ"כ טובה... כדאי לך לשפר את זה בסרטון הבא שלך. 2. בסרטון רואים את כל הבועות דיבורים, הסימן שמד החברות עולה ואת היהלום שאיתו את שולטת על הסימים שלך. זה קצת מקלקל אתה הסרטון כאילו... הרי המטרה בסרטון זה שהוא יראה ריאליסטי כמה שיותר נכון? הדברים שציינתי כאן למעלה מראים שזה משחק מחשב... 3.הבנתי שמה שניסית זה להראות איך החיים היו לפני הסרטן, מה עובר עליה בזמן הסרטן ואח"כ איך הבעל מגיב לאחר שהיא מתה... אבל עדיין במשך הסרטון הזה של ה4 וחצי דקות רואים אותה כחולת סרטן רק חצי דקה, והקטע שהראת איך החיים לפני הסרטן היה באורך של 2 דקות. לדעתי בסרטון עם שם כזה אז עדיף שהתקופה שהיא חולה תוצג בסרטון יותר זמן. בקשר ל2: זה תקף גם לZZZ שמופיע כשהם ישנים. אפשר להוריד את הדברים האלה ע"י קוד הבטא (הסברים יש כאן במאמרי הפורום). אז כמו שאמרתי הרעיון והסיפור יפים אבל תמיד יש לאן להשתפר

inbarwint

New member
תודה :)

אני יודעת שהאיכות בהתחלה לא טובה... פשוט לא היה לי כוח לעשות את זה מחדש עד שגיליתי שככה זה בהתחלה כבר סיימתי את הסרטון ושוב כמו שהזכרתי בסרט עצמו זה הסרט הראשון שלי אז אני מקווה שלפחות לפעם הראשונה זה היה סבבה לגמרי D: עדיין לא השתלטתי על כל קופסאות הפוזה של הסימס אבל אני משתדלת וברור ! יש עוד המון לשיפור

Sophalin

New member
ממש אחלה!

אני אהבתי את הסרטון ובהתחשב בזה שזה סרטון ראשון הוא ממש מושקע ויפה!

למעלה