סרנדה.....

ברוך86

New member
סרנדה.....

סרנדה.....
שלום דוקטור קיבלתי סרנדה בגלל ה- ocd, קראתי שאחת מתופעות הלוואי שיכולות להיות זה דיסקניזיה , והבנתי שאחת מההופעות של דיסקניזיה זה טיקים... לצערי יש לי לעיתים רחוקות טיקים שנובעים לדעתי מלחץ , האם אני נמצא בקבוצת סיכון גדולה יותר לקבל דיסקניזיה, והאם בכלל מדובר בדיסקניזיה מאוחרת שלא פוסקת?ובכלל עד כמה סרנדה יכולה לגרום לתופעה הזאת?
קיבלתי את התרופה ולא ציינתי זאת לרופא ואני חושש לקחת את התרופה בגלל התופעת לוואי הזאת, אשמח לעזרתך.תודה

תופעות לוואי של סרטרלין

סרנדה.....
שלום דוקטור קיבלתי סרנדה בגלל ה- ocd, קראתי שאחת מתופעות הלוואי שיכולות להיות זה דיסקניזיה , והבנתי שאחת מההופעות של דיסקניזיה זה טיקים... לצערי יש לי לעיתים רחוקות טיקים שנובעים לדעתי מלחץ , האם אני נמצא בקבוצת סיכון גדולה יותר לקבל דיסקניזיה, והאם בכלל מדובר בדיסקניזיה מאוחרת שלא פוסקת?ובכלל עד כמה סרנדה יכולה לגרום לתופעה הזאת?
קיבלתי את התרופה ולא ציינתי זאת לרופא ואני חושש לקחת את התרופה בגלל התופעת לוואי הזאת, אשמח לעזרתך.תודה
תופעות לוואי של סרטרלין
לפי השאלה עושה רושם שאת נוטה לקרוא על כל תרופה שאתה מקבל באופן די אובססיבי בפתקה ובאתרי אינטרנט ולחפש מתחת לבלטות מה תרופה יכולה לעשות.
אז יש לי סוד עבורך: יותר בריא לא לקחת תרופה מאשר לקחת תרופה.
אם כבר קבלתה המלצה לתרופה, כדאי שתקבל את ההנחיות של הרופא שרשם לך את התרופה. הוא יודע להבדיל בין עיקר וטפל לגבי סיכוים וסיכונים של מתן תרופה.
המלצתי החמה שתפסיק לקרוא אודות תרופות ותיתן לרופא להוביל את הטיפול

למעלה