סתיו שלי

תגל

New member
סתיו שלי

תראי, גם אני הייתי פעם בנקודה שבה את עומדת, עמדתי שם ואני יכולה להזדהות עם כל מילה שלך, עם כל תחושה. את מיוחדת, את ספורטאית, את אלופה, את מביאה מדליות.. אבל את אדון לעצמך מתוקה את ורק את אחראית על הגוף שלך. אף אדם לא יקבע לך מה לעשות, מתי להתחרות, איך לאכול. את אחראית בלעדית לבריאות שלך. אני בחרתי לעזוב את תחום הספורט (הייתי אצנית ושחיינית), אני בחרתי לבד את הבחירה הזו. לא נתתי לאף אדם או מדריך לקבוע לי. פשוט ידעתי שהלחץ הנפשי שלי מספיק חזק ואין לי צורך גם בלחצים מצד המאמנים. עכשיו חשבי את, האם זה מה שאת רוצה? האם את רוצה לנטוש? הרי תצאי מתחרות אחת ולאט לאט תפרשי מכולן. ככה זה עובד. מה חשוב לך יותר סתיו? התעסקות עם האוכל או הריצה? תחשבי על זה מתוקה. אני כאן בשבילך אוהבת הכי הכי, תגל

סתיו*

New member
תגל היקרה!

ממש תודה שאת דואגת לי ככה... אני צריכה לחשוב על זה... אבל אני לא רוצה להמשיך להתיש את עצמי. אין לי את הכוח לזה יותר, מה גם שהמאמן שלי באתלטיקה דורש תת משקל רציני ואני לא רוצה ללכת בדרך הזאת יותר... אני מעדיפה לוותר על זה. ובנימה חיובית יותר - אני ממש שמחה לגלות את הפורום הזה! בכלל לא ידעתי על קיומו... אני כבר אלך לבדוק מי מהפורום בIOL נמצא כאן... אז תגל תשמרי על עצמך חמודה ותהיה חזקה ואופטימית, ונדבר. אוהבת סתיו

תגל

New member
סתיו שלי

אני יודעת שההחלטה לא קלה אבל אני כאן והמון כאן ישמחו לשמוע את חלק מהלב שלי ולא תצאי משם בקלות אני אמשיך לדאוג לך, רק אל תלחיצי את עצמך. אל תכבידי על עצמך. אוהבת הכי הכי תגל

סתיו*

New member
תודה תגלוש

אין לך מושג איזה כוח יש למלים שלך... רק רציתי להגיד לך לילה טוב, האיי סי קיו שלי השתגע אז לא יכולתי לכתוב לך שם... אז לילה טוב, ושוב ברכות על פתיחת הפורום! שלך סתיו אני לא הולכת מחר לתחרות.

למעלה