סתכלו שיחה שלי עם מור קטנה אהבת חיי

lilo the sexit

New member
סתכלו שיחה שלי עם מור קטנה אהבת חיי

כלבה זאתי! סתכלו....- אני אמרתי לה שהיא חוצפנית ושהאתר שלך היה מכוער מגיל דחוה ריקני ואיכסה ושתיחנק בגלל שהיא הוציא אותי מההנהלה האתר שלה היה דוחה במינו ואני שאלתי אותה אם היא רוצה שאני יעזור לה והיא אמרה שכן ואז היא הוציא אותי מההנהלה אחרי שאני עשיתי ת'אתר שלה יפה!! אז סתכלו- ‏~משועממת אש מגיל 6~‏ ‎(06:11 PM)‎ : מה ששמעת!! ‏מור-אהבת חיי קטנה‏ ‎(06:13 PM)‎ : תרגיעי ת'דיבור שלך מהר!!!!!!!1 הבנת??!!!!!!!1 חוצ מזה את הגעת לזה טוגרמת לזה!!!!! אז...שמרי על הפה שלך!!!! ‏מור-אהבת חיי קטנה‏ ‎(06:13 PM)‎ : וגרמת** ‏~משועממת אש מגיל 6~‏ ‎(06:14 PM)‎ : את כבר ידעת שזה יגיע למצב הזה?! למה את מעיפה אותי מההנהלה?!!? האתר שלך היה מכוער רקוב ומגעיל!!1 ואני עזרתי לך!!! ‏מור-אהבת חיי קטנה‏ ‎(06:15 PM)‎ : סליחה..בואנה תרגיעי...אם היה לך בעיות עם האתר שלי..!!! היית אומרת לי את זה לפני שצירפתי אותך ודבר שני!!!אני לא אשמה שאת השתלטת לי על ה=כ=ל=!!!!!!!!1 ‏~משועממת אש מגיל 6~‏ ‎(06:16 PM)‎ : את באת והתלוננת!!! וחוצמזה מה את מעיפה אותי?!!?!? כי עשיתי לך ת'אתר יפה?! ‏מור-אהבת חיי קטנה‏ ‎(06:17 PM)‎ : אני מעיפה אותך(סליחה>>תיקון:כבר העפתי אותך) רק בגלל שאת השתלטת לי על הכל..תחשבי פעמיים לפני שאת עושה משוו!!!!!1 לא היה לך אכפת בכלל מי בנה אותו!!! אז.....תשאי עכשיו בתוצאות!!!!!! ‏מור-אהבת חיי קטנה‏ ‎(06:18 PM)‎ : ועכשיו על המילים שאמרת לי על האתרררר שלי!!!!!! אין בעיה.ץץזכרי את זה!!!! ודבר...אחרון!!!!!!!1 רקקקקקק בגללך אני מוחקת עכשיו ת'אתר אז תגידי סלאמת לאתר!!! ‏מור-אהבת חיי קטנה‏ ‎(06:19 PM)‎ : מבינה???????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ‏מור-אהבת חיי קטנה‏ ‎(06:19 PM)‎ : מה קרה את פ]וחדת לענותתתת??.?...!!! ‏~משועממת אש מגיל 6~‏ ‎(06:21 PM)‎ : לא אני פשוט מאושרת... ‏~משועממת אש מגיל 6~‏ ‎(06:21 PM)‎ : למה את מוחקת ת'אתר מה קרה...?! את פוחדת "להתמודד" לבד..? ‏מור-אהבת חיי קטנה‏ ‎(06:21 PM)‎ : תהיה מאושרת כמה שבא ללך??!! מה נירא לך אני יתייחס אלייך את קטנה ממני ואני לא יתחיל איתך כמו שאני מתילה אם אלה שמדברים אליי לא יפה!! ונכון שאמרת לי בהתחלה שאני ייחנק....אז אני ממליצה שת תעשי זאת!!!!1 ‏מור-אהבת חיי קטנה‏ ‎(06:22 PM)‎ : חחחחחח... עובדה אני התמודדתי ושיניתי הכל!!!!!!! ‏~משועממת אש מגיל 6~‏ ‎(06:22 PM)‎ : למה לעשות את זה..?! כי את ביקשת..? ‏מור-אהבת חיי קטנה‏ ‎(06:22 PM)‎ : מה??!! ‏~משועממת אש מגיל 6~‏ ‎(06:22 PM)‎ : אעלק!! את שינית!? אני שיניתי ת'עיצוב ואת הכל! בהתחלה הוא היה יבש! ריק ומגעיל!! ‏~משועממת אש מגיל 6~‏ ‎(06:22 PM)‎ : כמו מחסן זרוק!! ‏מור-אהבת חיי קטנה‏ ‎(06:23 PM)‎ : יש חלך בעיה עם זה תחנקי איתה גם!!שיהיה לך בכיף...!!!!! ‏~משועממת אש מגיל 6~‏ ‎(06:24 PM)‎ : טוב מאמי ממש אבל ממש אין לי זמן במיוחד לא זמן כדי לבזבז אותו על זבל כמוך.. יש לי עוד דברים לעשות חוץ מלדבר איתך ולהשפיל אותך, למרות שאני נהנת מכל רגע.. תחייכי אל החיים אבל לא בטוח שהם יחייכו אלייך בחזרה בעצם בטוח שלא! ביייייי ‏מור-אהבת חיי קטנה‏ ‎(06:25 PM)‎ : בואנה תורידי פוזה ומהר!!! מבינה???????????!!!!!אחרת אני יגרום לך ושמרי על הפה והג'ורה שיוצאת לך כולה ילדה בכיתה ה'!!!!!!!!!!!!!!!!! יאלה לכי לפסיכולוג אני רואה שהמשפחה שלך גרומת לך להשתגע ולהתנהג כמו משוגעת>>ובעצם לא להתנהג כי את כבר כזאת!! שמה עלך זין י'פוסטמה ‏מור-אהבת חיי קטנה‏ ‎(06:27 PM)‎ : ולפני שאת רושמת לי דברים תחשבי טוב ‏~משועממת אש מגיל 6~‏ ‎(06:27 PM)‎ : חח לפחות את שמה עליי משו אני לא שמה עלייך בכלל וגם תודה שאת דואגת לי ומייעצת לי ללכת לפסיכולוג אולי תייעצי לי גם לאיזה פסיכולוג? ‏מור-אהבת חיי קטנה‏ ‎(06:27 PM)‎ : אממ...כפרה את זה תמצאי לבד ‏~משועממת אש מגיל 6~‏ ‎(06:27 PM)‎ : למה מה תעשי תרביצי לי? תביאי ת'חברים שלך? לא שיש לך.. ת 'משפחה שלך!? טוב סבבה אני זזתי ואני מחכה בקוצר רוח שתביאי מישהו... בייי ‏מור-אהבת חיי קטנה‏ ‎(06:28 PM)‎ : למה מי את שאני יביא לך משיו!! ‏מור-אהבת חיי קטנה‏ ‎(06:29 PM)‎ : גמני זזתי צאו זבלית!! ‏~משועממת אש מגיל 6~‏ ‎(08:21 PM)‎ : צ'או כלבה!! ‏מור-אהבת חיי קטנה‏ ‎(08:21 PM)‎ : מי שעה אותך ‏מור-אהבת חיי קטנה‏ ‎(08:21 PM)‎ : שעשה** ‏~משועממת אש מגיל 6~‏ ‎(08:21 PM)‎ : זבלית מי שעשה אותך!!! ‏מור-אהבת חיי קטנה‏ ‎(08:21 PM)‎ : חחח..היית מתה!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ‏מור-אהבת חיי קטנה‏ ‎(08:21 PM)‎ : בעעעעעעעעעעעעעעע ‏מור-אהבת חיי קטנה‏ ‎(08:21 PM)‎ : בעעעעעע עלייך!!!!!!

כלבה מי שעשה אותך

בואנה ילדה לאיזו רמה את מגיעה כבר???!!!!!!1 ולה בכיתה ה'...סחתיין על הקללות!!!!!! ותרגיעי ומהר ותורידי ת'פוזה שלך עליי ומהרץץ!! מי את בכללל.????!!!! ולכל הפורום מקווה שתגלו בזמן מי זאתי ליאת הזאת!!! חתיכת מגעילהההה...ילדה שטן זה מה שאת!!!!!! סופ סופ גילית באמת מי את!!!

אההההההההה..כנסו

ולא ראיתם מה היא רשמה לי לפני מה ששמעת??!! מה ליאת את לא רוצה להראות מה רשמת!!!!!! שטנית.............!!!!!!!!!!שונאת אותך

lilo the sexit

New member
תרגיעי!

ותורידי את ת'פוזה!!! אני שאלתי אם את צריכה עזרה עם האתר המכוער שהיה לך(שהיה ריק בכלל9 ואמרת שבסדר שמינית אותי אני עשיתי לך אתר יפה מושקע מענין ויפה!! ואת העפת אותי מההנהלה ואחר כך אומרת- אל תשכחו שאני המנהלת(מור!) כאילו בכוונה עלצבן!! לדי תזדייני י'חולה בשכל! צריך לקחת אותך לאישפוז י'חתיכת גורילה! לכי תאכלי עשב!

לא בא לי להוריד ת'פוזה שלי???!!1

אני עוד חולה בשכל. שכחת מה אמרת לנו על המשפחה שלך..תראי לאיפה הדרדרת??!!ובכלל המשפחה שלך מרביצה לך מקללת אותך!!!לכי לפסיכולוג שיטפל בך אנחנו לא צריכים!! י'שרמוטה!!!!! נכון אני יעצבן אותך בכוונה כמה שבא לי!!!!!! לכי תמצצייייייי.. י'חתיכת............ ואני עוד חשבתי שאת ילדה חמודה....פחחחחחח נראה שטעיתי ובגדול!!!

2 תנוקות כוס עמק...

הדבר הכי הגיוני ששמעתי בהתכתבות הזאת: למחוק את האתר
הפתרון היחיד

lilo the sexit

New member
היא סתם אמרה והיא לא עשתה את זה...

אני דווקא אמרתי שאני מאושרת מזה שהיא מוחקת ת'אתר!!

נכון ../images/Emo70.gif

אבל את לא מאושרת מזה בגלל שאת יודעת שזה הפתרון לבעיה, את מאושרת כדי לעשות לה דווקא
כי את יודעת שאתר שהיא הקימה (ואת עיצבת) הולך להימחק
את לא היית מאושרת לצד הטוב (של פתירת הריב), היית מאושרת לצד הרע (של להמשיך לריב)

lilo the sexit

New member
הייתי מאושרת כי

ככה היא לא תעצבן אותי יותר בזה שהיא כותבת בפורום זה האתר שלי!

הלו הלו

את מור או איך שלא קוראים לך תרגיעי ומהר!! תורידי את הפוזה המלוכללת ואת האף הדוחה שלך בטיל מהשמיים כי זה לא יגמר טוב.. שלא תעשי להתחיל עם אמא שלי {אמא חולה עליךךךךךךךךךךךךךךך} הקיצר תרגיעי ותרגיעי מהר כי את תתעסקי איתי ומי שמתעסק איתי בסוף זה יגר רע! ורע מאוד!!

rotem the best1

New member
איזה ילדה מסכנה הליאת הזאת..

רואים שאת ילדה קטנה ונראה לי מי שצריכה להוריד פוזות זאת את!!!

רותם תודה רבה...חולה עלך כפרה

סופ סופ משהי שמבינה!! אין לי כוח לריב הבנת ליאת??!! ואני בכלל לא ירד לרמה שלךךך אז אל תרשמי לי הודעות ואל תרשמי עליי הודעות כי אני לא בגיל שלך!!!!!

לא לאטובת אפ'חת אבל..

לא נראה לי רציני לריב בפורום ! כולה ילדות קטנות ועם פה גדול ,כאילו סבבה תריבו אבל גבולללל יענו במילא תשלימו ככה זה בגיל הזה לא ד'עת זה נראה לי מהזה מיותר פו..

למעלה