סתם ידע כללי - רון ואורי....

סתם ידע כללי - רון ואורי....

בטח חשבתם שיהיה פה איזה סקופ, ממש לא! סתם עניין אותי להשוות בין מספר ההודעות בקומונה של אורי, לבין המספר אצל רון, ומסתבר שהקומונה של אורי הרבה יותר פעילה, אצל רון יש סה"כ 3333 הודעות, ואילו אצל אורי המספר מגיע ל-33034, כמעט 1000 הודעות יותר!!! מה דעתכם??? לא מאמינים?! צפו בתמונות שצרפתי.

m i r u s h i

New member
אגב,../images/Emo108.gif

בין 3333 ל33034 יש קצת פחות מ-30,000 תגובות הפרש...לא 1000 |:

מה זאת אומרת הייתה פעילה?

מי? מה? לא הבנתי- הקומונה של רון הייתה פעילה ועכשיו כבר לא??? אז איפה כל המעריצים של רון שחר??

m i r u s h i

New member
מה הקשר לרון שחר?O_ס../images/Emo108.gif

הקומונה של אורי הייתה מנוהלת ע"י,והחברים בפורום היו חברים בה. כשהפורום נפתח,הקומונה נסגרה. עכשיו היא לא פעילה כי היא סגורה. מובן?

boopymylife

New member
חחחח.. אורי הויסקיה לא עשה לך טוב

boopymylife

New member
הוא שתה ויסקי הויסקיה..

וכנראה יותר מדי... איזה מרץ.. אולי גם איזה טריפון קטן בדרך לך תדע.. XD

Dark Force

New member
כי...../images/Emo56.gif|פגרה|

אם את היית מאוהבת במישהו קשה.. וככה היו זורקים לך כזו הערה צינית, היית לוקחת באיזי

boopymylife

New member
לענות לך ברצינות?../images/Emo11.gif

אוקי. אז לגבי: אולי פעם הייתי נפגעת. אבל עכשיו הכי לא. כן הייתי לוקחת את זה מאוד באיזי. ובקשר לתגובה של אורי: 1. אני בטוחה שהוא לא התכוון לפגוע ושזה היה בצחוק וגם אליי הוא בא כבר כמה פעמים ביציאות הכי חסרות תאקט. 2. זה שקרא לעצמו "מאוהב עד כאב באורי" גם לא ניראה לי שממש התכוון לזה ככה. שהוא "ממש ממש מאוהב באורי עד כאב" ><

Dark Force

New member
אין לי כוח..../images/Emo56.gif|פגרה|

לפתוח על זה דיון, זה נשמע מאוד לי מאוד פלצני הדיון הזה.. בכל מקרה, אם מישהו היה אומר לי את זה- הייתי נפגע.

למעלה