סתם משהו שחשבתי עליו..

סתם משהו שחשבתי עליו..

נכון כל ה'באד מאנים' פה, או יאנו 'באד מאנים' מדברים על פונאני, בחורות, בלגאנים..? חלקם במערכות יחסים, חלקם נשואים, חלקם מאושרים עם האישה שאיתם.. סתם עברה לי המחשבה בראש, והיה לי צורך לשתף.. מה אין להם כבוד לאישה שהם נימצאים איתה? או כבוד לעצמם? כשהם מסתכלים על בחורות בנות 17 או בנות 23 והם בני בערך 30.. כרגע אני פונה לקהל הטיפה יותר מבוגר פה, סתם לדעת מה עובר על הגבר הישראלי בראש
אני יודעת שאני יוצאת הנקבה שבנקבות..אבל עדיין מעוניינת בתשובות
ואני מקווה שהחבר'ה שאני רוצה שיענו לי, יענו לי.. (בכל זאת לא רוצה להגיד שמות כדי שהם לא ירגישו מוכרחים לענות
) שבת שלום -כשף!

SaBaGMaN

New member
ehhhhh

:)) אני בטוח שאני לא בין כל בני ה30 שאת מצפה לתגובה מהם,אני בדיוק 10 שנים פחות.. אבל בחייאת מה השוני בין אוהב רגאיי שיסתקל עם מישהי או נהג מונית,רוכר אופניים,מוכר אבטיחים וכו'..גבר זה גבר! כל אחד והאופי שלו.. אם יש לו אישה וילד והוא עדיין יתנהג ויתלהב מאיזה נערה כמו ילד חרמן יש לו כבר בעיות אחרות.. אותו דבר אם יש לו חברה וכו'.. לא צריך להיות איזה באדמאן כדיי לחבב בחורות..(עדיפות לבאדמאנים שאוהבים את כל "הפונאני והבלגנים") מי שיש לה כבוד תקבל..וכבוד עצמי? כל עוד זה זה לא עובר תגבול (כל אחד והגבולות שלו seen) הכל סייף. אבל רגע למה ההתחסדות הזאת? מה בנות לא רוצות? בנות 30 עם בעל לא מיסתקלות? כי אני פגשתי לא מעט בנות ללא גבלות ו "כבוד" כמו שאת אומרת.. לא פעם ראיתי במסיבות רגאיי כל מיניי סטודנטיות,קיבוצניקיות ועוד..ככה עם כל הסטלנות,הכבוד וביגדיי השאנטי..מיתברר שהן שועלות לא קטנות,אחרי זמן קצר אתה מוצא את עצמך מפרק לה תאגן!! :)) טוב לא נכליל.. לא יודע אם זה נתן לך תתשובה שחיפשת..אבל זה סתם שיעשע אותי מה שרשמת כי בתכלס אין שוני בין המינים seen? יאללה ניתן לבני ה30 לענות...

הסאטלות והביגדי שאנטים ../images/Emo6.gif

הרגת אותי עכשיו! אני לא דיברתי על בחורים ובחורות בכללי. אני דיברתי על החבר'ה פה מהרגאיי, כי כל הבחורים מבדרים על פונאני ועל בחורות ולה לה לה. והאמתי? את הבחורות כאן אני לא שומעת שהן מדברות ככה. אז עניין אותי הקטע של הכבוד שהגברים נותנים לכולם, אבל לאישה שלהן לא כל כך
שבוע טוב כפרא -כשף!

DuBsYs

New member
בכלל כדאי להרגע עם ההכללות

אני מכיר די הרבה בחורים שמתעסקים ברגאיי די הרבה שעות ביום ואין להם דיבור של "באד מאנים" wannabe

SaBaGMaN

New member
yo ruff gyalll

לא מכליל ולא נעליים,קיבוציניקיות,צפוניות,דרומיות,יוצאות עיירות הפיתוח והחבובות מהרצליה.. כולן אותו דבר..יש לפה ויש לשם..אני האחרון שיכליל,אבל אני עדיין עומד על כך שהקיבוצנקיות שובבות קצת יותר!! משו בקיבוץ עושה להן את זה..בומבוקליטטט:)) קחי אותי קליל,סטייל כשף כפרעליה!! וברצינות..ההודעה הצחיקה אותי כי זה שטיות מזה משנה אם הגבר שומע רגאיי או קלאסי.. יאללה זיקני השבט תנו לה תשובות!! בלי בושה בניי 30 מדברים על פונאני..

פניתי לבחורים ששומעים רגאיי..

כי הם היחידים שאני מכירה שכל היום מדברים על כבוד, כבוד וכבוד (אהה.. הם והערסים
) וכי וואלה אני לא מכירה אנשים ששומעים קלאסי. אני מקווה
ולירזי, הוא צודק
אני לא יודעת מה מאכילים אתכן בקיבוץ, אבל אתן והמושבניקיות שובבות הרבה יותר מבחורה שגדלה בעיר. בדוק
שבוע טוב
-כשף!

xXx Shiraz xXx

New member
שירז!!! לא לירז!!@#$#$%^ שירזזזזזז זהו שמיייי

ולמען האמת יש הרבה אמת בדבר וגם אם אפשר לומר שרוב הקיבוצנקיות שובבות יותר מעירוניות, אין זה אומר שכולן ככה... על כן דבריו עדיין מכלילים!!

ohadbs

New member
לא רוצה לצאת באטי

אבל אני ממש לא אוהב את כל עיניין הפונאני הזה.. אני אוהב בחורות בדיוק כמו כל באדמאן מצוי אבל יש גבול לזולות. אפשר לעשות הכל! השאלה היא איך מתנהלים ואיך מדברים.

K C

New member
עם כמות הבד הקטנה שבנות לובשות היום

הגיוני שיסתכלו.. והבנות אוהבות את המבטים, שלא יבלבלו את השכל ומי אמר שלגבר בן 30 כבר אין זקפה?

למעלה