סתם שאלה ^^'

sonaku

New member
סתם שאלה ^^'

איזה יצור לא מזוהה נכנס לי לבלוג ואמר לי לשמוע את AKFG ואפילו המליץ על שירים מסויימים כגון:Haruka Kanata .Rewrite .No Boy, No Cry. למישהו יש אותם? מישהו מכיר אותם ובאמת ממליץ עליהם? ואיך זה שהשם שלהם נורא מוכר לי ואין לי מושג מאיפה 0_0

walking suicide

New member
הו *_* ../images/Emo103.gif

להקה טובה!!! הם שרו שיר פתיחה באיזשהי אנימה...אבל אני לא זוכרת איזה X_X

Hikaru

New member
רואים שזה נארוטו פאנבוי כי למען

האמת, השיר "No Boy, No Cry" הוא בכלל של STANCE PUNKS. יש להקות טובות יותר, אבל AKFG סבירים. :X

Hikaru

New member
כן, אבל כל השאר מנארוטו ../images/Emo3.gif

אם אלו ההמלצות שלו לגבי AKFG, אני אניח שהוא הכיר אותם מנארוטו.

limmay

New member
רובכם.. אני לא. נהנודה

X__X אני פשוט הייתי נורא משועממת וכתבתי מילה מסויימת בvodeo.google.com ומצאתי אותם.. ואז שמעתי את השיר והתחלתי לחבב אותם. ככה מצאתי הרבה להקות שאתם לא ציינתם בקומונע. ואז לאט לאט התחילו לבוא חדשים ושאלו על להקות מסויימות שלא מזמן שמעתי עלייהם.. ןזה כיף לעזור לענות להם על השאלות..^_^ עזבו..X_X

Nurmidor

New member
בסדר, אני הגעתי למוזיקה יפנית

מתמונה של מאנה שעמר העלה לפורום פאנפיקים כאן בתפוז P=

limmay

New member
כע גמני!! אבל מיזה עמר?.X_X נהנודה

אני זוכרת שמישו שם תמונה של מאנה.... והייתי בטוחה שהוא בת...(כמו כולם..>>") ואז היה לינק.. וניכנסתי לשם...X__X ואז חיפשתי רוק כבר ביפנית... מגניב...X__X אבל בעיקרון... כששמעתי בפעם הראשונה שלי את דיר אן גריי..>>" זה היה השיר הראשון,הלהקה הראשונה ששמעתי.. וזה היה Ain't afride to die ממש מפחיד... הייתי בטוחה שמישו צוחק עליי.. נשפכתי מצחוק.. ואז שלחתי למלא אנשים... ולאט לאט שמעתי את השיר עוד פעם ועוד פעם והתרגלתי וזה הפך להיות השיר הכי אהוב עליי... וגם על טאיו... וככה נגררתי לעוד להקות. ^__^

sonaku

New member
הו תודה ^^

למרות שאני לא אוהבת נארוטו >< רק בגלל שזה ארוך ומייגע P= גאארה זה הדבר היחידי שטוב שם *O* חסרי גבות שולטים~~ XDDD ממ..לא יודעת,לא כלכך הטעם שלי..אבל אולי יש שירים שיהיו יותר לטעמי ^^ תודה ^___^

למעלה