עבודהההה

עבודהההה

שלום , ברצוני לעשות עבודת מחקר קלה על אירלנד שהנושא בא הוא בעיקר הדגל, ההמנון, הסמלים חגים וכ'ו בבקשה תעזרו לי ותשלחו לי חומר על הדברים הללו

עוד בקשה קטנה

תודה רבה!!! ועוד קשה קטנה הודה נורא אם תוכלו לשלוח לי חומר על יום פטריק הקדוש או על פטריק הקדוש עצמו ועל הניסים והספורים אשר עשה

לגוטל

New member
למה אתה לא עושה בעצמך חיפוש בגוגל?

תקליד באנגלית פטריק הקדוש ויעלו לך הרבה אתרים עם סיפורים עליו וכו'. אתה אומר שאתה מעוניין לעשות עבודת מחקר על אירלנד, אז למה לא לקפוץ לספרייה לחפש חומר בנושא או לבדוק *בעצמך* באינטרנט ולא לבקש את הכל מוכן? הרעיון של עבודת מחקר זה שאתה גם צריך לחקור... פעם אחרונה שבדקתי.

...

נראה לך שלא עשיתי את זה?! אבל אני רוצה עוד חומר כי יכול להיות שפיספסתי משהו וזה יהיה נורא חבל חוץ מזה למה נראה לך שלא חיפשתי בגוגל?! חיפשתי גם בוואלה, ובסנונית זה היה בורות מצידי אם לא הייתי פונה תחילה לשם, לא כך?

thesheep

New member
רצינות

עצם העבודה שכתבת "עבודת מחקר קלה" אומר שאתה לא ממש עושה "עבודת מחקר". מצטער, אין דבר כזה עבודת מחקר "קלה". רק עכשיו עשיתי עבודת סמסטר בעיתונות על המאבק בצפון אירלנד וקרעתי את התחת במשך שבועיים כדי להוציא חומר מאתרים שונים. אתה צריך להגדיר מראש - אתה סטודנט? אתה תלמיד תיכון? כמה "קל" אתה רוצה את העבודה? חפש בscholar.google.com ב answers.com למשל לא מאמין שתפספס משהו. בהצלחה.

למעלה