עבודה באנגולה

עבודה באנגולה

שלום לכולם, הציעו לי ולבן זוגי עבודה באנגולה, הוא בתחום הכספים ואני בתפקיד לא ממש מוגדר, (שנינו דוברי פורטוגזית) לבן זוגי הציעו משכורת 4000$ (אקדמאי, כלכלן) ולי 2000$ השאלה שלי היא האם שכר זה הוא המקובל או שאפשר לבקש יותר? אציין שהמעסיק משלם את הוצאות משק בית ונסיעות. ההצעה שקיבלתי נשמעת די טוב וגם מעוררת ספקות, אשמח מאוד לדעת קצת יותר מאנשים שעבדו או שעובדים באנגולה. תודה רבה!!!!

hlsm

New member
עבודה באנגולה

טוב כן זה הסכום שמשלמים לאשה לחצי משרה לגבייך תפנה אל עינת גז היא בטוח יודעת יש לה אינפורמציה לגבי אנגולה לפי הפורום, בהצלחה והסתגלות מהירה

עזרה

תודה על ההתייחסות , אתה מתכוון ש2000$ זה המשכורת לחצי משרה לעובדים לא אקדמאים?

עינת גז

New member
מסגרות שכר

שלום ההצעה נראית הוגנת בעינה, צריך לראות האם עלויות נלוות כגון טיסות וביטוחים משולמות גם כן

maluld1

New member
אנגולה

אתם צרכים לדרוש 10000 דולר נטו לא כולל מסים זה המחיר באפריקה בהצלחה

hlsm

New member
עבודה באנגולה

איזה אשליות איזה חברה משלמת 10000 דולר, חבל סתם להטעות אפילו עינת התייחסה להצעה ברצינות רבה

maluld1

New member
זה לא השליה זה מצאות החברות עושים הרבה כסף

באפריקה משלמים עבור סיכון עבור ניתוק עבור מחלות אני חלתי במלריה והסבל שעברתי לא שווה גם 20000 אלף דולר עד היום אני בארץ בטיפולים ויש לי גם שחמד כבד כסף זה לא הכול בחיים

לילית462

New member
זאת הגזמה פראית, בטח למשרה ראשונה

אולי בכירים שעובדים זמן רב, אבל מי שרק הגיע לאפריקה, עשיריה? תגיד לי איפה וגם אני ארוץ לשם. חמשת אלפים דולר זאת משכורת התחלתית יפה מאוד ומקובלת באפריקה. אף אחד לא משלם על הסיכון, על המחלות וכל מה שכתבת, במקרה הטוב יהיה לך ביטוח חיים, בכל מקרה צריך להיות לך ביטוח רפואי. נסיון העבר הראה שבמקרים חריגים לחברות עצמן יש ביטוח, ראינו שכשנחטפו ישראלים בניגריה היה מאיפה לשלם את הכופר, כנראה שלחברות יש ביוטח חטיפות או משהו בסגנון

hlsm

New member
תגובה

לילית אין כמוך גם אני הייתי רצה טסה ומסתכנת עבור 10000 דולר לעומת המשכורות בארץ, ולך צר לי באמת שחלית מכל הלב החלמה מהירה

maluld1

New member
ישראלים מורדים מחרים באפריקה

כל מהנדס מאמריקה או מאירופה שעובד באפריקה החוזה לשנה מעל 00 100.000 דולר בשנה

hlsm

New member
מדברים על הישראליים ולא על אירופה או אמריקה

למעלה