עבודה בצפון

yossib83

New member
עבודה בצפון

היי קוראים לי יוסי, אני בן 25. אני וחברה שלי ליז (24) מחפשים עבודה זמנית בצפון באחד הקיבוצים/מושבים/חוות חקלאיות בצפון הארץ, לא משנה במה, קטיף, עבודה עם בע"ח, עבודת אדמה וכו'. אם יש למישהו רעיון איך לבצע את זה אני אשמח לתשובה, כי אני מנסה למצוא ולא מצליח. תודה.

היי, יוסי. למעלה, בורוד, יש הכוונה לקישורים

רלוונטים למה שאתה מחפש. בהצלחה

yossib83

New member
היי שוש

בדקתי דרך הלינק הזה ואני לא מוצא שם הצעות עבודה, אולי את מכירה משהו?

ROTEM 3 0 0 3 5

New member
בבחינת העונה, זהו זמן לפירות הקיץ.

קטיף הליצ'י ומנגו מתחיל ממש עוד מעט. אני לא יודעת לגבי אפרסקים, יכול להיות שאת המקצה הזה כבר סיימו. אולי יש מטעי בננות שזקוקים לעזרה. הייתי פונה לקיבוצים בעלי מטעים מסוג זה ושואלת אם יש צורך בכוח אדם. איך לבצע? להתאזר בסבלנות. להשיג ספר טלפונים של הקיבוצים, להרים טלפון לכל קיבוץ בצפון ולשאול. מחייגים למזכירות ומבקשים את האדם הרלוונטי, אלא אם כן ישנה קטגוריה של הענף המבוקש. אם אין ספר, לעשות רשימה של קיבוצים ולברר ב-144. עבודת אדמה ועבודה עם בע"ח הן לא עבודות זמניות ולרוב דורשות נסיון. אם אתם לא מחפשים להשתכר, רק בשם החוויה, יש חוות המעניקות דמי מחייה ומגורים בתמורה לעבודה (למשל, חלב עם הרוח).

yossib83

New member
תודה

רותם תודה רבה על העזרה, אני כרגע יתחיל לבדוק לגבי הקטיף ולגבי החווה קראתי על זה בגוגל, זה נחמד בל אני מחפש גם משהו גשמי מלבד רוחני. בלי שום קשר את יודעת כמה מרווחיחם בקטיף בתקופה הזאת בממוצע, הבנתי שזה יחסית שכר יפה לשעה אבל לא מספיק שעות בחודש, זה נכון???

ROTEM 3 0 0 3 5

New member
זמן ממוצע של קטיף

כשבועיים\ שלוש. תלוי בגודל המטע ובמספר העובדים. אצלנו עובדים מחמש בבוקר עד סביבות אחת עשרה ומשלימים עוד כשעתיים בערב. אני לא יודעת איך הדברים נעשים במקומות אחרים, אבל קטיף לרוב זוהי עבודה זמנית וממוקדת. מעולם לא עבדתי כשכירה, כך שאין לי מושג מה התעריף.

למעלה