עבודת מחקר על קהילת העיוורים

TheRgirl

New member
עבודת מחקר על קהילת העיוורים ../images/Emo53.gif

שלום, שמי ליטל ואני סטודנטית למדעי ההתנהגות. אני מעוניינת לבצע עבודת מחקר בתחום קהילת העיוורים ורציתי לדעת כיצד אוכל לפגוש עיוורים ולראיינם? האם אתם מכירים מועדונים חברתיים לעיוורים ? תודה רבה ליטל

שלום ליטל,

תוכלי להרחיב קצת על עבודת המחקר - מהן שאלות החקר, ומה המסגרת (סמינריון בשנה א' תואר ראשון או עבודת תואר שלישי...)? יעזור לנו לעזור לך. בכל מקרה, בהצלחה.

TheRgirl

New member
שלום

שלום, מדובר בעבודת מחקר איכותנית במסגרת קורס בסוציולוגיה בתואר ראשון במדעי ההתנהגות. אני נמצאת בשנה ב'. זוהי עבודה שאני צריכה לעבוד עליה במהלך הסמסטר. אין לי עדיין שאלות מחקר ספציפיות מאחר ורציתי לברר לפני כן האם יש אפשרות לביצוע ראיונות (הדרישות לעבודה זו : כ- 4 ראיונות עם אוכלוסיית המחקר)

אני לא רואה בעיה,

עם ראיון של ארבעה עיוורים / כבדי ראיה. בוודאי תוכלי למצוא מרואיינים, ואם תצטרכי עזרה באיתורם נוכל לעזור.

amitk80

New member
את מוזמנת לפנות

אני סטודנט כבד ראייה שנה שלישית בתואר ראשון לסטטיסטיקה ומערכות מידע. אולי אני אוכל לעזור. תשלחי מסר ונדבר משם

nitsanal

New member
את יכולה לשלוח לי מסר ונדבר

אני כותבת דוקטורט על סטודנטים עם עיוורון ולקויות ראייה

amitk80

New member
מזל טוב!

ניצני מזל טוב ליום הולדתך! שפע ברכות ובריאות! המון מזל טוב עד 120! הרבה נחת מהילדה!

TheRgirl

New member
שלום, אישרו לי את נושא המחקר..

שלום, המחקר שלי יעסוק בתפיסה והבניית זהות מגדרית בקרב נשים ונערות עיוורות. כיצד אוכל להשיג מרואיינות? האם קיימים מועדונים חברתיים שאתם מכירים ששם אולי אוכל לראיין? תודה על העזרה ליטל

למעלה