עברית ב-Pocket PC

עברית ב-Pocket PC

אשמח אם תוכלו לקחת דקה מזמנכם ולכתוב מהם הדברים שאינכם אוהבים בעברית הקיימת קיום בפוקט פיסי, כמו כן שיפורים שלדעתכם כדאי להכניס לגרסה "נורמלית" של עברית.

mandark

New member
בעיות בעיברית

הדבר שהכי מפריע לי בעברית היא העובדה שאתרי אינטרנט לדוגמא תפוז ניראים בעיברית הפוכה ולא מצאתי שום דרך לתקן את זה [אם מישהו יודע איך אני אהיה המאושר באדם..] וגם יש מקום בשיפור התפריטים

mihablum

New member
אז ככה

שבירת שורות - התחלה יורדת במקום להשאר למטה אין סנכרון תאריכים עיבריים (חגים כן - תאריכים לא) אין סנכרון של ALL DAY חוזר לפי תאריך עיברי - לדוגמא אם רוצים לציין יום הולדת שחוזר אוטומטית כל שנה - לא עובד בEXCEL גליון שעובר מתהפך לשמאל במקום להשאר לימין כאשר מבצעים סנכרון - המחשב השולחני אינו מקבל את הNOTES ואחרים שכתובים בעיברית ובמקום זה כותב ?????.?? שזה מאוד לא נעים אותן בעיות לפעמים בכתובות מספרי טלפון, מיקוד, מספרי בתים בכתובת מתהפכים אין סנכרון בSNOOZE של הארועים (אולי לא בעיה של עיברית אלא כללית. זאת אומרת נניח שיש לי פגישה או TASK לתאריך מסוים - היומן מודיע לי ואני אומר לו להזכיר לי מאוחר יותר: בעוד 5 שעות. המחשב השולחני למרות שמחובר ומסונכרן - ימשיך לנדנד לי. וכנ"ל הפוך !!!! אי אפשר לבקש תזכורת עבור TASK בשעה מסוימת זה אוטומטית ב08:00 בבוקר ורק אז ניתן לבקש תזכורת בעוד X זמן. במחשב השולחני זה לא כך (ולכן גם זה לא מסתנכרן. ביומן אגב זה כן קיים - מעניין למה ? זה ככה על רגל אחת - אנסה לרכז אותן ולשלוח לך. (גם זה אולי גם בעיברית) דבר נוסף (סמנטיקה) בספר טלפונים, אם רוצים לערוך רשומה, לוחצים עריכה ואח"כ EDIT - זה מן כפילות אידיוטית.במקבילה הלועזית, כאשר נוגעים בשם מסוים הוא נפתח מאוד יפה.מצד שני יש לאמר בעברי התפריט התחתון נחמד (סמלים) פשוט נראה לי שבמקום "עריכה" אמור להיות כתוב "פתח רשומה" או משהו כזה. משהו כללי שאותי מאוד מעצבן - אין ESC !! אם אני פותח משהו ולא רוצה לכתוב או להוסיף אין לא CANCEL ולא ESC !! אמנם סגירה על הOK לפעמים סוגרת רגיל אם לא הקשנו אך בדברים מסוימים זה מוסיף משהו - נאמר פגישה או לא משנה) בלי נושא/שם וזה מאוד מעצבן. (בשולחני ניתן לסגור ללא שמירה (בX) דבר נוסף - אין UNDO ברוב האפליקציות של OUTLOOK כך שאם שיניתי מספר טלפון ובעצם התחרתתי (כי העיברית שבשה לי את זה עוד יותר) אז אין דרך חזרה. ויתר גרוע מזה - כאשר אחבר את המכשיר בעריסתו - הוא גם יהרוס את המידע בשולחני !! כאמור- זה בתור התחלה - אנסה לרכז עוד דברים...

למעלה