עברתי תאוריה דרך הב"ס והביאו לי

• פותח הנושא lklk2
  • פורסם בתאריך

lklk2

New member
עברתי תאוריה דרך הב"ס והביאו לי

טופס אישור שעברתי הרופא שלי בקופת חולים עבר לי על השאלות שיש שמה אבל עכשיו אני צריך לעשות את האופטרפיסס(הרופא עניים) מישהו יודע אם אפשר לעשות את זה יותר בזול ממה שמצעים בחנות איזה 80 שקל??

אני עשיתי ב"ברק" בירושלים

ברחוב בן יהודה, 35 ש"ח לבדיקה רפואית+בדיקת עיניים. כך שבדיקת עיניים לבד עולה בטח עוד פחות.

just4fun

New member
80 שקל?!

"אחי דופקים אותך,איזה פראייר אתה" :)) צא ולמד! בדיקת עיניים -במקרה הכי זוועתי,אמורה לעלות לך 50 שקל. אני שילמתי 30...

lklk2

New member
בואנה הם שוחטים אני גר בראשון

והבדיקה שאני רוצה לעשות אצל הרופא עניים היא במשרד הרישוי בראשון יש מקום בראושן שעושה את זה יותר בזול? וכמה אגרה צריך לשלם? האם קופת חולים כללית עושה את זה חינם?

rockets

New member
אני שילמתי רק 20 ש"חלכל הבדיקות

וגם זה הרבה אז 80 זה פשוט שחיטה.. בעיקרון אל תלך לתחנה המרכזית החדשה כפי שאני מתאר לעצמי שהלכת כי שם פשוט גונבים ממך. בדיקת עיניים תנסה לעשות בחנויות הקטנות,תתפלא לשמוע שהם לוקחים 10-20 ש"ח. או שתחפש מבצעים.(לדוגמא: בקופות החולים עושים מדי פעם מבצעים ולכן יכול להיות שכללית גם עושה משהו) בכל אופן לאישור רפואי תלך רק לרופא הפרטי שלך שאתה מכיר אותו טוב.(אנ מתכוון לרופא משפחה שלך או לרופא ילדים),אם הוא לא גזלן הוא לא יקח ממך אפילו אגורה. אם אתה רוצה לקפוץ לעיר השכנה(רחובות), אני עשיתי בדיקת עיניים בחנות ברחוב הראשי,אז אם תרצה תבקש פרטים. זהו!!!! אני מאחל לך בהצלחה!!!! ושתעבור טסט ראשון!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

למעלה